Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Białe urządzenie Garett Beauty Cellu Body z szarymi rolkami obok jego ciemnego opakowania z logo, widok z przodu.
Garett Beauty Cellu Body
masażer antycellulitowy, wodoodporny 1 szt.
259,99 zł
1 szt. = 259,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Srebrny antyperspirant NIVEA MEN Silver Protect w kulce, z niebieską nakrętką, widok z przodu, 48h.
4,8
NIVEA MEN Silver Protect
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 48h 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Kolastyna przyspieszacz opalania do twarzy i ciała, beżowa tubka z palmą i słońcem, widok z przodu.
4,8
Kolastyna
przyspieszacz opalania do twarzy i ciała 80 ml
9,49 zł
100 ml = 11,86 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Tisane Classic balsam do ust miodowo-ziołowy, biały blister z różowymi paskami i widocznym słoiczkiem z przodu.
5,0
Tisane Classic
balsam do ust, ziołowy o miodowym smaku i waniliowym zapachu, w słoiku 4,7 g
13,49 zł
100 g = 287,02 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Kremowe, prążkowane podkolanówki Eloy 35-40, opakowanie z brązową etykietą 'Idealne do kozaków'.
Eloy
podkolanówki, Kremowe, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Fa Coconut Milk kremowy żel pod prysznic w białej butelce z brązową nakrętką, front, z grafiką plaży.
4,7
Fa Coconut Milk
żel pod prysznic o zapachu mleka kokosowego, kremowy 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Okrągły puder Eveline Wonder Match Luminous Finishing Powder 16H AI Filter w czerwonej oprawce, widok z góry.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
puder do twarzy, satynowy, nr 01; 8 g
21,99 zł
100 g = 274,88 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match 4w1 Velour Cheek & Lip Color Balm, różowo-brzoskwiniowy płyn w butelce, z aplikatorem i czarną zakrętką.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
Róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 01 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Truth Calvin Klein woda perfumowana, butelka z srebrną nakrętką obok beżowego pudełka, widok pod kątem.
4,9
Calvin Klein Truth
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
114,99 zł
100 ml = 114,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Jimmy Choo Man Blue woda toaletowa 100 ml: butelka z gradientem błękitu, obok fakturowane niebieskie pudełko.
Jimmy Choo Man Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
169,99 zł
100 ml = 169,99 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
MEGA!
Różowy, satynowy wałek do kręcenia włosów Long Ewy Schmitt, bez użycia ciepła, z falbanami, pionowo.
5,0
Ewa Schmitt
wałek do włosów, dł. 150cm, Long 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!
Tołpa dermo face enzyme serum-killer zaskórników w pudełku i butelce z pipetą, z grafiką owoców.
4,7
Tołpa Dermo Face Enzyme.
serum do twarzy, killer zaskórników 30 ml
26,99 zł
100 ml = 89,97 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
Żel Beauty of Joseon Green Plum Cleanser w pastelowej zielonej tubce i pudełku, widok z przodu.
4,9
Beauty of Joseon
żel do mycia twarzy, Green Plum 100 ml
48,99 zł
100 ml = 48,99 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Brązowa czapka beanie z haftem różowych, drobnych kwiatów i zielonych łodyg, widok z przodu.
5,0
Eloy
czapka damska, Brązowa z haftowanymi Kwiatami 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa butelka Clean@ang IRON'IQ, demineralizowana woda do żelazka, zapach Blossom Sky, widok z przodu.
5,0
Cleangang Iron 'IQ
woda demineralizowana do żelazka, Blossom Sky 975 ml
14,99 zł
100 ml = 1,54 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!
Błyszczyk-serum Eveline Diamond Plumping z kolagenem i peptydami, różowy z otwartym aplikatorem.
5,0
Eveline Cosmetics Diamond Plumping
błyszczyk do ust, nr 26 Honey Glam 4,5 ml
9,99 zł
100 ml = 222,00 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match Golden Glow, brokatowy cień do powiek w złotym, kwadratowym kompakcie, widok z góry.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
cień do powiek, nr 05, Golden Glow 3 g
16,49 zł
100 g = 549,67 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Srebrno-niebieska saszetka Capri-Sun Multi Vitamin, widok z przodu, z ilustracją jabłka, kiwi i pomarańczy.
4,8
Capri-Sun Multi Vitamin
napój wieloowocowy 200 ml
1,99 zł
100 ml = 1,00 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
Różowa pomadka NIVEA Blackberry Shine 24h Moisture w blistrze, z czarną jeżyną i napisem "Burgundy tinted".
4,8
NIVEA
balsam do ust, Blackberry Shine 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Dry Comfort 72h antyperspirant roll-on, biała butelka, niebieskie logo, widok z przodu, 50ml.
4,9
NIVEA Dry Comfort
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.