Wszystkie promocje

NOWE
NYX Fat Matte Slick Click, czerwona matowa pomadka w sztyfcie z neonowym napisem, na intensywnej czerwonej smudze.
5,0
NYX Professional Makeup Fat Matte
balsam do ust, matowy, nr #15 Fuzzy Flame 2 g
39,99 zł
100 g = 1999,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match wodoodporny eyeliner, złoty, z czarną końcówką, obok otwarty z pędzelkiem.
4,8
Eveline Cosmetics Wonder Match
eyeliner, wodoodporny, Deep Black 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Biała torba CatSi 3,8L żwirku silikonowego dla kotów, z rysunkiem rudego kota i widocznym granulatem.
4,6
CatSi
żwirek silikonowy dla kotów 3,8 l
19,99 zł
1 l = 5,26 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka IMPRESAN Geruchs-Entferner & Wäscheduft 2w1, bawełniana świeżość, widok z przodu.
Impresan
środek dezodorujący i zapachowy do prania, 2w1 450 ml
16,49 zł
100 ml = 3,66 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Himalaya Stain Away ziołowa pasta do zębów, zielono-białe opakowanie, fioletowy napis, redukuje przebarwienia, przód.
4,9
Himalaya Gum Expert Stain Away
pasta do zębów, ziołowa 75 ml
8,79 zł
100 ml = 11,72 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Eveline Wonder Match korektor w przezroczystej tubce z czarno-złotą zakrętką, obok biały aplikator.
4,6
Eveline Cosmetics Wonder Match
korektor do twarzy, kremowy, kryjący, nr 00 Ivory 6,8 ml
16,49 zł
100 ml = 242,50 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO ONLINE
Ekstrakt perfum Mykonos Bonfire Vanilla w brązowej butelce i pudełku z wzorem drewna, widok z przodu.
Mykonos Bonifire Vanilla
ekstrakt perfum dla kobiet 50 ml
99,99 zł
100 ml = 199,98 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
Dyfuzor zapachowy Dorota Świeże pranie: jasnoniebieska butelka z patyczkami i dopasowanym pudełkiem, widok z przodu.
4,9
Dorota & Aroma Home
patyczki zapachowe, Świeże pranie, 100 ml
27,99 zł
100 ml = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Zielony lizak Chupa Chups o smaku jabłkowym, z grafiką jabłek, żółtym logo, na jasnym tle, widok z przodu.
4,7
Chupa Chups
lizak owocowy, różne smaki 12 g
1,79 zł
100 g = 14,92 zł
Najniższa cena: 1,99 zł
Owolovo mus jabłkowo-brzoskwiniowy w beżowej saszetce 200g, z owocami i napisem bez dodatku cukru.
4,9
Owolovo Brzoskwiniowo
mus Jabłkowo-Brzoskwiniowy 200 g
2,79 zł
100 g = 1,40 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!
Różowe pudełko Churu Tuna Salmon Creamy Cat Treat z 4 tubkami, na froncie biały kot, widok z przodu.
4,9
Inaba Ciao Churu
karma uzupełniająca dla kotów o smaku tuńczyka i łososia 4 x 14 g
8,99 zł
100 g = 16,05 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
Biała butelka Lirene C+E Vitamin Energy Moisturizing Wash Foam z pompką, widok z przodu, etykieta z cytrusowymi elementami.
4,8
Lirene C+E Vitamin Energy
pianka do mycia twarzy, nawilżająca 150 ml
14,49 zł
100 ml = 9,66 zł
Najniższa cena: 17,49 zł
MEGA!
Opakowanie majtek poporodowych Bella Mamma, biało-różowe. Uśmiechnięta matka z dzieckiem, siatkowe majtki M/L.
4,9
Bella Mamma
majtki poporodowe, wielorazowe, rozm. M/L 2 szt.
5,59 zł
1 szt. = 2,80 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Woda toaletowa Versace L'Homme 100ml, perfumy skórzane, czarne pudełko i butelka, widok z przodu.
4,6
Versace L'Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
169,99 zł
100 ml = 169,99 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
Lirene ALL DAY COVER! podkład kryjący, beżowa tubka z różowymi detalami, nr 22 Natural, z wit. E, widok przód.
4,8
Lirene All Day Cover!
podkład do twarzy, kryjący, nr 22 Naturalny 30 ml
15,49 zł
100 ml = 51,63 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO ONLINE
Giorgio Armani Si Passione Eclat, perfumy w czerwonej, szklanej butelce z czarnym korkiem i złotym napisem, widok z przodu.
Giorgio Armani Si Passione Éclat
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
429,99 zł
100 ml = 429,99 zł
Najniższa cena: 599,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biały spray Clean@ang TILE'S'TYLE do czyszczenia fug, czarny atomizer, różowa etykieta, widok z przodu.
Cleangang Tile*S*Tyle
preparat do czyszczenia fug 500 ml
11,49 zł
100 ml = 2,30 zł
Najniższa cena: 16,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.