Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Marilyn Plus Up 1, cieliste rajstopy modelujące sylwetkę, z zaznaczonym efektem wyszczuplającym na biodrach i udach.
5,0
Marilyn Plus Up 1
rajstopy 20den, nero 2/S 1 para
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tuba Torriden DIVE IN Pianka Oczyszczająca z kwasem hialuronowym, obok pudełka z niebieskim pasem.
Torriden Dive In
pianka do twarzy, oczyszczająco-nawilżająca 150 ml
56,99 zł
100 ml = 37,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO U NAS
Biały proszek do mycia twarzy Manufaktura Piękna dla skóry suchej, w słoiku z pomarańczowymi kropkami, widok z przodu.
5,0
Manufaktura Piękna Sproszkowana
proszek do mycia twarzy, skóra sucha i wrażliwa 50 g
15,99 zł
100 g = 31,98 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie organicznych płatków kokosowych Econoce. Widok z przodu, przezroczysta torba z biało-brązowymi płatkami, zielona etykieta BIO.
Econoce
kokos, suszony 70 g
9,99 zł
100 g = 14,27 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Patelnia grillowa ze stali nierdzewnej, okrągła, perforowana, z odpinaną rączką bambusową, do warzyw, widok od góry.
Ideenwelt
patelnia grillowa, śr.: ok. 30cm 1 szt.
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Majtki damskie Gatta bikini airy cieliste, widok z tyłu. Modelka, bezszwowe laserowe cięcie, prążkowana faktura.
5,0
Gatta Body Friendly Bikini Airy
majtki damskie, czarne, rozm. S 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Puder sypki Tuli Labs Light Beige, otwarte opakowanie z puszkiem na tle rozsypanego pudru. Matowe wykończenie.
4,2
Tuli Labs
puder do twarzy, sypki, Light Beige 7,5 g
49,99 zł
100 g = 666,53 zł
TYLKO U NAS
Ekogram BIO prażone orzeszki ziemne bez oleju i soli w szklanym słoiku z czarną nakrętką, widok z przodu.
Ekogram BIO
orzeszki ziemne, prażone, 300 g
11,99 zł
100 g = 4,00 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Torriden DIVE IN Moisture Sun Cream SPF 50 PA++++, jasnoniebieska tubka z kwasem hialuronowym, widok z przodu.
Torriden Dive In
krem do twarzy, SPF 50, nawilżająco-łagodzący 60 ml
79,99 zł
100 ml = 133,32 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa maska Madforcos In-depth Rejuve Biocellulose Mask, Nutrition & Firming, z kombuchą i kolagenem, widok z przodu.
Madforcos In-depth Rejuve
maska w płachcie, odmładzająca 20 ml
7,49 zł
100 ml = 37,45 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Madforcos In-depth Moisture Biocellulose Mask, niebiesko-biała saszetka z grafiką zboża, intensywnie nawilżająca, widok z przodu.
Madforcos In-depth Moisture
maska w płachcie, nawilżająco-wygładzająca 20 ml
7,49 zł
100 ml = 37,45 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Signal White System pasta do zębów wybielająca. Biała tubka i pudełko z niebieskim gradientem, widok z przodu.
4,7
Signal White System Shine Bright
pasta do zębów 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowa maska w płachcie Danielle Creations Night Repair Peptide z ceramidami, peptydami i śluzem ślimaka, zdobiona ślimakami.
Danielle Creations Night Repair Peptide
maska w płachcie, nocna, z Peptydami 1 szt.
5,39 zł
1 szt. = 5,39 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny tusz TULI LABS Volume Mascara z wyjętą szczoteczką, dla pogrubienia i wydłużenia rzęs.
4,9
Tuli Labs
tusz do rzęs, Volume 8 ml
39,99 zł
100 ml = 499,88 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka olejku multifunkcyjnego With Love Balans Energia Ognia, z kroplomierzem i złotą grafiką.
With Love Balans
olejek eteryczny multifunkcyjny, energia ognia 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Orzechy włoskie łuskane organiczne Econoce w przezroczystej torebce, zielona etykieta, widok z przodu.
Econoce
orzechy włoskie, łuskane 70 g
9,99 zł
100 g = 14,27 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Srebrna kredka do brwi TUULABS EYEBROW PENCIL Warm Bronze, pionowo, z kremowymi brązowymi swatchami.
4,5
Tuli Labs
kredka do brwi, Warm Bronze 5 g
29,99 zł
100 g = 599,80 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwona galaretka do kąpieli truskawkowa w przezroczystym słoiku z różowo-białą etykietą, widok z przodu na etykietę.
Manufaktura Piękna Koktajl Truskawkowy
galaretka do kąpieli 100 g
7,49 zł
100 g = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Mixitka Pure 100% Mango, wegański baton owocowy w czerwono-pomarańczowym opakowaniu, z przodu.
Mixit Mixitka Pure
baton owocowy, 100% Mango 20 g
3,49 zł
100 g = 17,45 zł
Najniższa cena: 4,59 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa gąbka Beter Mini 3D Blending Sponge do makijażu, latex free, w przezroczystym, różowym opakowaniu.
Beter
gąbka do podkładu, 3D, bez lateksu 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Bursztynowa butelka olejku With Love Koncentracja, multifunkcyjny, z brązową etykietą i złotym napisem.
With Love Koncentracja
olejek eteryczny multifunkcyjny, energia ziemi 30 ml
17,99 zł
100 ml = 59,97 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
KISS Voguish Fantasy press-on nails: nude with white swirls and silver glitter, 28 pieces, frontal view.
Kiss Voguish Fantasy
sztuczne paznokcie, Fashs 28 szt.
36,99 zł
1 szt. = 1,32 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Zielony baton Mixitka Pure 100% Pineapple, opakowanie z owocami ananasa i napisem 'NO ADDED SUGAR', widok z przodu.
Mixit Mixitka Pure
baton owocowy, 100% Ananas 20 g
3,49 zł
100 g = 17,45 zł
Najniższa cena: 4,59 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.