Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Tuli Labs Essential Lip Oil Dubajska Czekolada w butelce ze srebrną zakrętką, z brązowymi smugami w tle.
Tuli Labs Essential
olejek do ust, Dubai Chocolate 7 ml
34,99 zł
100 ml = 499,86 zł
TYLKO U NAS
Olejek do ust Tuli Labs Czekolada Wiśniowa w brązowej butelce z srebrnym korkiem, widok z przodu z brązowymi swatchami.
Tuli Labs Essential
olejek do ust, Cherry Chocolate 7 ml
34,99 zł
100 ml = 499,86 zł
TYLKO U NAS
Olejek do ust Tuli Labs Caffe Latte w przezroczystej butelce ze srebrną nakrętką, otoczony beżowymi swatches.
Tuli Labs Essential
olejek do ust, Caffe Latte 7 ml
34,99 zł
100 ml = 499,86 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KISS The New Natural, 60 trio klastrów rzęs 10-14mm w białym pudełku z klejem, widok z przodu.
Kiss The New Natural
sztuczne rzęsy, kępki, NTM01; 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
KISS The New Natural rzęsy kępki 60 trio clusters 8-14mm z klejem, widok z przodu opakowania.
Kiss The New Natural
sztuczne rzęsy, kępki, NTM02; 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Green Pharmacy zestaw kosmetyków Figa i Argan: żel, peeling i masło do ciała, ułożone przed torbą.
Green Pharmacy
zestaw kosmetyków dla kobiet do pielęgnacji ciała, z Figą i Olejkiem Arganowym 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Cena regularna:64,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Zestaw Green Pharmacy do ciała: żel, peeling, masło z różą damasceńską i masłem shea na beżowym tle.
5,0
Green Pharmacy
zestaw kosmetyków dla kobiet do pielęgnacji ciała, z Różą Damasceńską i Masłem Shea 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Cena regularna:64,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Odżywcze Serum do Ciała z Witaminą C w pomarańczowo-białej tubce, z przodu opakowania.
4,6
Isana
serum do ciała z witaminą C 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Szklany słoik neutralnego oleju kokosowego enerBIO 200g, biała etykieta z grafiką woka, widok z przodu.
5,0
enerBiO
olej kokosowy z pierwszego tłoczenia 200 g
7,49 zł
100 g = 3,75 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Tył opakowania enerBiO Saaten Brot 275g, chleba bez mąki i drożdży. Widoczna tabela odżywcza i lista składników.
5,0
enerBiO
chleb z nasionami, bezglutenowy 275 g
8,99 zł
100 g = 3,27 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Zielonkawa oliwa ener BIO Extra Natives Naturtrüb w szklanej butelce 500ml z oliwkami na etykiecie, widok z przodu.
1,0
enerBiO
oliwa z oliwek, z pierwszego tłoczenia 500 ml
22,99 zł
100 ml = 4,60 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnozielona butelka enerBiO Bratöl Olive 500ml, oliwa do smażenia z olejem słonecznikowym, zielona etykieta z patelnią, widok z przodu.
enerBiO
oliwa z oliwek, do smażenia z olejem słonecznikowym 500 ml
18,99 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Czerwony, sercowy kalendarz adwentowy Revolution x Love Actually, z napisem i złotymi detalami, widok z przodu.
2,0
Revolution Love Actually
kalendarz adwentowy z kosmetykami i akcesoriami do makijażu, 12 elementów 1 szt.
174,99 zł
1 szt. = 174,99 zł
Cena regularna:249,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
Złożony, miękki brązowy koc-bluza z kapturem (100% poliester), z etykietą i ilustracją osoby.
4,3
Eloy
bluza-koc z kapturem, Czekoladowa, Jamnik 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Ariel Color Clean & Fresh żel do prania w białej butelce z kolorowym wzorem, mocne usuwanie plam, widok z przodu.
4,9
Ariel
żel do prania tkanin kolorowych 1,8 l
29,99 zł
1 l = 16,66 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!
Czarna butelka AXE Excite męski żel 3w1 Crisp Coconut Black Pepper, z magentowymi skrzydłami, widok z przodu.
4,9
AXE Excite
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, All Day Fresh 400 ml
12,99 zł
100 ml = 3,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Kremowa bluza-koc z kapturem, ozdobiona pluszowymi misiami w czerwonych kokardach, widok z przodu opakowania.
5,0
Eloy
bluza-koc z kapturem, Beżowa, Misie 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
Szara, puszysta kamizelka dzianinowa z dekoltem w serek i ozdobnym wiązaniem, złożona na płasko.
5,0
Eloy
balaklawa - kaptur damski, dzianinowy, Szary 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match BB Cream SPF 50, 01 Ivory, czerwona tubka ze złotym tekstem, widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
krem BB do twarzy, SPF 50, nr 01 Ivory 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Fioletowy ręcznik papierowy Velvet Turbo SuperSTRONG, 1 rolka, 340 listków, z atestem PZH do żywności.
4,9
Velvet Turbo
ręcznik papierowy, 3-warstwowe 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 12,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.