Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Białe pudełko Alterra Sensitiv Pflegecreme z olejem z wiesiołka, dla skóry wrażliwej i alergicznej, widok z przodu.
4,7
Alterra Sensitiv
krem do twarzy, pielęgnacyjny 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
TYLKO U NAS
Dwa czarne pędzle KillyS MAKEUP PRO z różowozłotymi okuciami w opakowaniu, jeden płaski, drugi precyzyjny.
5,0
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu oczu i ust 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Sugar Free różowy błyszczyk, butelka z czarną nakrętką, widok z przodu. Błyszcząca formuła 'Lip Gloss'.
4,7
Wibo Sugarfree
błyszczyk do ust, nr 3; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe majtki Gatta Bikini Talia, laserowo cięte, elastyczne, z klinem bawełnianym, widok z tyłu na modelce.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Talia
majtki damskie, beżowe, rozm. L 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie rajstop Marilyn Perfect Fit. Czarne rajstopy modelujące sylwetkę w 5 krokach, z zaznaczonymi strefami kompresji.
4,3
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, beige L 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie KISS Salon Acrylic Nude French Chic Beats, z 10 beżowymi paznokciami press-on, widok z przodu.
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie, SNF03 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy Damask Rose Ceramides Revitalization Face Day Cream, biała tubka i pudełko, widok z przodu.
Elfa Pharm
krem do twarzy, na dzień, Róża Damasceńska i Ceramidy 50 ml
13,49 zł
100 ml = 26,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio Cashew Mango Kokos Mix 150g, jasne opakowanie z zielonym logo i widocznymi owocami i orzechami.
4,9
enerBiO
mix orzechów nerkowca, mango, kokos 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit czarne rajstopy modelujące na modelce, z wizualizacją 5 stref kompresji na nogach.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, black S 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
TUULABS Eyebrow Pencil Bronze. Srebrna kredka do brwi z brązowym swatche, pionowo na czarnym tle.
4,7
Tuli Labs
kredka do brwi, Cold Bronze 5 g
29,99 zł
100 g = 599,80 zł
TYLKO U NAS
Cztery transparentne haczyki na przyssawki Rossmann, flink & sauber, zapakowane na zielono-białej karcie. Widok z przodu.
3,6
Flink&Sauber
metalowy haczyk na przyssawkę 3 szt.
4,79 zł
1 szt. = 1,60 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa galaretka do kąpieli Jagodzianka w przezroczystym słoiku, widok z przodu. Etykieta z napisem "Dwa oblicza".
5,0
Manufaktura Piękna Jagodzianka
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Szklany słoik enerBiO Tahini z sezamu, widok z przodu. Jasnobeżowa pasta, zielona etykieta, złote wieczko, 250g.
enerBiO
pasta sezamowa, Tahini 250 g
12,99 zł
100 g = 5,20 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Biała miska do miksowania 3,5l z antypoślizgowym dnem, turkusowymi kropkami, widok z boku.
5,0
Flink&Sauber
miska, poj. 3,5 l, różne kolory 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Beżowe rajstopy Marilyn Super Talia 20 wyszczuplające brzuch, z wizualizacją stref ucisku na modelce.
5,0
Marilyn Super Talia
rajstopy 20den, beige 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Blüten Honig w brązowej butelce squeeze, z etykietą ukazującą miód, kwiaty i plaster miodu, widok z przodu.
5,0
enerBiO
miód wielokwiatowy 350 g
13,49 zł
100 g = 3,85 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska szczotka do włosów Minions z żółtym Minionkiem w niebieskich ogrodniczkach, trzymającym żółte włosy, w opakowaniu.
Minions
szczotka do włosów, prostokątna, Niebieska 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
enerBIO Cashew Bruch, 500g, w białym opakowaniu z widocznymi kawałkami nerkowców, przód.
5,0
enerBiO
orzechy nerkowca, kawałki 500 g
21,49 zł
100 g = 4,30 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Modżajto Galaretka do kąpieli: zielona, brokatowa masa w przezroczystym słoiku z zieloną zakrętką, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Modżajto
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółta szczotka do włosów Minions, płaska, z wizerunkiem Minionka z bananem, zapakowana w blister.
Minions
szczotka do włosów, prostokątna, Żółta 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eylure Salon Lash kępki rzęs Fluttery w różowym opakowaniu. Zestaw 30 kępek w 3 długościach z klejem, widok z przodu.
Eylure Salon Lash
kępki rzęs 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy St. Moriz Suncare Body Sunscreen SPF 50 z Aloe Vera i Witaminą E, prostokątna butelka, front.
4,3
St.Moriz Suncare
balsam do ciała, przeciwsłoneczny, SPF 50 200 ml
46,99 zł
100 ml = 23,50 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Getönte Tagescreme 02 Medium z bio-migdałem, beżowa tubka. Frontalny widok na tle kremowej smugi.
4,5
Alterra
krem BB, z olejem Migdałowym, nr 02 Medium 30 ml
9,99 zł
100 ml = 33,30 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.