Wszystkie promocje

Bodymax Bodymisie Multiwitamina w białej butelce z pomarańczową zakrętką, z przodu kolorowe żelkowe misie bez cukru.
5,0
Bodymax Bodymisie
żelki, multiwitamina, o smaku owocowym, suplement diety 60x2g
29,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
Zielono-fioletowe pudełko Hepaslimin z biotyną (30 tabl.) z grafiką wątroby, wspiera wątrobę i utrzymanie prawidłowej masy ciała.
4,8
Hepaslimin
tabletki z biotyną, suplement diety 30 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,63 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
NOWE
NIVEA Cherry Shine Disney Princess Mulan pomadka nawilżająca, różowe opakowanie blister z Mulan, widok z przodu.
5,0
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Cherry Shine 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Czarny, okrągły słoiczek kremu Syoss Matt Cream 3w1 do stylizacji włosów, widok z przodu, z białymi napisami.
4,5
Syoss Matt
krem do włosów, matowy 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Always Platinum Secure Night Extra, rozmiar 5, fioletowe podpaski z 12h ochroną, ultra miękkie, widok z przodu.
4,8
Always Platinum
podpaski higieniczne na noc, ze skrzydełkami, Secure Night Extra 8 szt.
9,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka Palmolive Naturals Fig & Milk Shower Cream, z zieloną nakrętką, nowość: śródziemnomorski zapach figowy.
1,0
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Figa i Mleko 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO ONLINE
Burberry London for Women damska woda perfumowana, beżowa butelka w kratkę obok dopasowanego pudełka.
Burberry London
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
129,99 zł
100 ml = 259,98 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
NOWE
Balsam do ust Stitch z bananowym zapachem i główką 3D, w wakacyjnym opakowaniu z palmami, widok przód.
5,0
Disney Stitch
balsam do ust, Banan 4,5 ml
12,99 zł
100 ml = 288,67 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Axe Epic Fresh dezodorant w sprayu, czarno-zielona puszka z różowym owocem i napisami, widok z przodu.
4,8
AXE Epic Fresh
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 48h 150 ml
11,49 zł
100 ml = 7,66 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Bourjois Gold Glamour paleta cieni do powiek. Różowe opakowanie ze złotymi i fuksjowymi, wypukłymi gwiazdami.
5,0
Bourjois Gold Glamour
paleta cieni do powiek 8,5 g
47,99 zł
100 g = 564,59 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Opakowanie Kubuś Baby Mus+Kaszka jabłko-banan, kaszka ryżowa dla niemowląt po 5. miesiącu, z owocami.
5,0
Kubuś
mus+kaszka, Jabłko, Banan, po 5. miesiącu życia 100 g
1,99 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 2,79 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biało-niebieskie opakowanie clean@ang OH MY WASH!, 4 tabletki do czyszczenia pralki, z dużym napisem i kodem QR.
5,0
Cleangang Oh My Wash!
tabletki do czyszczenia pralki 4 szt.
13,99 zł
1 szt. = 3,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Serum ujędrniające Miya BEAUTY.lab, magenta opakowanie z białym tekstem, widok z przodu, z egzosomami i składnikami anti-ageing.
4,9
Miya Cosmetics BEAUTY.lab
serum do twarzy, ujędrniające, z egozsomami 30 ml
28,99 zł
100 ml = 96,63 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
NOWE
Uriage Bariéderm-CICA krem regenerujący z miedzią i cynkiem w białej tubce z niebieskim paskiem, widok z przodu.
5,0
Uriage Bariederm-CICA
krem do twarzy i ciała, regenerujący 40 ml
34,99 zł
100 ml = 87,48 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Flakon perfum JOOP! Homme, klarowne szkło, intensywny różowy płyn, czarna lśniąca nakrętka, widok z przodu.
Joop! Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
99,99 zł
100 ml = 133,32 zł
Najniższa cena: 169,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.