Wszystkie promocje

MEGA!
Yope naturalny żel pod prysznic Drzewo Gwajakowe. Jasnoniebieska butelka z pompką, widok z przodu.
4,9
Yope Wood
żel pod prysznic, Drzewo Gwajakowe 400 ml
13,49 zł
100 ml = 3,37 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Paczka pięciu żółto-zielonych zmywaków JAN Niezbędny, kuchennych gąbek, z logiem i ilustracją garnka, widok z przodu.
4,9
Jan Niezbędny
zmywak kuchenny 5 szt.
2,79 zł
1 szt. = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Opakowanie Pedigree Dentastix Daily Oral Care, żółte, z uśmiechniętym golden retrieverem i 3 gryzakami x7.
4,9
Pedigree DentaStix
karma uzupełniająca dla psów powyżej 4 miesiąca, 25kg+ 270 g
9,99 zł
100 g = 3,70 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie Always Daily Fresh Normal, 60 wkładek higienicznych, z napisem 'odour lock', widok z przodu.
4,9
Always Daily Fresh
wkładki higieniczne, Odour Lock, Normal 60 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,22 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!
Cillit Bang Koniec z Pleśnią, fioletowy spray do usuwania pleśni i bakterii 99.9%, widok z przodu.
4,9
Cillit Bang Expert Koniec z Pleśnią!
spray do czyszczenia łazienki 750 ml
13,99 zł
100 ml = 1,87 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Biały antyperspirant Dove Advanced Care Invisible Dry, 72h, biała frezja, ochrona przed plamami, z przodu.
4,9
Dove Advanced Care Invisible Dry
antyperspirant w sztyfcie, dla kobiet, 72h 50 ml
15,99 zł
100 ml = 31,98 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Pasta modelująca Joanna Styling Effect Extra Strong w srebrnym słoiku, czerwona etykieta, filtr UV.
4,8
Joanna Styling Effect
pasta do włosów, modelująca, poziom utrwalenia 5 90 g
6,99 zł
100 g = 7,77 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Zmywak falisty Jan Niezbędny, zestaw 4 sztuk fioletowych i różowych gąbek w przezroczystym opakowaniu.
4,9
Jan Niezbędny
zmywak kuchenny, falisty 4 szt.
4,59 zł
1 szt. = 1,15 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!
Biała butelka Palmolive Naturals Orchid & Milk Shower Cream z zieloną nakrętką, z przodu różowe orchidee i mleko.
4,8
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Orchidea i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Ciemnobrązowa, prążkowana czapka beanie z wełny, z wywiniętym brzegiem, widok z przodu na ciemnym tle.
5,0
Eloy
czapka damska, Czekoladowa, 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Opakowanie farby Joanna Multi Cream Color 38 Kasztanowy Brąz, z modelką i próbką koloru, widok z przodu.
4,9
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 38 Kasztanowy Brąz 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Helpa BIO kaszka 5 zbóż w brązowym woreczku, z misiem na etykiecie, bez dodatku cukru.
4,9
Helpa
kaszka 5 zbóż do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Niebieska butelka płynu Lenor Fresh Air do tkanin, widok z przodu, etykieta z jeziorem, górami i lawendą, 50 prań.
4,9
Lenor Fresh Air
płyn do płukania tkanin, Fresh Wind 700 ml
17,49 zł
100 ml = 2,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match 4w1 Velour Cheek & Lip Color + Balm, różowa tubka, aplikator widoczny na białym tle.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
Róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 03 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Tealowe opakowanie chusteczek Venus do demakijażu twarzy, oczu, ust, z witaminą E i 0% alkoholu, widok frontalny.
4,7
Venus
chusteczki do demakijażu, delikatne 15 szt.
2,59 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Opakowanie Dafi, 2 różowe filtry do butelki z dodatkową zakrętką, widok z przodu, tekst po polsku.
5,0
Dafi
filtry do butelki + zakrętka, różne kolory 2 szt.
18,99 zł
1 szt. = 9,50 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
Kremowa pościel jesienna z dyniami, liśćmi, grzybami i żołędziami. Komplet poszwa i poduszka, widok z góry.
Eloy
komplet pościeli bawełnianej, Jesień, wym. 160x200cm + 70x80cm 1 szt.
69,99 zł
1 szt. = 69,99 zł
Najniższa cena: 79,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.