Wszystkie promocje

MEGA!
Syoss Color Glaze Toner Beżowy Blond, nabłyszczający, czarna tuba z blond włosami, z efektem laminacji, widok z przodu.
4,2
Syoss Color Glaze
toner do włosów, z efektem tafli, Beżowy Blond, 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Puszka karmy dla kota Butcher's Delicious Dinners, mus z wołowiną i wątróbką, widok z przodu z kotem.
4,8
Butcher's Delicious Dinners
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, mus z wołowiną i wątróbką 85 g
2,49 zł
100 g = 2,93 zł
Cena regularna:3,79 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Palmolive Naturals Jasmine & Milk kremowy żel pod prysznic z witaminą E, biała butelka, widok z przodu.
5,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Jaśmin i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Puszysty jesienny koc w beżowym kolorze z wzorem pomarańczowych dyni, liści i żołędzi. Widok z góry.
5,0
Eloy
koc, Jesień, wym. 150x200cm 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Front opakowania farby do włosów Joanna Multi Cream Color Wiśniowa Czerwień 35, z modelką o rudych włosach.
4,8
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 35 Wiśniowa Czerwień 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Serum Beauty of Joseon Glow Deep z ryżem i alfa-arbutyną, przezroczysta butelka z kroplomierzem, beżowe pudełko.
4,9
Beauty of Joseon
serum do twarzy rozjaśniające, Rice + Alpha Arbutin 30 ml
41,99 zł
100 ml = 139,97 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!
Pianka Venus Pro-Sensitive D-Panthenol & Aloes 200ml, różowo-zielona butelka, widok z przodu.
4,9
Venus Pro-Sensitive
pianka do golenia, łagodząca, D-pantenol i Aloes 200 ml
6,99 zł
100 ml = 3,50 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Palmer's Coconut Hydrate Daily Body Lotion, biała butelka, widok z przodu, brązowa etykieta, new look, 48hr moisture.
4,9
Palmer's Coconut Oil Formula
balsam do ciała z olejkiem kokosowym, nawilżający 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!NOWE
Niebieska saszetka Finish Powerball Quantum 80 kapsułek do zmywarki, widok z przodu. Podkreślona skuteczność na krótkim cyklu.
4,8
Finish Quantum Powerful Clean & Shine
kapsułki do zmywarki, Fresh 80 szt.
59,99 zł
1 szt. = 0,75 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Pomarańczowo-srebrna tuba Joanna Żel do włosów bardzo mocny, filtr UV, widok z przodu. Moc utrwalenia 4/5.
4,6
Joanna Styling Effect
żel do włosów, poziom utrwalenia 4 150 g
6,99 zł
100 g = 4,66 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Police To Be My Avatar damska woda, flakon czaszka holograficzna różowo-zielona, obok karta z QR kodem i czerwone pudełko.
Police To Be My.Avatar
woda perfumowana dla kobiet 125 ml
179,99 zł
100 ml = 143,99 zł
MEGA!
Różowa butelka L'Oréal Elseve Ultimate Glycolic Gloss, 5-minutowa maska do włosów matowych z kwasem glikolowym.
4,9
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss
maska do włosów, laminuująca 200 ml
33,99 zł
100 ml = 17,00 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Palmolive Thermal Spa Smooth Butter żel pod prysznic, wanilia i shea, beżowa butelka, widok z przodu.
1,0
Palmolive Thermal SPA
żel pod prysznic, Smooth Butter 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Helpa BIO kaszka jaglano-owsiana bez cukru w beżowej torebce z zielono-pomarańczową etykietą, przód.
4,7
Helpa
kaszka jaglano-owsiana do gotowania, BIO 200 g
8,49 zł
100 g = 4,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Tusz do rzęs L'Oréal Paris Panorama w brązowej tubie. Widok z przodu, z błyszczącym napisem 'PANORAMA'.
4,7
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, Brun Leather 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!
Nawilżający żel do mycia Veoli Botanica Clean Me Softly w przezroczystej butelce z pompką, obok różowego pudełka.
4,9
Veoli Botanica Cleaning Me Softly.
żel do mycia twarzy, nawilżający 190 ml
37,99 zł
100 ml = 19,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.