Wszystkie promocje

MEGA!
Słoiczek Gerber Warzywa z wołowinką i kaszą, z niebieską nakrętką, dla dzieci po 10. miesiącu, widok z przodu.
4,9
Gerber
danie w słoiczku, Warzywa z wołowinką i kaszą, po 10. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
MEGA!
Opakowanie Venita Herbal Hair Color 3.0 Black Chocolate, brązowe, z przodu, 100% Natural, Vegan, 100g.
4,8
Venita 100% Natural
farba do włosów, ziołowa, nr 3.0 Czarna Czekolada 100 g
16,49 zł
100 g = 16,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Givenchy Pi woda toaletowa męska. Złoty flakon z symbolem pi obok białego pudełka z pi, widok z przodu.
5,0
Givenchy Pi
woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
174,99 zł
100 ml = 349,98 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
TYLKO ONLINE
AXIS-Y Wegańskie Collagen Eye serum. Kremowe pudełko i tuba z zielonymi akcentami, widok z przodu. Formuła 6+1+1.
5,0
Axis-Y Vegan Collagen
serum pod oczy z kolagenem, ujędrniające 10 ml
79,99 zł
100 ml = 799,90 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarna maskara Delia New Look 3D Lashes z złotym napisem, obok otwarta silikonowa szczoteczka.
5,0
Delia Cosmetics New Look 3D Lashes
tusz do rzęs, wydłużająco-rozdzielający 12 ml
13,99 zł
100 ml = 116,58 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa szczotka Manta w pierwszym planie, z elastyczną konstrukcją, woreczek i pudełko w tle, dla delikatnego rozczesywania.
Manta Original
szczotka do włosów i skóry głowy, Różowa 1 szt.
149,99 zł
1 szt. = 149,99 zł
Najniższa cena: 179,99 zł
Zielona torebka prezentowa z białym, koronkowym wzorem kwiatowym i wstążkowymi uchwytami, widok z przodu.
4,9
Bagland
torba prezentowa, wym. 17x17 cm, Zielona, Białe wzory 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
Cashmere Hydro Base, nawilżająca baza żelowa w butelce rose gold stojącej przy białym pudełku.
4,9
Cashmere Hydro Base
baza pod makijaż, żelowa, nawilżająca 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!
Eveline Cosmetics Gel Laque, różowy lakier do paznokci w butelce, z żelowym efektem, szybkoschnący.
4,5
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 203 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Opakowanie Bella Mamma: biało-różowe, z wizerunkiem matki i dziecka, pokazuje siatkowe majtki poporodowe XL.
5,0
Bella Mamma
majtki poporodowe, wielorazowe, rozm. XL 2 szt.
5,59 zł
1 szt. = 2,80 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Syoss Intense Keratin Hair Mask, biały słoik z czarną etykietą i miedzianym akcentem, widok z przodu.
4,9
Syoss Intense Keratin
maska do włosów delikatnych i łamliwych 400 ml
24,99 zł
100 ml = 6,25 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Butelka Mizu Mate Grapefruit & Lime, napój yerba mate bez cukru, z limonką i różowym grejpfrutem. Widok z przodu.
4,7
Mizu Mate
napój gazowany, bez cukru, Grapefruit & Lime 330 ml
4,49 zł
100 ml = 1,36 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
Spray Vaco Strong DEET 50, płyn na komary i kleszcze, czarna butelka, moc ochrony 5/5.
4,7
Vaco Strong Deet
płyn na komary, kleszcze i meszki, DEET 50% 80 ml
19,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Żółto-niebieskie opakowanie CIAO Churu Tuna Recipe, kremowe przysmaki dla kota w 4 tubkach, z białym kotem.
4,8
Inaba Ciao Churu
karma uzupełniająca dla kotów o smaku tuńczyka, 4 x 14 g
8,99 zł
100 g = 16,05 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!
HiPP słoiczek, puree marchewka, ziemniaki i łosoś dla niemowląt 5M+, z morskimi motywami.
4,9
HiPP
danie w słoiczku, Marchewka ziemniaczki łosoś, po 5. m-cu życia 190 g
4,79 zł
100 g = 2,52 zł
Najniższa cena: 6,59 zł
Garnier Płyn Micelarny 2w1 Salicylic dla cery tłustej, oczyszcza, usuwa makijaż. Biała butelka, widok z przodu.
5,0
Garnier Salicylic
płyn micelarny z kwasem salicylowym, 2w1, 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
DKNY WOMEN EDP 30ML: prostokątny flakon perfum z przezroczystego szkła z srebrnym napisem obok srebrnego pudełka.
DKNY Energizing
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
84,99 zł
100 ml = 283,30 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
TYLKO ONLINE
Sensum Mare Algotonic: bogaty tonik do twarzy z algami w błękitnej butelce z atomizerem, widok z przodu.
5,0
Sensum Mare Algotonic
tonik do twarzy o działaniu odżywczym i nawilżającym, bogaty 100 ml
36,99 zł
100 ml = 36,99 zł
Cena regularna:49,99 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Szare mydło potasowe Stara Mydlarnia w przezroczystej folii, beżowe, z etykietą 100% natury.
4,8
Stara Mydlarnia
szare mydło, potasowe 150 g
17,49 zł
100 g = 11,66 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Opakowanie pieluszek Pampers Active Baby rozmiar 7 (15+ kg), 44 sztuki, z wizerunkiem dziecka i napisem Instant Absorb Core.
5,0
Pampers Active Baby
pieluchy, 7, 15+ kg 44 szt.
54,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
TYLKO ONLINE
Front opakowania pilnika do stóp Scholl ExpertCare Nano Glass, niebiesko-żółte, z widocznym pilnikiem.
Scholl ExpertCare
pilnik do stóp z nanoszkła, 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.