Wszystkie promocje

MEGA!
Delia Cosmetics Żelowa Henna do Rzęs i Brwi 1.0 CZARNY, opakowanie z ilustracją oka i efektem 14 dni.
4,8
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
henna do brwi i rzęs, żelowa, nr 1.0 Czarny 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Szklany dzbanek filtrujący Dafi Crystal w kolorze szarym, z filtrem Classic i wskaźnikiem LED, widok z przodu.
4,7
Dafi Crystal
dzbanek filtrujący, do wody + filtr, poj. 2 L - 1 L wody przefiltrowanej, różne kolory 1 szt.
72,99 zł
1 szt. = 72,99 zł
Cena regularna:99,99 zł
Najniższa cena: 73,99 zł
MEGA!
Joanna Konopie Hemp Seeds odżywka wcierka w przezroczystej butelce z atomizerem, beżowa etykieta z liściem konopi, widok z przodu.
4,9
Joanna Konopie
odżywka-wcierka do skóry głowy, nawilżająco-wzmacniająca 100 ml
9,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
AXE Epic Fresh żel pod prysznic 3w1, grejpfrut i ananas, zielona butelka XL, widok z przodu.
4,9
AXE Epic Fresh
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Fresh Boost 400 ml
12,99 zł
100 ml = 3,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Kremowa, kwadratowa apaszka złożona w trójkąt, z drobnymi haftami: czerwone wisienki, różowe kwiatki i brązowy ptaszek. Widok z przodu.
Eloy
szalik damski, trójkątny, Kremowy z haftowanymi Wzorami 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Beżowe mitenki z dzianiny z kwiatowym haftem w odcieniach pomarańczy i brązu, widok z przodu.
4,7
Eloy
mitenki damskie, Szare z haftowanymi Kwiatami 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Różowo-zielone opakowanie Presto Magnolia, 72 szt. nawilżanych ściereczek uniwersalnych, widok z przodu.
4,8
Presto Clean And Go
ścierki nawilżane, uniwersalne, o zapachu Magnoli 72 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,10 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
Biała butelka Ziaja Ziajka żelu do mycia ciała i włosów dla dzieci, z pompką, widok z przodu, pingwiny.
4,9
Ziaja Ziajka
żel do mycia ciała i włosów dla dzieci, po 6 m-cu 400ml
6,59 zł
100 ml = 1,65 zł
Najniższa cena: 7,79 zł
TYLKO ONLINE
Niebieskie pudełko NIVEA Eau de Toilette 50ml i biały, okrągły flakon obok, widok z przodu.
4,3
NIVEA Creme
woda toaletowa, unisex 30 ml
78,99 zł
100 ml = 263,30 zł
Najniższa cena: 109,99 zł
Zielono-beżowe opakowanie Bella Cotton BIO based patyczków higienicznych z papierowym patyczkiem, 160 sztuk.
4,8
Bella Cotton
patyczki higieniczne, 100% bawełny 160 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Żółta świeca sojowa zapachowa Miodowy Sen w szklanym słoiku, obok opakowania z misiem i jesiennymi liśćmi.
Your Candle
świeca sojowa, Miodowy Sen 150 g
24,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Puszysty jesienny koc w beżowym kolorze z wzorem pomarańczowych dyni, liści i żołędzi. Widok z góry.
5,0
Eloy
koc, Jesień, wym. 150x200cm 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Niebieska pasta do zębów Oral-B Pro-Expert Deep Clean 75ml, z tekstem '24 HOUR PROTECTION' i grafiką zęba.
4,9
Oral-B Pro-Expert Deep Clean
pasta do zębów 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Opakowanie Lubella Natures zakręconych paluszków z solą morską, bez oleju palmowego, widok z przodu.
4,9
Lubella Natures
paluszki zakręcone, z solą morską 70 g
2,79 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
Blister Polski Lek Witamina C, 30 żółtych tabletek o smaku cytrynowym w pomarańczowym opakowaniu.
4,9
Polski Lek Witamina C
tabletki o smaku Cytrynowym, suplement diety 30 szt.
2,99 zł
1 szt. = 0,10 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!NOWE
Różowy udrażniacz Starwax do rur, rozpuszczający włosy, z potasem i chlorem, widok z przodu butelki z uchwytem.
3,9
Starwax
udrażniacz żelowy 900 ml
18,49 zł
100 ml = 2,05 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
Srebrny napój Capri-Sun Mystic Dragon 200 ml w torebce, z czerwonym smokiem i owocami, widok z przodu.
4,9
Capri-Sun Mystic Dragon
napój wieloowocowy 200 ml
1,99 zł
100 ml = 1,00 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
TYLKO ONLINE
Sol de Janeiro Cheirosa 62 mgiełka zapachowa w pomarańczowej butelce z białą etykietą i nakrętką, widok z przodu.
4,0
Sol de Janeiro Cheirosa 62
mgiełka do ciała dla kobiet, perfumowana 240 ml
114,99 zł
100 ml = 47,91 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
MEGA!
Białe opakowanie Skrzypovita PRO serum przeciw wypadaniu włosów, 125 ml, z zielonym i różowym logo, widok z przodu.
4,8
Skrzypovita Pro
serum do włosów, przeciw wypadaniu 125 ml
29,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!
Okrągły puder brązujący Eveline Cosmetics Feel the Bronze do konturowania twarzy, ze złotym rantem, widok z góry.
4,7
Eveline Cosmetics Feel The Bronze
bronzer do twarzy, nr 01 Milky Way 4 g
14,99 zł
100 g = 374,75 zł
Najniższa cena: 26,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.