Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Gąbka do ciała naturalna, w jasnym, kremowym odcieniu, z wyraźną porowatą strukturą i białą metką.
1,0
Manufaktura Piękna
gąbka do ciała, naturalna 1 szt.
33,99 zł
1 szt. = 33,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBio ryż risotto okrągłoziarnisty, biały, 500g w przezroczystym worku z zieloną etykietą. Widok z przodu.
5,0
enerBiO
ryż risotto, okrągłoziarnisty, Ribe 500 g
7,29 zł
100 g = 1,46 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Słoiczek Babydream Gemüse-Allerlei dla niemowląt od 6. miesiąca, puree warzywne z bio-rzepakowym olejem, front.
5,0
Babydream
danie w słoiczku, Mix warzyw, od 6. m-ca życia 190 g
3,79 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 4,39 zł
TYLKO U NAS
TREC DAILY ISOLATE odżywka białkowa, smak słony karmel, brązowa tuba z białym wieczkiem. Widok z przodu.
Trec Daily Isolate
odżywka białkowa o smaku Solonego Karmelu, suplement diety 300 g
58,99 zł
100 g = 19,66 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up rajstopy modelujące sylwetkę w kolorze nude, widok na efekty wysmuklające nogi.
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, beige 3/M 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Blonzing Drops, różowo-brązowy blush & bronzer mixer w szklanej butelce z zakraplaczem.
4,0
NAM Blonzing Drops
bronzer - róż do twarzy, w płynie, rozświetlający, nr 3, 15 ml
23,49 zł
100 ml = 156,60 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe serum Stars from the Stars Moon Over Power do brwi i rzęs z aplikatorem, widok z przodu.
4,3
Stars Moon Over
serum do brwi i rzęs, żelowe 8 g
14,99 zł
100 g = 187,38 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy błyszczyk Wibo Sugar Free, otwarte opakowanie z aplikatorem. Formuła wet look, witamina E.
5,0
Wibo Sugarfree
błyszczyk do ust, nr 2; 6 g
15,49 zł
100 g = 258,17 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Żółta torba enerBiO Mais Knusper Ecken, wegańskich rożków kukurydzianych ze strączkami, słonych, niefritowanych.
5,0
enerBiO
chrupiąca przekąska kukurydziana ze strączkami 80 g
3,99 zł
100 g = 4,99 zł
Najniższa cena: 5,29 zł
TYLKO U NAS
Pastelowa opaska do włosów baby dream z wzorem w niebieskie kwiaty i leśne zwierzęta, na tekturowym blistrze Rossmann.
4,8
For Your Beauty Kids
opaska do włosy, Jenna 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Baton białkowy Trec Protein Bar Vanilla & Caramel w czarno-białym opakowaniu, 26% białka, bez cukru.
Trec Protein
baton proteinowy, Vanilla & Caramel 49 g
5,19 zł
100 g = 10,59 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dzintars Advanced Whitening Rhubarb Toothpaste, limited edition, pink/green box and pink tube, frontal view.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Rabarbar 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnozielone opakowanie herbaty Five O'clock Bancha Słodkie Mango z widocznymi liśćmi i złotymi elementami.
5,0
Five O'clock Bancha Słodkie Mango
herbata zielona z kandyzowanymi owocami mango, liściasta 70 g
25,49 zł
100 g = 36,41 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko Alterra Sensitiv Krem pod oczy z bio olejem wiesiołkowym, dla skóry wrażliwej, widok frontalny.
5,0
Alterra Sensitiv
krem pod oczy, bezzapachowy 15 ml
11,99 zł
100 ml = 79,93 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Musująca kula do kąpieli Miłość - Energia Wody w brązowym papierze kraft z etykietą, widok z góry.
With Love Miłość
kula do kąpieli, energia wody 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Zeszyt A4 Collegeblock Schreibwölf, 80 stron, liniowany, brązowa okładka z kolorowymi ikonami, widok z góry.
4,7
Schreibwelt
zeszyt w linię, na spirali, A4, 80 kartek 1 szt.
4,39 zł
1 szt. = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Zestaw KillyS Makeup PRO: dwa czarne pędzle do makijażu z różowozłotą skuwką oraz opakowanie z dwoma mniejszymi pędzlami.
5,0
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu oczu i brwi 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Gatta Essense Bikini Slim, beżowe bezszwowe majtki wyszczuplające z mikrowłókien, widok z tyłu.
5,0
Gatta Essense Bikini Slim
majtki wyszczuplające, light nude, L 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Limitowana edycja pasty Dzintars Advanced Whitening: pomarańczowa tuba i białe pudełko, smak pomarańcza i mięta.
5,0
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Pomarańcza i Mięta Pieprzowa 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette świąteczne serwetki, opakowanie z myszką i zajączkiem wymieniającymi prezent w wianku, z przodu.
5,0
Alouette
serwetki, 3-warstwowe, Wianek z Myszkami, 33x33 cm 20 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,25 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania ekologicznych paluszków serowych enerBiO Käse Stangen z serem Gouda. Widoczne paluszki i ser.
5,0
enerBiO
paluszki serowe, Gouda 100 g
6,49 zł
100 g = 6,49 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Couscous Tasse orientalisch, różowe opakowanie, BIO, źródło białka, idealny na wynos, gotowy w 5 min, widok z przodu.
4,6
enerBiO
danie gotowe, kuskus orientalny 65 g
4,59 zł
100 g = 7,06 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dzintars Advanced Whitening Quince and Apple – żółta tubka i biało-zielone pudełko pasty do zębów, widok z przodu.
4,5
Dzintars Advanced Whitening
pasta do zębów, Pigwa i Jabłko 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.