Wszystkie promocje

Dwa zielone opakowania Naturella Ultra Night Plus, 24 podkładki. Duże rumianki, napis 43% dłuższe i 27% szersze, widok z przodu.
4,9
Naturella Ultra Night Plus
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, na noc 24 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,67 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Palmolive Naturals Olive & Milk żel pod prysznic, biały refill 1L z oliwkami, zielony korek, 84% mniej plastiku.
Palmolive Naturals
żel pod prysznic, kremowy, Oliwka i Mleko, zapas 1 l
17,99 zł
1 l = 17,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!
Zielona saszetka Kubuś Baby mus+kaszka jabłko-morela dla 6+ miesięcy, z uśmiechniętym dzieckiem i owocami.
4,9
Kubuś Baby
mus+kaszka, Jabłko, Morela, po 6. miesiącu życia 100 g
1,99 zł
100 g = 1,99 zł
Najniższa cena: 2,79 zł
MEGA!
Beżowa butelka Tołpa Dermo Face Enzyme, puder do mycia twarzy z pomarańczą, redukuje zaskórniki, widok z przodu.
4,8
Tołpa Dermo Face Enzyme.
puder do mycia twarzy, redukcja zaskórników 40 g
19,99 zł
100 g = 49,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!
Tołpa Urban Garden regenerujący krem-opatrunek do rąk w białej butelce z pompką, fioletowa etykieta, eliminuje suchość.
4,9
Tołpa Urban Garden.
krem-opatrunek do rąk, regenerujący 100 ml
8,29 zł
100 ml = 8,29 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
Carmex Vanilla nawilżający balsam do ust w sztyfcie SPF 15, żółte opakowanie z ilustracją wanilii.
4,9
Carmex Vanilla
balsam do ust, intensywnie nawilżający, SPF 15, Vanilla 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Miya mySUPERskin olejek do demakijażu w przezroczystej butelce z pomarańczową etykietą i białą pompką.
4,7
Miya Cosmetics mySUPERskin
olejek do demakijażu, lekki, oczyszczający 140 ml
24,49 zł
100 ml = 17,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
Bordowa kredka do oczu L'Oréal Paris Haute Couleur z różową końcówką, stojąca pionowo, widok z przodu.
3,7
L'Oréal Paris Haute Couleur
kredka do oczu, Bordeaux Cashmere 4,4 g
27,99 zł
100 g = 636,14 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Zestaw satynowych, elastycznych papilotów w odcieniach różu i brązu, ułożonych, jeden zwinięty.
4,3
Ewa Schmitt
papiloty do włosów o średnicy 15mm, satynowe 6 szt.
21,49 zł
1 szt. = 3,58 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
Świeca zapachowa Jesienna Dynia, pomarańczowy wosk, szklany słoik z białymi wzorami, widok z przodu.
Eloy
świeca w szkle, Jesienna Dynia, 150 g
12,99 zł
100 g = 8,66 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match 4w1 różo-pomadka w pudrowo-różowej tubce, otwarta z aplikatorem.
4,7
Eveline Cosmetics Wonder Match
róż do policzków i pomadka, 4w1, nr 05; 4,5 ml
15,49 zł
100 ml = 344,22 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Laboteq Skin suplement diety dla zdrowej skóry, żółte kapsułki, panel z kwasem hialuronowym, retinolem.
4,9
Laboteq Skin
tabletki, młody i zdrowy wygląd skóry, suplement diety 30 szt.
24,99 zł
1 szt. = 0,83 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Guess Seductive Red woda toaletowa, czerwony flakon z pudełkiem, widok z przodu, złote detale.
4,8
Guess Seductive Red
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!
Biała butelka balsamu Palmer's Cocoa Butter z witaminą E, widok z przodu, niebieska etykieta z ziarnami kakaowca.
4,9
Palmer's Cocoa Butter Formula
balsam do ciała, nawilżający, sucha skóra 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Eveline Celebrity Lips satynowa pomadka w odcieniu Muse, złota obudowa, wysunięty sztyft, obok nakrętka.
4,8
Eveline Cosmetics Celebrity Lips Satin
pomadka do ust, satynowa, nr 478 Muse 4,1 g
17,99 zł
100 g = 438,78 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Neutrogena Deep Moisture Sensitive Body Lotion, biała butelka z pompką, widok z przodu, do skóry suchej i wrażliwej.
4,8
Neutrogena Deep Moisture
balsam do ciała, skóra sucha i wrażliwa 400 ml
21,99 zł
100 ml = 5,50 zł
Najniższa cena: 32,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.