Wszystkie promocje

Pasta Sensodyne Deep Clean z fluorkiem, do wrażliwych zębów, biała tubka i pudełko z niebieskimi falami, 75 ml.
4,9
Sensodyne Deep Clean
pasta do zębów, z fluorkiem 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Białe pudełko czekoladek Merci Finest Selection ze złotym logo. Na froncie obraz czekoladek w szklanej misie.
5,0
Storck Merci Finest Selection
czekoladki nadziewane 250 g
23,49 zł
100 g = 9,40 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!
Nivea Men Fresh Kick Żel do golenia 200ml, srebrna butelka z niebieskim logo, turkusowe tło z miętą i kaktusem, widok z przodu.
4,8
NIVEA MEN Fresh Kick
żel do golenia, Mięta i Woda Kaktusowa 200 ml
12,49 zł
100 ml = 6,25 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Eveline Brazilian Body Shimmer do ciała ze złotym pyłkiem w beżowej butelce z pompką, z tropikalnymi wzorami.
4,9
Eveline Cosmetics Brazilian Body
shimmer do ciała, ze złotym pyłkiem, 5w1 150 ml
19,99 zł
100 ml = 13,33 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
Jaskrawo pomarańczowa czapka zimowa typu beanie z miękkiej, prążkowanej dzianiny, widok z przodu.
5,0
Eloy
czapka damska, Pomarańczowa, 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowe pudełko tabletek Astonish Toilet Bowl Fizz & Fresh Pink Peony, z kwiatami i widokiem toalety, przód.
Astonish Fizz & Fresh
tabletki do czyszczenia WC, Pink Peony Fresh 8 szt.
11,99 zł
1 szt. = 1,50 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Biodent, profilaktyczna pasta do zębów przeciw paradontozie. Białe opakowanie 125g, widok z przodu.
4,9
Biodent
pasta do zębów, przeciw paradontozie 125 g
8,79 zł
100 g = 7,03 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Emulgujące masełko Veoli Botanica Melt With Passion w burgundowym słoiku z pudełkiem, widok z przodu.
4,6
Veoli Botanica Melt With Passion.
masełko do demakijażu, o zapachu marakui 40 g
63,99 zł
100 g = 159,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
Białe pudełko Bio Chrupiąca Mieszanka Gofrowa z obrazkiem gofrów, malin i borówek na przodzie.
4,8
Zdrowo Namieszane
mieszanka do przygotowania gofrów 240 g
8,99 zł
100 g = 3,75 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
Hortex Leon i Przyjaciele sok pomarańczowo-jabłkowy w kartonie z Chase z Psiego Patrolu.
4,8
Hortex Leon i Przyjaciele
sok 100%, Pomarańcza i Jabłko 200 ml
2,19 zł
100 ml = 1,10 zł
Najniższa cena: 2,59 zł
TYLKO ONLINE
Kylie Jenner Cosmic woda perfumowana. Rzeźbiarska butelka z bladoróżowym płynem i fioletowo-różowe pudełko.
5,0
Kylie Jenner Cosmic
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
174,99 zł
100 ml = 349,98 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Dermika 100% for Men krem 60+ na zmarszczki, ciemnoszare opakowanie z pomarańczowymi akcentami, widok przód.
4,9
Dermika 100% for Men
krem do twarzy, silnie regenerujący, na dzień i na noc 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
MEGA!
Niebieska tubka NIVEA Intensive Moisture Hand Cream 100ml dla suchej skóry, widok z przodu.
4,7
NIVEA Intensive Moisture
krem do rąk, intensywnie nawilżający 100 ml
11,49 zł
100 ml = 11,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Nivea Cherry Shine pomadka nawilżająca 24h, ruby red tinted, na różowym opakowaniu z wiśnią i sztyftem.
4,9
NIVEA
balsam do ust, Cherry Shine 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
Bielenda Comfort+ skarpetki złuszczające z 3 kwasami i mocznikiem 5%, biało-różowe opakowanie, widok z przodu.
4,4
Bielenda Comfort+
zabieg do stóp, złuszczający, Skarpety eksfoliujące 2 x 20 ml
6,99 zł
100 ml = 17,48 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!
Joanna szampon z nasion konopi do włosów delikatnych i uwrażliwionych. Jasna butelka, zielony liść, przód.
4,7
Joanna Konopie
szampon do włosów, nawilżająco-wzmacniający 400 ml
8,99 zł
100 ml = 2,25 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Pomarańczowo-granatowe opakowanie Presto nawilżanych ściereczek do podłóg, 16 sztuk, z napisem Clean and Go.
4,9
Presto Clean And Go
ścierki nawilżane do podłóg 16 szt.
5,49 zł
1 szt. = 0,34 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Jasnoróżowa szminka Maybelline New York, matowe opakowanie z pionowym logo i ciemniejszym dnem.
4,8
Maybelline New York Serum Lipstick
pomadka do ust, satynowa, nr 106 Maybe It's Soft 4,4 g
32,99 zł
100 g = 749,77 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
MEGA!
Dwie białe tubki pasty BlanX Black, wybielającej z aktywnym węglem i porostami, widok z przodu.
4,8
BlanX Black
pasta do zębów, wybielająca, czarna, z aktywnym węglem 75 ml
16,49 zł
100 ml = 21,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Dwie białe tubki pasty Aquafresh Little Teeth Paw Patrol dla dzieci 0-5 lat, z wizerunkiem Chase'a.
4,9
Aquafresh Little Teeth Paw Patrol
pasta do zębów dla dzieci 0-5 lat 50 ml
7,29 zł
100 ml = 14,58 zł
Najniższa cena: 8,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.