4,4
OnlyBio Hair In Balance Kids
szampon do włosów, do delikatnej skóry głowy, od 1. roku życia 400 ml
23,99 zł
100 ml = 6,00 zł4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szafirowy, 18 cm 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł
Neboa Glossy Hair
tonik do włosów z kwasem glikolowym, wygładzający, termoochronny 200 ml
39,99 zł
100 ml = 20,00 zł5,0
Kiss imPress Long Lasting
kępki rzęs, bondingowe, ILP01, Demi Wispy 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł5,0
Stars Kiss of Glow
rozświetlacz do twarzy, w sztyfcie, nr 02 Touch Of Gold 15 g
26,99 zł
100 g = 179,93 zł4,9
Meridol Parodont Expert
pasta do zębów, przeciw paradontozie i cofaniu się dziąseł 75 ml
24,99 zł
100 ml = 33,32 zł4,8
Isana
maszynki do golenia, 3-ostrzowe, jednorazowe, z ruchomą główką, dla kobiet 4 szt.
12,99 zł
1 szt. = 3,25 zł4,8
Ewa Schmitt
zestaw szczoteczek do brwi i rzęs 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,9
Holify SPA Ritual
balsam do ciała, relaksująco-łagodzący, Bergamot & Cedar Warmth 300 ml
21,99 zł
100 ml = 7,33 zł5,0
Npuri by Bambiboo
płatki kosmetyczne 60 szt.
Z APKĄ6,59 zł
1 szt. = 0,11 złCena bez apki:7,99 zł
1 szt. = 0,13 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
5,0
NAM Pro Shaping
korektor do twarzy, nr 07N Neutral Nude 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,9
Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong
worki na śmieci, z taśmą, poj. 60 L 10 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,00 zł4,8
Neboa Just Curly
maska do włosów kręconych i falowanych, zmiękczająca, odżywienie i sprężystość 300 ml
36,99 zł
100 ml = 12,33 zł4,8
Cleanic I Love Make Up
chusteczki do demakijażu, Niacynamid & Aloes 30 szt.
9,49 zł
1 szt. = 0,32 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,7
Amo'ya Równowaga
termofor z pestkami wiśni 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,8
Alouette
nakładki na deskę sedesową, higieniczne, papierowe, podróżne 10 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,50 zł4,6
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 5 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,9
Oral-B iO 2
szczoteczka do zębów, elektryczna, Calm Pink 1 szt.
199,99 zł
1 szt. = 199,99 złNajniższa cena: 299,99 zł























