Wszystkie promocje

Zestaw miękkich brązowych gumek Jean Louis David do cienkich włosów, na firmowym opakowaniu, widok z przodu.
4,8
Jean Louis David
gumki do włosów cienkich, brązowe 8 szt.
5,69 zł
1 szt. = 0,71 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
Eveline Cosmetics Gel Polish Remover w czarnej butelce z różowo-złotą etykietą, wzbogacony biotyną i witaminami, widok z przodu.
4,4
Eveline Cosmetics Hybrid Professional
zmywacz do lakieru hybrydowego 150 ml
14,49 zł
100 ml = 9,66 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw NYX Home Alone: 12 mini pomadek w puszce przypominającej wiadro farby z napisem, różowe, czerwone.
5,0
NYX Professional Makeup Home Alone
zestaw mini błyszczyków, edycja limitowana 1 szt.
199,99 zł
1 szt. = 199,99 zł
Cena regularna:249,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
TYLKO ONLINE
Lancome Idole Now EDP, butelka ombre róż-pomarańcz i pudełko z wzorem kręgów. Orientalno-kwiatowy zapach, widok z przodu.
Lancôme Idôle Now
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
Najniższa cena: 619,99 zł
MEGA!
Ziaja Yego Balsam po goleniu Nawilżająco-Odświeżający Czerwony Cedr, biała tubka, Vegan, widok z przodu.
4,9
Ziaja Yego Czerwony Cedr
balsam po goleniu, nawilżająco-odświeżający 80 ml
6,19 zł
100 ml = 7,74 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!
Pieluchomajtki Pampers Premium Care Pants, rozmiar 7 (15+ kg), 27 sztuk. Turkusowo-białe z 360° Soft Fit. Widok z przodu.
4,8
Pampers Premium Care
pieluchomajtki, rozm. 7 27 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,48 zł
Najniższa cena: 71,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała tubka Holika Holika Petit BB Moisturizing SPF 30 PA++, niebieskie napisy i fioletowa zakrętka, widok z przodu.
Holika Holika Petit BB Moisturizing
krem BB do twarzy, SPF 30, PA++, lekki 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Cena regularna:41,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Issey Miyake L'eau D'Issey Pour Homme Sport 50ml EDT, butelka z szarym korkiem i pudełko obok, widok z przodu.
5,0
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Sport
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
114,99 zł
100 ml = 229,98 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
MEGA!
Organiczne ALNATURA Chia Samen 500g w przezroczystej torbie, z żółtą etykietą i tekstem o omega-3. Widok z przodu.
4,8
Alnatura
nasiona chia, Bio 500 g
13,99 zł
100 g = 2,80 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO ONLINE
Sessio Cherry Lady szampon nawilżający, czerwona butelka z białym korkiem i grafiką wiśni, ujęcie z przodu.
Sessio Cherry Lady
szampon do włosów, nawilżający 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Różowy masażer GESKE Cool & Warm 7w1 do twarzy i ciała obok białego opakowania, widok z przodu.
Geske Cool & Warm
masażer do twarzy i ciała, 7w1, Starlight 1 szt.
53,99 zł
1 szt. = 53,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
Maybelline Fit Me! matujący korektor w jasnobeżowej tubce z czarną nakrętką, pionowe ujęcie.
4,4
Maybelline New York Fit Me
korektor do twarzy, w płynie, nr 20 Sand 6,8 ml
24,49 zł
100 ml = 360,15 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Mugler A*Men męska woda toaletowa, ciemna butelka z niebieską gwiazdą i czarne pudełko 'Rechargeable Spray'.
Mugler A*Men
woda toaletowa dla mężczyzn, refillable 50 ml
174,99 zł
100 ml = 349,98 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Biało-różowe opakowanie rękawiczek nitrylowych ViGO! Premium, różowych, rozm. L, 50 sztuk, widok z przodu.
4,9
viGO!
rękawiczki nitrylowe, rozmiar L, Różowe 50 szt.
16,49 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO ONLINE
Paco Rabanne Ultraviolet, woda perfumowana damska. Purpurowe pudełko i kulisty flakon z metalową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Rabanne Ultraviolet
woda perfumowana dla kobiet 80 ml
174,99 zł
100 ml = 218,74 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Białe bawełniane skarpetki SOXO damskie w pszczółki i kolorowe kwiaty, widok z przodu na opakowaniu produktu.
4,9
Soxo Comfort
skarpetki damskie, bawełniane, Pszczoły, Białe, rozm. 35-40 1 para
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
Różowa butelka FaceBoom pianki do mycia twarzy dla wrażliwej cery, srebrne detale, widok z przodu.
4,8
FaceBoom
pianka do mycia twarzy, oczyszczająca 150 ml
16,49 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Ciemny dyfuzor Dorota & Aroma z patyczkami i czarne pudełko, zapach czarnej róży i paczuli, widok z przodu.
4,8
Dorota & Aroma Home
patyczki zapachowe, Czarna Róża z Paczulą 100 ml
27,99 zł
100 ml = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Purella Superfoods Chlorella oczyszczanie, suplement diety w brązowym słoju, obok zielone tabletki.
4,5
Purella Superfoods Oczyszczanie
tabletki, Chlorella, suplement diety 200 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,09 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO ONLINE
ANWEN Scalp Care serum przeciwstarzeniowe, beżowa butelka z drewnianym pierścieniem i białym korkiem.
Anwen Aware Scalp Care
serum do skóry głowy, przeciwstarzeniowe, z peptydem miedziowym 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Creme Puff 041 Medium Beige, puder prasowany, zamknięty złoty kompakt i otwarty puder.
5,0
Max Factor Creme Puff
puder do twarzy, prasowany, matujący, nr 41 Medium Beige 14 g
21,49 zł
100 g = 153,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.