Wszystkie promocje

Żółto-czerwone opakowanie blistrowe balsamu do ust Carmex Strawberry w sztyfcie z SPF 15, z motywem truskawek.
4,9
Carmex Strawberry
balsam do ust, nawilżający, SPF 15, Strawberry 4,25 g
9,99 zł
100 g = 235,06 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Frosch Sodowy środek do kuchni w ekologicznym, niebiesko-zielonym worku, 100% recyklingu, widok z przodu.
4,9
Frosch
środek czyszczący do kuchni, zapas, Sodowy 1 000 ml
16,99 zł
100 ml = 1,70 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Eloy Szklanka puszka ze słomką: Pionowy widok przezroczystej szklanej butelki z ryflowaniem, bambusowa pokrywka, szklana słomka.
5,0
Eloy
szklanka z pokrywką bambusową i słomką, poj. 330ml 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
Breloczek ozdobny z sercowatym karabińczykiem, brązowym pomponem, kokardką w kropki, koronką i wstążkami w beżu i brązie.
Eloy
brelok, Kokardka, Kropki 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA MEN Fresh Active 72H roll-on antyperspirant 50ml w przezroczystej butelce z niebieską nakrętką, widok z przodu.
4,8
NIVEA MEN Fresh Active
antyperspirant w kulce, dal mężczyzn, 72h 50 ml
9,99 zł
100 ml = 19,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowa, refillable butelka Alien Talisman Eau de Parfum obok białego pudełka Mugler, widok z przodu.
5,0
Mugler Alien Talisman
woda perfumowana dla kobiet, refillable 60 ml
249,99 zł
100 ml = 416,65 zł
Najniższa cena: 349,99 zł
MEGA!
Guess Seductive Noir Fragrance Mist 250ml w czarnej butelce z złotym napisem i atomizerem, widok z przodu.
4,9
Guess Seductive Noir
mgiełka do ciała dla kobiet 250 ml
32,99 zł
100 ml = 13,20 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
Para dzianinowych rękawiczek w kolorze ciemnobrązowym, prążkowane, długie, widok z przodu, na płaskim tle.
5,0
Eloy
rękawiczki damskie, Czekoladowe 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw świąteczny NYX: kosmetyki w zielonej piniacie-choince. Widać błyszczyki, pomadki, puder, kredki.
NYX Professional Makeup Home Alone
zestaw kosmetyków do makijażu 1 szt.
299,99 zł
1 szt. = 299,99 zł
Cena regularna:369,99 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana Lacoste Pour Femme 30ml, butelka ze złotym korkiem i beżowe opakowanie, widok z przodu.
5,0
Lacoste Pour Femme
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
129,99 zł
100 ml = 433,30 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
NOWE
Front view of Uriage Xemose C8+ Lipid-replenishing anti-itch balm in a white 500ml pump bottle with blue pump.
Uriage Xemose C8+
olejek do ciała, w kremie, kojący, przeciw świądowi 500 ml
79,99 zł
100 ml = 16,00 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
Old Spice Whitewater After Shave Lotion, czerwone pudełko z białą etykietą i napisem Clean Watery Scent, widok z przodu.
4,8
Old Spice Whitewater
woda po goleniu dla mężczyzn, Clean Watery 100 ml
32,99 zł
100 ml = 32,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
BOSKÓ Trycho Regulator seboregulująca wcierka, zielona butelka z białym aplikatorem, na ciemnym tle, widok frontalny.
Bosko Cosmetics Trychoregulator
wcierka do skóry głowy, seboregulująca 125 ml
79,99 zł
100 ml = 63,99 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
BlanX Black Volcano, pasta do zębów z 100% popiołem i lawą, biała tuba, widok z przodu pod kątem.
4,9
BlanX Black Volcano
pasta do zębów, wybielająca, z naturalnym popiołem i lawą 75 ml
16,49 zł
100 ml = 21,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
ANWEN Delicious smoothing hair mist z filtrami UV, 100ml, zielona butelka z białym rozpylaczem, widok z przodu.
Anwen Delicious
mgiełka do włosów, wygładzająca, z filtrami UV, Pistachio & Gardenia 100 ml
26,99 zł
100 ml = 26,99 zł
Cena regularna:39,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!
Dermena Revital szampon na wypadanie włosów dojrzałych w białej butelce i pudełku, z Molekułą Regen7.
4,9
Dermena Revital
szampon do włosów z oznakami starzenia, nadmiernie wypadające 200 ml
26,49 zł
100 ml = 13,25 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO ONLINE
Serum Dr. Scholl's Nagel Revitalisierer Whitening w żółto-niebieskim opakowaniu, widoczne efekty wybielania paznokci.
5,0
Dr.Scholl's
serum do paznokci, rewitalizujące, wybielające 10 ml
41,99 zł
100 ml = 419,90 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Nestlé Sinlac bezglutenowy produkt zbożowy dla dzieci od 6 m-ca, w żółto-białej torbie, z miską i zbożem.
4,8
Nestlé Sinlac
produkt zbożowy, bezglutenowy, bez dodatku cukru, po 6. m-cu życia 300 g
18,99 zł
100 g = 6,33 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Perfumy Mugler Alien EDP w białym pudełku i fioletowym, napełnianym flakonie o pojemności 90ml, widok z przodu.
Mugler Alien
woda perfumowana dla kobiet, refillable 90 ml
399,99 zł
100 ml = 444,43 zł
Najniższa cena: 549,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.