Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Selfie Project Acne Cleansing Wipes in a colorful pouch with a woman illustration, 5% AHA & Chamomile. Front view.
4,7
Selfie Project #StopSpots
chusteczki oczyszczające przeciw niedoskonałościom 25 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Gęsty pędzel do makijażu z dwukolorowym włosiem i różowo-złotą rączką z napisem "BETTER MATTIFYING EDITION", widok z przodu.
Beter Masters Edition
pędzel do podkładu, nr 37; 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem-żel Phlov Mencare Cooling dla mężczyzn, widok z przodu, z pompką, nawilżający i chłodzący.
4,8
Phlov Mencare
krem-żel do twarzy, chłodzący 50 ml
48,99 zł
100 ml = 97,98 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Orientalno-waniliowa Eva Minge Ballo Dei Fiori, butelka i pudełko z artystycznym kwiatowym wzorem, drewnianą nakrętką.
5,0
Eva Minge Ballo Dei Fiori
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
81,99 zł
100 ml = 163,98 zł
Najniższa cena: 143,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Sneakerhead Wash & Shield Gel, z srebrną nakrętką, do prania i impregnacji butów, widok z przodu.
Sneakerhead
żel do prania obuwia z impregnatem 250 ml
23,99 zł
100 ml = 9,60 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Blonzing Drops Blush & Bronzer Mixer, różowo-złoty płyn w butelce z matowego szkła z pipetą.
4,2
NAM Blonzing Drops
bronzer - róż do twarzy, w płynie, rozświetlający, nr 2, 15 ml
23,49 zł
100 ml = 156,60 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowe opakowanie For Your Beauty Rollera do masażu, z okrągłym oknem ukazującym różową kulę 360°.
4,8
For Your Beauty
roller do masażu 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Pure Plush balsam do ust shea butter. Okrągłe, dwukolorowe opakowanie, różowo-koralowe, widok z przodu.
4,6
Lovely Pure Plush
balsam do ust 8 g
14,99 zł
100 g = 187,38 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Old Spice Epic Legend, XXL, czerwony dezodorant Bourbon Vanilla, widok z przodu.
Old Spice Epic Legend
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, Scent of Bourbon Vanilla 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa pasta do zębów Dzintars Advanced Whitening Blackcurrant w tubce i kartoniku, widok z przodu.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Czarna Porzeczka 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Nóż kuchenny Rossmann z czarną rękojeścią, „extra scharf!”, w blistrze, na tle świeżych warzyw.
4,5
Flink&Sauber
nóż kuchenny 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Lava, okrągły, szary, porowaty kamień z białym sznurkiem do zawieszenia, widok z przodu.
Manufaktura Piękna
pumeks Lava 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Ekologiczna polenta kukurydziana enerBiO 500g w przezroczystej torebce z żółtymi ziarnami, widok z przodu.
5,0
enerBiO
polenta z kaszy kukurydzianej 500 g
5,29 zł
100 g = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Ewa Schmitt masażer okolic oka z białego jadeitu z metalowym uchwytem, w opakowaniu, widok z przodu.
Ewa Schmitt
masażer do okolic oczu, Biały Jadeit 1 szt.
7,79 zł
1 szt. = 7,79 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Mediheal Collagen, ujędrniająca maska w płachcie, biało-różowe opakowanie z grafiką kroplówki, widok z przodu.
5,0
Mediheal Collagen
maska w płachcie, ujędrniająca 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ilū różowy roller kwarcowy do masażu twarzy, dwustronny, leży obok otwartego pudełka z logo.
Ilu
roller do masażu twarzy z różowego kwarcu 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 66,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony dezodorant Old Spice Bearglove w sprayu, przód z grafiką niedźwiedzia, "Scent of Juicy Berries", 24/7 FRESSSHHH.
Old Spice Bearglove
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, Scent of Juicy 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Perfect Fit, czarne rajstopy modelujące z efektem 3D i kompresją, na tle opakowania.
5,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, beige M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Przezroczysta torebka enerBiO Kichererbsen Spirelli, makaron z ciecierzycy, wegański i bezglutenowy, 250g.
5,0
enerBiO
makaron z ciecierzycy, spirelli 250 g
5,99 zł
100 g = 2,40 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Delicacy Zen 100g, w marszczonym brązowym papierze z etykietą "WITH LOVE".
5,0
With Love Dobry Sen
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Lip Sensation w przezroczystej tubce z czarną nakrętką. Obok aplikator i duża, błyszcząca próbka.
4,8
Wibo Lip Sensation
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, nr 15 3,5 ml
12,99 zł
100 ml = 371,14 zł
Cena regularna:21,49 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne, transparentne rajstopy modelujące Marilyn Perfect Fit na manekinie, z efektem make-up dla gładkiej skóry.
3,0
Marilyn Perfect Fit
rajstopy 30den, visione M 1 para
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy w kolorze nude, na nodze z białymi strzałkami pokazującymi efekt modelujący sylwetkę.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 4/L 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eylure London Salon Lash No. 13 Light & Wispy rzęsy w różowym opakowaniu z klejem 18h, widok z przodu.
Eylure Salon Lash
sztuczne rzęsy, Light & Wispy, nr 13; 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.