Wszystkie promocje

Frontowe ujęcie beżowego opakowania Lestello Lentil Cakes, wafle z soczewicy, gluten free, 17 sztuk.
4,9
Lestello
wafle z soczewicy, bezglutenowe 135 g
3,99 zł
100 g = 2,96 zł
Najniższa cena: 5,19 zł
Sensodyne Extra Fresh pasta do zębów 75ml na nadwrażliwe zęby. Biała tubka i kartonik, widok z przodu.
4,8
Sensodyne Extra Fresh
pasta do zębów, z fluorkiem 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Granatowy napój Capri-Sun Multi-Vitamin w saszetce z widocznymi owocami: pomarańczą, kiwi, jabłkiem. Widok z przodu.
4,9
Capri-Sun
napój wieloowocowy, Multiwitamina 330 ml
3,99 zł
100 ml = 1,21 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Irygator wodny do zębów Oclean W10 Lite, w białym opakowaniu z czerwonym logo, widok z przodu.
3,0
Oclean W10 Lite
irygator wodny, Biały 1 szt.
124,99 zł
1 szt. = 124,99 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
MEGA!
Opakowanie Veet PROFESSIONAL plastry do depilacji twarzy, skóry wrażliwej, z olejkiem migdałowym, widok z przodu.
4,8
Veet
plastry z woskiem do depilacji twarzy, skóra wrażliwa 20 szt.
17,49 zł
1 szt. = 0,87 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Odświeżacz powietrza Aroma Home & Dorota 'Świeże powietrze', jasnoniebieski w białą kratkę, obok Dorota Szelągowska.
4,7
Dorota & Aroma Home
zawieszka zapachowa, Świeże Powietrze 1 szt.
4,49 zł
1 szt. = 4,49 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO ONLINE
Okrągły, biały słoiczek TULI LABS Kofeinowe Płatki Pod Oczy, otwarty, z widocznymi różowymi płatkami hydrożelowymi.
Tuli Labs
płatki pod oczy, kofeinowe 60 szt.
29,99 zł
1 szt. = 0,50 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Saszetka Capri-Sun Jungle Drink, napój owocowy 200ml, z uśmiechniętym tygrysem i tropikalnymi owocami.
4,9
Capri-Sun Jungle Drink
napój wieloowocowy 200 ml
1,99 zł
100 ml = 1,00 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
Butelka Starbucks Frappuccino Caramel Coffee Drink bez cukru, z zieloną nakrętką i brązowo-błękitną etykietą, widok z przodu.
4,7
Starbucks Frappuccino
mleczny napój kawowy o smaku karmelowym 250 ml
9,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Prada Paradoxe Virtual Flower woda perfumowana. Przezroczysta, kanciasta butelka obok różowego pudełka.
Prada Paradoxe Virtual Flower
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
349,99 zł
100 ml = 699,98 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
MEGA!
Niebieskie opakowanie Princessa Longa kokosowa, z widocznym wafelkiem i kokosem, widok z przodu.
4,8
Princessa Longa
wafelek przekładany kremem kokosowym, oblany białą polewą 40 g
1,99 zł
100 g = 4,98 zł
Najniższa cena: 2,79 zł
MEGA!
Butelka na wodę w matowym odcieniu taupe, z beżową zakrętką, widok z przodu. Minimalistyczny design.
5,0
Eloy
butelka termiczna, Beżowa, poj. 500ml 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Cena regularna:36,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Front opakowania Sante Fit ciasteczek zbożowych kakaowych, z napisem "Bez dodatku cukru!", widoczne ziarna kakao.
4,9
Sante Fit
ciasteczka zbożowe, Kakaowe 300 g
10,99 zł
100 g = 3,66 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Wzorzyste pieluchy tetrowe Rafa dla niemowląt z bawełny, złożone w przezroczystym opakowaniu, z widoczną etykietą.
4,9
Rafa
pielucha tetrowa dla niemowląt, wym. 70x80 cm, różne wzory 5 szt.
18,49 zł
1 szt. = 3,70 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka clean@ang OH MY WASH! stain remover do tkanin, z fioletową etykietą, widok z przodu.
5,0
Cleangang Oh My Wash!
odplamiacz do tkanin ze szczoteczką 250 ml
15,99 zł
100 ml = 6,40 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Guess Seductive Blue damska woda toaletowa 30ml, błękitna butelka ze złotym logo, obok pudełko z falami wody.
4,8
Guess Seductive Blue
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
Jesienna świeca w szklanym świeczniku, z trzema pomarańczowymi dyniami i napisem 'Hello Autumn'.
Eloy
świeca w szkle, Dynie, Hello Autumn 165 g
19,99 zł
100 g = 12,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Davidoff Hot Water woda toaletowa 110ml, czerwona butelka i opakowanie z czarnym tłem, widok z przodu.
4,8
Davidoff Hot Water
woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
104,99 zł
100 ml = 95,45 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
Czarne podkolanówki Eloy, rozmiar 35-40, w opakowaniu z brązowymi detalami, idealne do kozaków.
4,0
Eloy
podkolanówki, Czarne, rozm. 35-40; 1 para
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.