Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO ONLINE
Davidoff Cool Water Woman 100ml EDT, turkusowy flakon w kształcie kropli z metalową zakrętką, obok pudełko.
5,0
Davidoff Cool Water
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
104,99 zł
100 ml = 104,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
Pasta Sensodyne ProSzkliwo dla dzieci 0-6 lat z fluorem, w tubce i pudełku z truskawkami, widok z przodu.
4,9
Sensodyne ProSzkliwo Dla Dzieci
pasta do zębów, 0-6 lat 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Proszek Persil Deep Clean, opakowanie zielono-białe, czerwone logo, skuteczny w niskiej temperaturze i krótkim cyklu prania.
4,8
Persil Deep Clean
proszek do prania tkanin białych 220 g
5,49 zł
100 g = 2,50 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Czarny szampon Syoss Intense Color do włosów farbowanych, widok z przodu. Zawiera 4% kompleks nabłyszczający.
4,8
Syoss Intense Color
szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Opakowanie farby Joanna Multi Cream Color 33 Naturalny Blond z modelką i próbką koloru, widok z przodu.
4,6
Joanna Multi Cream Color
farba do włosów, nr 33 Naturalny Blond 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Okrągły puder brązujący Eveline Cosmetics Feel the Bronze do konturowania twarzy, ze złotym rantem, widok z góry.
4,7
Eveline Cosmetics Feel The Bronze
bronzer do twarzy, nr 01 Milky Way 4 g
14,99 zł
100 g = 374,75 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Żółta świeca sojowa zapachowa Miodowy Sen w szklanym słoiku, obok opakowania z misiem i jesiennymi liśćmi.
Your Candle
świeca sojowa, Miodowy Sen 150 g
24,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!NOWE
TULI LABS HYBRID BLUSH: logo i nazwa produktu na szarym tle, obok różowy, satynowy swatch kremowo-pudrowego różu.
Tuli Labs Hybrid
róż do policzków, hybrydowy 6,9 g
21,99 zł
100 g = 318,70 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
Ziaja Kokosowy Peeling-Puch do ciała 2w1 w białym słoiczku, kremowy, wygładza i złuszcza skórę, widok z przodu.
4,8
Ziaja Kokos
peeling-puch do ciała, 2w1, 270 ml
19,99 zł
100 ml = 7,40 zł
Najniższa cena: 24,49 zł
Dwa ciemnobrązowe ręczniki z ozdobnymi, haftowanymi różowymi tulipanami i zielonymi łodygami, widok z przodu.
Eloy
mitenki damskie, Brązowe z haftowanymi Kwiatami 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Bursztynowy, transparentny pojemnik dekoracyjny w kształcie dyni z żłobioną pokrywką, widok z przodu.
5,0
Eloy
pojemnik szklany, Dynia, Pomarańczowy, poj. 1l 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Złota puszka karmy Butcher's Delicious Dinners dla kota, mus z łososiem i krewetkami, przód opakowania.
4,8
Butcher's Delicious Dinners
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, mus z łososiem i krewetkami 85 g
2,49 zł
100 g = 2,93 zł
Cena regularna:3,79 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
MEGA!
Bielenda Lip Care Sleeping Mask Mango, żółta pionowa opakowanie 2w1 balsam i maska na noc, widok przód.
4,8
Bielenda Lip Care Sleeping Mask
balsam do ust + maska na noc 2w1, Mango 10 g
10,99 zł
100 g = 109,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Biała butelka Ludwik Grejpfrutowy Płyn do Naczyń z różową etykietą i czerwoną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Ludwik
płyn do mycia naczyń, Grejpfrutowy 450 g
4,69 zł
100 g = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,29 zł
Trójkątny szal z puszystej dzianiny w cętki lamparta, brązowo-czarny, widok z przodu na czarnym tle.
Eloy
szalik damski, trójkątny, Panterka, Brązowy 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.