Wszystkie promocje

Apap Thermal plaster rozgrzewający, białe opakowanie, ulga w bólach pleców, mięśni i stawów, 8h ciepła.
4,7
Apap Thermal
plaster rozgrzewający 1 szt.
6,29 zł
1 szt. = 6,29 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO ONLINE
Tuli Labs Collagen Shot Patch, otwarte białe opakowanie z hydrokolagenowymi płatkami pod oczy zanurzonymi w płynie.
Tuli Labs
płatki pod oczy, kolagenowe 60 szt.
29,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Męski żel LaQ Dzikus z Lasu 8w1, brązowa butelka z pompką, etykieta z dzikiem w okularach, widok z przodu.
LaQ Dzikus z Lasu
żel pod prysznic, 8w1, zapach Walki o Szyszki 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!NOWE
Domestos Power 5 Lime: zielony blister z 3 zawieszkami toaletowymi, żółte kostki o cytrusowym zapachu.
5,0
Domestos Power 5
kostki toaletowe, Lime 3x55 g
11,99 zł
100 g = 7,27 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Czerwony dezodorant w sprayu Old Spice Captain, Fierce Ocean, 48h świeżości. Widok z przodu, czarno-niebieska etykieta.
4,9
Old Spice Captain
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, Fierce Ocean 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
NOWE
Pomadka NYX Fat Matte Slick Click w intensywnej fuksji, pionowo na tle rozmazanej szminki.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #12 Blush Blanket 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Anwen Nawilżający Bez olej do włosów suchych, w białej butelce z atomizerem, z grafiką kwiatów bzu.
Anwen Nawilżający Bez
olej do olejowania włosów 50 ml
13,99 zł
100 ml = 27,98 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Biała tuba kremu do rąk Neutrogena Formuła Norweska, bezzapachowy, z czerwoną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Neutrogena
krem do rąk, skoncentrowany, bezzapachowy 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Black & White Fresh antyperspirant roll-on 50ml, przezroczysta butelka, granatowa nakrętka, widok z przodu, 72H.
4,9
NIVEA MEN Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h, Fresh 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Fioletowe pudełko FaceBoom Superstar Masło do demakijażu, 99% naturalne, do każdego rodzaju cery.
4,7
FaceBoom Superstar
masło do demakijażu, oczyszczająco-nawilżające 40 g
19,99 zł
100 g = 49,98 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
Pomarańczowy kubek ceramiczny z falowanym brzegiem i jesiennym wzorem kwiatowym wewnątrz, widok z przodu.
5,0
Eloy
kubek porcelanowy z tłoczeniem, Dynia, Pomarańczowy, poj. 400ml 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Axe Epic Fresh dezodorant w sprayu, czarno-zielona puszka z różowym owocem i napisami, widok z przodu.
4,8
AXE Epic Fresh
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 48h 150 ml
11,49 zł
100 ml = 7,66 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Ange ou Démon Le Secret woda perfumowana. Różowa, fasetowana butelka i białe pudełko, widok z przodu.
3,0
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
174,99 zł
100 ml = 583,30 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Płyn do płukania Perwoll Renew 7 Amber Glow, czarna butelka z pomarańczowo-czerwonymi detalami, widok z przodu.
4,7
Perwoll Renew 7 Softener
płyn do zmiękczania tkanin, skoncentrowany, Amber Glow 1160 ml
24,99 zł
100 ml = 2,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Olejek do brody Arganove Exotic o zapachu mango marakuja, brązowa butelka z czarną pompką, widok z przodu.
4,9
Arganove Cool Exotic
olejek do brody, pielęgnujący, egzotyczny 30 ml
14,99 zł
100 ml = 49,97 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
tołpa. dermo hair serum na wypadanie włosów, fioletowe opakowanie z torfem tołpa, stymuluje odrost, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Hair Wypadanie.
serum do włosów stymulujące odrost 100 ml
22,49 zł
100 ml = 22,49 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
Korektor Maybelline Fit Me w jasnobeżowej tubce z czarną zakrętką, z napisem Maybelline Fit Me, widok z przodu.
4,9
Maybelline New York Fit Me
korektor do twarzy, w płynie, nr 10 Light 6,8 ml
24,49 zł
100 ml = 360,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.