Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO ONLINE
Biały spray Clean@ang TILE'S'TYLE do czyszczenia fug, czarny atomizer, różowa etykieta, widok z przodu.
Cleangang Tile*S*Tyle
preparat do czyszczenia fug 500 ml
11,49 zł
100 ml = 2,30 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Zapas mydła Dove Nourishing Silk 500ml w białej saszetce z zielonym paskiem, napis 79% LESS PLASTIC, widok z przodu.
4,9
Dove Nourishing Silk
mydło w płynie, do rąk, zapas 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!
Rexona Shower Fresh roll-on antyperspirant 48h, biała butelka z niebieskim logo, widok z przodu.
4,9
Rexona Shower Fresh
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Ariana Grande Cloud perfumy damskie, jasnoniebieska butelka w kształcie chmury z pudełkiem, widok pod kątem.
Ariana Grande Cloud
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
249,99 zł
100 ml = 249,99 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
MEGA!
Jasnoróżowy lakier do paznokci 7 DAYS GEL laque w szklanej butelce, widok z przodu. Szybkoschnący, bez lampy.
4,7
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 37 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Black & White Fresh 72h antyperspirant roll-on 50 ml, clear bottle z zieloną nakrętką, z przodu.
4,8
NIVEA Black & White Invisible
antyperspirant w kulce, dla kobiet, 72h, Fresh 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Bursztynowy szklany kubek z wytłoczonym wzorem dyni, brązową pokrywką i słomką, widok z przodu.
Eloy
szklanka z pokrywką i słomką, Dynie, poj. 620ml 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
Eveline Facemed+ Matujący Płyn Micelarny 3w1, 650ml + 150ml gratis, przezroczysta butelka z turkusowym płynem, widok z przodu.
4,9
Eveline Cosmetics Facemed+
płyn micelarny, matujący, 3w1 650 ml
16,49 zł
100 ml = 2,54 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
POMAGAMY JAK UMIEMY
Möller's Forte Omega-3 Witaminy D-E, ciemnozielona butelka z 60 kapsułkami, wspiera mózg, serce, odporność.
4,9
Möller's Forte
kapsułki z tranem, Omega-3 + Witaminy D i E, suplement diety 60 szt.
27,49 zł
1 szt. = 0,46 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
Biała tubka wegańskiego kremu do rąk Ziaja Naturalnie, 99% składników naturalnych, nawilża, regeneruje.
4,7
Ziaja Naturalnie Pielęgnujemy
krem do rąk, nawilża, regeneruje, chroni 75 ml
6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
Skarpetki złuszczające MANFOOT dla mężczyzn XL, szare opakowanie z grafiką skarpet i napisem "PLASTIC IN PRODUCT".
4,7
ManFoot
złuszczające skarpetki dla mężczyzn, rozm. XL 1 para
18,49 zł
1 szt. = 9,25 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO ONLINE
Clean Gang Flamingo Juce WC Gel Stamp, Flower Flow, 12 sztuk w różowym opakowaniu z niebieskim aplikatorem.
Cleangang Flamingo’juice
krążek do WC, żelowy 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
L'Oréal Men Expert Derma Control żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym, biała butelka z pompką, widok z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Men Expert Derma Control
żel do mycia twarzy, oczyszczający 260 ml
28,99 zł
100 ml = 11,15 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
Złoty ręcznik łazienkowy Zwoltex 70x140 cm z bawełny egipskiej, miękki, chłonny, wiszący pionowo, z ozdobnym brzegiem.
4,9
Zwoltex Fir
ręcznik bawełniany, Złoty, wym. 70x140cm, 420 g/m² 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!
Niebieski odświeżacz powietrza Ambi Pur Air Mist Lenor Spring Awakening w sprayu, butelka z białymi kwiatami.
4,9
Ambi Pur Air Mist
odświeżacz powietrza w sprayu, Lenor Spring Awakening 185 ml
12,99 zł
100 ml = 7,02 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Serum Geek & Gorgeous 101 Power Peptides Pro-Collagen w bursztynowej butelce z białym zakraplaczem, front.
5,0
Geek & Gorgeous Power Peptides
serum do twarzy, stymulujące, z Peptydami 30 ml
59,99 zł
100 ml = 199,97 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
Zestaw czarnych gumek Jean Louis David do cienkich włosów, widok z przodu w przezroczystym opakowaniu.
4,7
Jean Louis David
gumki do włosów cienkich, Czarne 8 szt.
5,69 zł
1 szt. = 0,71 zł
Najniższa cena: 6,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.