Wszystkie promocje

Marilyn cielista taśma podnosząca biust na torsie kobiety, modeluje piersi, niewidoczna pod ubraniem.
4,5
Marilyn
taśma podnosząca biust, Skin 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
VACO płyn do pułapki na muszki owocówki, 3x30 dni, naturalne składniki, na tle cytryn i jabłek.
5,0
Vaco
płyn na muszki owocówki, wkład do pułapki 45 ml
11,99 zł
100 ml = 26,64 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Skarpetki urodzinowe męskie z motywem whisky, w kształcie butelki z napisem "Wszystkiego Najlepszego".
4,9
Soxo
skarpetki męskie, Wszystkiego Najlepszego, rozm. 40-45 1 para
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Biało-czerwone opakowanie pasty Lacalut Aktiv, z napisem ochrona dziąseł i łagodne wybielanie, widok z przodu.
4,9
Lacalut Aktiv
pasta do zębów, Ochrona Dziąseł & Łagodne Wybielanie 75 ml
23,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 28,49 zł
NOWE
NYX Fat Matte szminka w kredce, koralowa, z zielonym napisem, na matowym swatchu. Opakowanie klikane.
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #01Cozy Whipped 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Beautifly B-Hydrapeel PRO, białe urządzenie do hydrabrazji, w eleganckim białym pudełku, widok pod kątem.
Beautifly Hydrapeel PRO
urządzenie do oczyszczania wodorowego twarzy 1 szt.
289,99 zł
1 szt. = 289,99 zł
Najniższa cena: 479,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
LaQ Złota Rączka żel pod prysznic 8w1 w brązowej butelce z pompką, etykieta z muskularnym niedźwiedziem, widok z przodu.
5,0
LaQ Złota Rączka
żel pod prysznic, 8w1, Będzie Pan Zadowolony 500 ml
14,49 zł
100 ml = 2,90 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!
Ralph Lauren The Big Pony 1 Blue, męska woda toaletowa w błękitnej butelce obok pudełka z zielonym jeźdźcem.
4,8
Ralph Lauren Big Pony 1
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
104,99 zł
100 ml = 104,99 zł
Najniższa cena: 184,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Black & White Invisible Authentic dual shield 72h roll-on w przezroczystej butelce, widok z przodu.
4,9
NIVEA Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h, Authentic 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Czerwony dezodorant Old Spice Whitewater body spray, widok z przodu, etykieta z napisem 24/7 FRESSSHHH.
4,9
Old Spice Whitewater
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, Clean Watery 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Tłoczony sok jabłkowo-marchewkowy Bracia Sadownicy 250ml w szklanej butelce, pomarańczowy, widok z przodu.
5,0
Bracia Sadownicy
sok, tłoczone jabłko z marchewką 250 ml
2,99 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 4,49 zł
Żółty sztyft Carmex Classic, nawilżający balsam do ust SPF 15 w blistrze, widok z przodu opakowania.
4,9
Carmex Classic
balsam do ust, nawilżający, SPF 15; 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Srebrna, okrągła guma do stylizacji włosów Joanna Extra Strong, pomarańczowa etykieta z poziomem utrwalenia 5, widok z góry.
4,8
Joanna Styling Effect
guma do włosów, stylizująca, poziom utrwalenia 5 100 g
6,99 zł
100 g = 6,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist mascara, czarna tuba z miedzianym wzorem, obok otwarta z pomarańczową silikonową szczoteczką.
4,7
Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist
tusz do rzęs, pogrubiający, Black 9 ml
18,49 zł
100 ml = 205,44 zł
Cena regularna:34,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Brązowe skarpety z warkoczowym splotem, rozmiar 35-40, z żebrowanym ściągaczem, widok z przodu.
4,6
Eloy
skarpetki damskie, Warkocz, Brązowe, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort antyperspirant 72H, ¼ krem nawilżający, szaro-niebieski spray, widok z przodu.
4,9
Dove Men+Care Clean Comfort
antyperspirant w sprayu dla mężczyzn, 72h 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO ONLINE
Emporio Armani Diamonds woda perfumowana, przezroczysta butelka w kształcie oszlifowanego diamentu z logo, widok z przodu.
5,0
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
174,99 zł
100 ml = 349,98 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
Trójkątny szal damski w szaro-grafitową panterkę, ułożony na płasko, prezentujący wzór i miękką dzianinę.
Eloy
szalik damski, trójkątny, Panterka, Szary 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie Always Daily Protect Extra Long fresh scent, Big Pack 40 sztuk, widok z przodu.
4,9
Always Daily Protect
wkładki higieniczne, Fresh Scent, Extra Long 40 szt.
13,49 zł
1 szt. = 0,34 zł
Najniższa cena: 18,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.