Wszystkie promocje

MEGA!
Przezroczysty pojemnik podróżny na krem 80 ml z różową pokrywką, z przodu napis 80ML.
4,9
Pojemnik plastikowy
podróżny, 80ml, różne kolory 1 szt.
2,99 zł
1 szt. = 2,99 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!
Ambi Pur Japanese Blossom odświeżacz łazienkowy, biały w kształcie toalety z fioletowym płynem w różowym blistrze.
5,0
Ambi Pur Bathroom
odświeżacz powietza, Japanese Blossom 8 ml
13,49 zł
100 ml = 168,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Always Ultra Day Normal XXL PACK 40 podpasek, niebiesko-żółte opakowanie z ilustracją, widok z przodu, 3x ochrona.
4,7
Always Ultra Day
podpaski higieniczne ze skrzydełkami, Normal 40 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,47 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!NOWE
TULI LABS paleta do konturowania 2-pack (rozświetlacz i bronzer), próbki: beż, brąz.
Tuli Labs
paleta do konturowania twarzy, rozświetlacz + bronzer 13,4 g
27,49 zł
100 g = 205,15 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Różowe opakowanie mydła Bambino hipoalergicznego dla niemowląt, z niebieskim misiem, widok z przodu.
4,9
Bambino
mydło w kostce dla niemowląt i dzieci, od 1. dnia życia, 90 g
3,49 zł
100 g = 3,88 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!
LA RIVE Elegant Woman EDP, prostokątna butelka z czerwoną etykietą i złotym atomizerem, obok biało-czerwone pudełko.
4,7
La Rive Elegant
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
16,99 zł
100 ml = 16,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Biało-niebieskie opakowanie batona Knoppers Orzechowy, z grafiką batona waflowego z orzechami i czekoladą.
4,8
Storck Knoppers
baton orzechowy 40 g
3,29 zł
100 g = 8,23 zł
Najniższa cena: 3,69 zł
Kremowe skarpetki z brązowymi pikselowymi pieskami, rozmiar 35-40. Widok z przodu na wieszaku z logo Eloy.
Eloy
skarpetki damskie, Misie, Beżowe, rozm. 35-40; 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
DKNY Women Energizing woda toaletowa, butelka i białe pudełko z pionowym srebrnym napisem DKNY.
4,8
DKNY Energizing
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
MEGA!NOWE
Cień Eveline Wonder Match AI Tech Shimmer, jasny, metaliczny, w czerwonej, kwadratowej oprawie, zbliżenie.
5,0
Eveline Cosmetics Wonder Match AI Tech Shimmer
cień-toper do powiek, nr 20 Cosmic 3 g
13,49 zł
100 g = 449,67 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match Liquid Bronzer & Contour in clear bottle, black cap, gold details, and white applicator.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
bronzer do twarzy w płynie, nr 02 4,5 ml
16,49 zł
100 ml = 366,44 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!NOWE
Opakowanie Bref Color Auto Active, zawieszki toaletowej z niebieską wodą i chlorem, widok z przodu.
5,0
Bref Premium Color Auto Active
zawieszka do WC, Chlorine 2x50 g
12,49 zł
100 g = 12,49 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Turkusowe worki na śmieci Jan Niezbędny 35L z uszami i zapachem owoców tropikalnych, widok z przodu.
4,9
Jan Niezbędny
worki na śmieci z uchwytem, 35 L, Owoce Tropikalne 50 szt.
8,79 zł
1 szt. = 0,18 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!
Blister z 6 różowymi maszynkami Gillette Venus Extra Comfort Miami, tło z palmami, widok z przodu.
4,9
Gillette Venus Extra Comfort Miami
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 6 szt.
31,99 zł
1 szt. = 5,33 zł
Najniższa cena: 46,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.