Wszystkie promocje

Kubuś Waterr malinowy, zero cukru, jasnoniebieski karton z rysunkiem wieloryba i owoców, zielona nakrętka, widok z przodu.
4,9
Kubuś Waterrr
napój owocowy o smaku Maliny, 500 ml
3,29 zł
100 ml = 0,66 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
AA Pink Aloes 2w1 fixer i mgiełka w przezroczystej butelce z różową etykietą, widok z przodu.
4,6
AA Pink Aloes
fixer i mgiełka utrwalająca makijaż, 2w1 100 ml
17,49 zł
100 ml = 17,49 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Suchy szampon Batiste Blush 50ml, biała puszka z żywym różowym kwiatowym wzorem i zielonymi liśćmi, przód.
4,8
Batiste Blush
suchy szampon do włosów, Uwodzicielskie Kwiaty 50 ml
6,39 zł
100 ml = 12,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
IRONIQ żelazko w sprayu Blossom Sky 500ml, przezroczysta butelka z różową etykietą, czarny atomizer, widok z przodu.
4,0
Cleangang Iron 'IQ
żelazko w sprayu, Blossom Sky 500 ml
14,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Czarny żel pod prysznic AXE Dark Temptation 3w1 z logo FIFA, edycja limitowana. Zapach czekolady i bursztynu.
4,9
AXE Dark Temptation
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Dark Chocolate & Tonka 400 ml
12,99 zł
100 ml = 3,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
NIVEA MEN Creme 150 ml, uniwersalny krem w okrągłym granatowym słoiku, białe logo, widok z góry.
4,9
NIVEA MEN Creme
krem uniwersalny, do twarzy, ciała i dłoni 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Syoss Color Glaze Cool Brunette toner, czarna tubka z lamination effect do 8 myć, widok z przodu.
3,8
Syoss Color Glaze
toner do włosów z efektem tafli, Chłodny Brąz 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Bella NOVA Maxi 10 oddychających podpasek z osłonkami bocznymi, extra soft, bez perfum, widok z przodu.
4,9
Bella Nova
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Maxi 10 szt.
3,39 zł
1 szt. = 0,34 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Złota szminka Golden Icon Satin o kremowym, jedwabistym odcieniu nude, otwarta z zakrętką obok.
4,7
Eveline Cosmetics Celebrity Lips Satin
pomadka do ust, satynowa, nr 400 Halo 4,1 g
17,99 zł
100 g = 438,78 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur, wygładzający podkład w beżowej butelce z czarną podstawą, odcień N105 Soft Beige.
4,9
Max Factor Facefinity Lasting Blur
podkład do twarzy, wygładzający, nr 105N Soft Beige, 35 ml
28,99 zł
100 ml = 82,83 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
Bordowy dzianinowy kaptur Eloy z szerokim kołnierzem i wiązaniami, miękka tekstura, widok z przodu.
5,0
Eloy
balaklawa - kaptur damski, dzianinowy, Bordowy 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!NOWE
Kret Żel do WC Antykamień Lime. Butelka zielono-czarna z czerwoną nakrętką, widok z przodu. Bakteriobójczy, usuwa kamień.
4,4
Kret Anty Kamień
żel do WC, Lime 750 g
5,99 zł
100 g = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Brązowa butelka żelu pod prysznic LaQ Porządny Dzik 8w1, z etykietą i ilustracją dzika w kapeluszu. Widok z przodu.
LaQ Porządny Dzik nie jakaś tam Świnia
żel pod prysznic, 8w1; 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Butelka płynu Coccolino Fresh Happy Yellow, 74 prania, widok z przodu, z misiem w żółtym polu kwiatów.
5,0
Coccolino Fresh
płyn do płukania tkanin, Happy Yellow, 1 702 ml
17,99 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Plumping Lipstick Dusty Rose Everybody London, otwarty, ze skośnie ściętą pomadką i odłożoną nakrętką.
4,7
Everybody London
pomadka do ust, Dusty Rose 2,8 g
23,99 zł
100 g = 856,79 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Joanna Multi Blond Intensiv rozjaśniacz do włosów, opakowanie z blondynką i próbką koloru 4-5 tonów.
4,7
Joanna Multi Blond Intensiv
rozjaśniacz do włosów 1 szt.
6,59 zł
1 szt. = 6,59 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Beżowy, miękki szalik damski złożony w trójkąt, widok z góry, z lekko puszystą teksturą.
4,1
Eloy
szalik damski, trójkątny, Beżowy 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Batiste Original dry shampoo 50ml, white can with teal, green, and yellow tropical pattern, front view.
4,8
Batiste Original
suchy szampon do włosów, Klasyczna Świeżość, unisex 50 ml
6,39 zł
100 ml = 12,78 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Brelok z pluszowym misiem i kokardą w kratkę, skórzaną gwiazdką i beżowo-brązowymi sznurkami w stylu boho.
Eloy
brelok, Pies 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.