Wszystkie promocje

Pastelowa różowa szczotka Tangle Teezer do rozczesywania włosów, widok z boku, z logo na rączce.
4,8
Tangle Teezer Detangling
szczotka do włosów, Różowa 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Widok z przodu pomarańczowej butelki Palmolive Thermal Spa Revitalising Scrub z mirabelką i zieloną herbatą.
Palmolive Thermal SPA Revitalising Scrub
żel pod prysznic, Mirabelle & Green Tea 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
NIVEA MEN Sensitive Cool balsam po goleniu 0% alkoholu. Biało-niebieskie opakowanie z rumiankiem i algami.
4,9
NIVEA MEN Sensitive Cool
balsam po goleniu, chłodzący, natychmiastowa ulga 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO ONLINE
Opalescence Whitening Toothpaste Original Cool Mint: zielono-biała tubka wybielającej pasty i pudełko, ujęcie z boku.
5,0
Opalescence Original
pasta do zębów, wybielająca, Cool Mint 28 g
16,99 zł
100 g = 60,68 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Perfumy Carolina Herrera La Bomba: różowy flakon w kształcie motyla obok intensywnie różowego opakowania EDP 30ml.
5,0
Carolina Herrera La Bomba
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
209,99 zł
100 ml = 699,97 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
MEGA!
Karma mokra Pan Mięsko Psia Uczta z dzikiem i prebiotykami. Brązowo-zielona saszetka z psem beagle.
4,9
Pan Mięsko Psia Uczta
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Dzik 150 g
3,19 zł
100 g = 2,13 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ Kozioł z Klasą 8w1 męski żel w brązowej butelce z kozłem, pachnie górną półką, widok z przodu.
LaQ Kozioł z Klasą
żel pod prysznic, 8w1, Pachnie Górną Półką 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Ustronianka Premium Gazowana woda źródlana w zielonej szklanej butelce z niebieskimi etykietami, widok z przodu.
4,8
Ustronianka Premium
woda źródlana, gazowana 330 ml
2,79 zł
100 ml = 0,85 zł
Najniższa cena: 3,29 zł
MEGA!
Dr. Beckmann ŚRODEK DO ODKAMIENIANIA, biała butelka z miętową nakrętką, widok z przodu, grafika czajnika i żelazka.
4,8
Dr. Beckmann Original
odkamieniacz do małego AGD 250 ml
13,99 zł
100 ml = 5,60 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Brązowe, prążkowane skarpetki Eloy z europejskiej wełny, rozmiar 35-40, widok z przodu.
4,5
Eloy
skarpetki damskie, Melanżowe, Beżowe, rozm. 35-40; 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
UltraBlanc wybielająca czarna pasta do zębów z węglem aktywnym, białe opakowanie, widok z przodu.
4,8
UltraBlanc
pasta do zębów, wybielająca, z węglem 75 ml
17,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Fioletowe opakowanie wkładek Always Daily Protect XL Extra Long z Odour Lock, 44 sztuki, widok z przodu.
4,9
Always Daily Protect
wkładki higieniczne, Odour Lock, Extra Long 44 szt.
15,49 zł
1 szt. = 0,35 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
Syoss Oleo Intense Mokka 4-18 farba do włosów bez amoniaku: zestaw z pudełkiem, tubką, butelką i 2 saszetkami.
5,0
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-18 Mokka 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!
Niebieskie żelki Noble Health Misie na Zdrowe Włosy z biotyną i sokiem pomarańczowym, widok z przodu.
4,9
Noble Health Misie
żelki, Misie na zdrowe włosy, suplement diety 60 szt.
24,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Bobini Baby podkłady higieniczne 10 szt. w niebiesko-różowym opakowaniu, z psem, super chłonne.
4,9
Bobini Baby
podkłady higieniczne, super chłonne, 0+ 10 szt.
13,99 zł
1 szt. = 1,40 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka Palmolive Naturals Fig & Milk Shower Cream, z zieloną nakrętką, nowość: śródziemnomorski zapach figowy.
1,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Figa i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.