Wszystkie promocje

MEGA!
Axe Epic Fresh dezodorant w sprayu, czarno-zielona puszka z różowym owocem i napisami, widok z przodu.
4,8
AXE Epic Fresh
dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 48h 150 ml
11,49 zł
100 ml = 7,66 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Ange ou Démon Le Secret woda perfumowana. Różowa, fasetowana butelka i białe pudełko, widok z przodu.
3,0
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
174,99 zł
100 ml = 583,30 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Płyn do płukania Perwoll Renew 7 Amber Glow, czarna butelka z pomarańczowo-czerwonymi detalami, widok z przodu.
4,7
Perwoll Renew 7 Softener
płyn do zmiękczania tkanin, skoncentrowany, Amber Glow 1160 ml
24,99 zł
100 ml = 2,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Olejek do brody Arganove Exotic o zapachu mango marakuja, brązowa butelka z czarną pompką, widok z przodu.
4,9
Arganove Cool Exotic
olejek do brody, pielęgnujący, egzotyczny 30 ml
14,99 zł
100 ml = 49,97 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
tołpa. dermo hair serum na wypadanie włosów, fioletowe opakowanie z torfem tołpa, stymuluje odrost, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Hair Wypadanie.
serum do włosów stymulujące odrost 100 ml
22,49 zł
100 ml = 22,49 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
Korektor Maybelline Fit Me w jasnobeżowej tubce z czarną zakrętką, z napisem Maybelline Fit Me, widok z przodu.
4,9
Maybelline New York Fit Me
korektor do twarzy, w płynie, nr 10 Light 6,8 ml
24,49 zł
100 ml = 360,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Dermena Repair, szampon regenerujący włosy suche i wypadające. Biała butelka z fioletowymi detalami, widok z przodu.
4,9
Dermena Repair
szampon do włosów suchych i zniszczonych, nadmiernie wypadających 200 ml
25,49 zł
100 ml = 12,75 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
Velvet Boost! papierowy ręcznik GIGA rolka, 300 podzielnych listków, 3 warstwy, chłonny, do sucha i mokro.
4,8
Velvet Boost!
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 1 szt
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ Rekin Biznesu żel pod prysznic 8w1, brązowa butelka z czarną pompką i etykietą z rekinem, widok z przodu.
5,0
LaQ Rekin Biznesu
żel pod prysznic, 8w1, o zapachu kreatywnej księgowości 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Czerwona etykieta AJONA Stomaticum, koncentratu pasty do zębów, zapobiega kamieniowi i odświeża oddech, widok z przodu.
Ajona Stomaticum
medyczny koncentrat pasty do zębów, dziąseł i języka 6 ml
5,49 zł
100 ml = 91,50 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
NOWE
Nivea Watermelon Shine lip balm, Disney Princess Ariel, pink hair on green leaf packaging, front view.
NIVEA Disney Princess
pomadka do ust, Watermelon Shine 4,8 g
12,99 zł
100 g = 270,63 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
NOWE
Zielony szampon Garnier Fructis Sleek & Shine z arganem, wygładzający, do włosów puszących się, widok z przodu.
Garnier Fructis Sleek & Shine
szampon do włosów, wygładzający 400 ml
14,49 zł
100 ml = 3,62 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Purpurowa saszetka zapachowa Lawendowe Wzgórze Pachnąca Szafa, otoczona kwiatami lawendy i cytryną.
4,8
Pachnąca Szafa
saszetka zapachowa, Lawendowe Wzgórze 5 g
3,19 zł
100 g = 63,80 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Jasnoniebieski żel pod prysznic Nivea Creme Smooth z masłem shea i witaminami, butelka widok z przodu.
4,9
NIVEA Creme Smooth
żel pod prysznic, pielęgnujący, z Masłem Shea 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Czarny, okrągły słoiczek kremu Syoss Matt Cream 3w1 do stylizacji włosów, widok z przodu, z białymi napisami.
4,5
Syoss Matt
krem do włosów, matowy 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Kawiarka aluminiowa w kolorze ciemnobrązowym, klasyczny ośmiokątny kształt, ze srebrnym paskiem, widok z przodu.
5,0
Eloy
kawiarka aluminiowa, Czekoladowa, poj. 270ml 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Cena regularna:36,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Perfecta Pharmacy Exfoliating Foot Mask, błękitno-białe opakowanie, przód, z 6,6% kwasami i awokado.
4,7
Perfecta Pharmacy
skarpetki złuszczające 1 para
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Biało-turkusowa pianka Tołpa Sebio+ do mycia twarzy z kwasami AHA+LHA, na trądzik, widok z przodu.
5,0
Tołpa Dermo Face Sebio+.
pianka do mycia twarzy 2 kwasy, 2%:AHA+LHA 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Pachnąca Chmurkolina, niebieska masa plastyczna w kolorowej torebce. Miękka, puchata, rozciągliwa, dla dzieci.
4,8
EPEE
zabawka, Pachnąca Chmurkolina, 3+, różne rodzaje 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.