Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt męskie perfumy. Niebieska butelka w kształcie błyskawicy obok czarnego pudełka.
5,0
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
249,99 zł
100 ml = 499,98 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
MEGA!
Joanna Multi Cream Color, Orzechowy Brąz 39, farba do włosów z efektem 3D, przód opakowania.
4,8
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 39 Orzechowy Brąz 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity Lasting Blur, wygładzający podkład w beżowej butelce z czarną podstawą, odcień N105 Soft Beige.
4,9
Max Factor Facefinity Lasting Blur
podkład do twarzy, wygładzający, nr 105N Soft Beige, 35 ml
28,99 zł
100 ml = 82,83 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
Bordowy dzianinowy kaptur Eloy z szerokim kołnierzem i wiązaniami, miękka tekstura, widok z przodu.
5,0
Eloy
balaklawa - kaptur damski, dzianinowy, Bordowy 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Opakowanie 4 różowych maszynek BIC Miss Soleil z 3 ostrzami i witaminą E, widok z przodu.
4,8
BiC Miss Soleil
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 4 szt.
9,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 14,29 zł
MEGA!
Butelka płynu Coccolino Fresh Happy Yellow, 74 prania, widok z przodu, z misiem w żółtym polu kwiatów.
5,0
Coccolino Fresh
płyn do płukania tkanin, Happy Yellow, 1 702 ml
17,99 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Helpa Bio Różdżki Smaku Owocowe, saszetki 100% owoców bez cukru, brązowa torebka z zieloną etykietą, widok z przodu.
4,8
Helpa
owoce liofilizowane, sproszkowane, Różdżki Smaku, BIO 20 g
13,99 zł
100 g = 69,95 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
Jasnoniebieski karton wody smakowej Kubuś Waterrr truskawka, z zieloną nakrętką, zabawnym potworem, ZERO CUKRU.
4,8
Kubuś Waterrr
napój owocowy o smaku Truskawkowym 500 ml
3,29 zł
100 ml = 0,66 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
Pudełko Durex Play Soft Dual-Head Vibrator, granatowo-różowe, z zarysem różowego wibratora, widok pod kątem.
4,6
Durex Play Soft Dual-Head
wibrator, podwójna główka, wodoodporny 1 szt.
229,99 zł
1 szt. = 229,99 zł
Najniższa cena: 269,99 zł
MEGA!NOWE
Eveline Wonder Match Lumi Glow Foundation, jasny, rozświetlający podkład, widok z przodu.
4,6
Eveline Cosmetics Wonder Match Lumi
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 20 Nude 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Opakowanie podpasek Bella Perfecta Ultra Maxi Blue, 26 szt. mega pack, widok z przodu, z napisem extra soft.
4,9
Bella Perfecta Ultra Blue
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Maxi 26 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,38 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!
Elizabeth Arden 5th Avenue woda perfumowana w złotym pudełku i przezroczystym flakonie z jasnym płynem, widok z przodu.
4,9
Elizabeth Arden 5th Avenue
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
56,99 zł
100 ml = 75,99 zł
Najniższa cena: 94,99 zł
MEGA!
Butcher's Delicious Dinners Kurczak i Indyk, złota puszka karmy dla kota, widok z przodu, etykieta z kotem.
4,8
Butcher's Delicious Dinners
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, mus z kurczakiem i indykiem 85 g
2,49 zł
100 g = 2,93 zł
Cena regularna:3,79 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ żel pod prysznic Love Schabowe 8w1, brązowa butelka z czarną pompką, etykieta z psem w garniturze i ustami.
LaQ Love Schabowe
żel pod prysznic, 8w1, zapach Seksu i Biznesu 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Jimmy Choo Illicit woda perfumowana EDP, złota butelka z krystalicznymi fasetami i srebrną nakrętką, widok z przodu.
Jimmy Choo Illicit
woda perfumowana dla kobiet 40 ml
129,99 zł
100 ml = 324,98 zł
Najniższa cena: 239,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.