Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Beautifly SilkySkin elektryczna golarka w odcieniach różowego złota, z 18K ostrzem i 70’ nachyleniem. Widok z przodu.
Beautifly Silky Skin Epil
golarka wielofunkcyjna 1 szt.
139,99 zł
1 szt. = 139,99 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
MEGA!
Czarny lakier Syoss Glaze 3w1 z efektem laminacji, frontalny widok butelki, biały napis, poziom utrwalenia 3/5.
4,8
Syoss Glaze
lakier do włosów z efektem laminacji, poziom utrwalenia 3 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
Wiszący ciemnozielony ręcznik Zwoltex Braid 50x90 z bawełny egipskiej, miękki i chłonny, na czarnym tle.
5,0
Zwoltex Braid
ręcznik bawełniany, Butelkowa Zieleń, wym. 50x90cm, 420 g/m² 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!
Gerber Organic Puffs Mango Banana, zielona puszka dla 12+, bez dodatku cukru, widok z przodu.
4,8
Gerber Organic
chrupki kukurydziano-owsiane, Banan i Mango, po 12. m-cu życia 35 g
8,29 zł
100 g = 23,69 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Beautifly B-Body masażer antycellulitowy w różowym pudełku, widok pod kątem, z logo i zdjęciem urządzenia.
Beautifly B-Body
masażer do ciała, ręczny, antycellulitowy 1 szt.
184,99 zł
1 szt. = 184,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
MEGA!
Czarny lakier 7 DAYS GEL laque do paznokci, butelka z przezroczystego szkła, złoto-czarna etykieta, widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics 7 Days Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 57 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Wygładzający podkład Affect Ideal Blur 1N, butelka nude z pompką, złoty kołnierz, widok z przodu.
5,0
AFFECT Ideal Blur
podkład do twarzy, wygładzający, 1N; 30 ml
56,99 zł
100 ml = 189,97 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
Szklany kubek z uchwytem i jesiennym wzorem dyni, tykw oraz różowych kokardek, widok z przodu.
Eloy
kubek szklany, Dynie, poj. 500ml 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Guess 1981 mgiełka zapachowa 250ml w przezroczystej butelce z pomarańczowym płynem, srebrny atomizer, widok z przodu.
4,7
Guess 1981
mgiełka do ciała, perfumowana, dla kobiet 250 ml
32,99 zł
100 ml = 13,20 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO ONLINE
Lolita Lempicka Le Parfum, sercowata butelka z niebieskawym płynem i złotym korkiem obok żółtego pudełka z logo.
5,0
Lolita Lempicka La Parfum
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
269,99 zł
100 ml = 269,99 zł
Najniższa cena: 379,99 zł
MEGA!
Rimmel Brow This Way Medium Brown kit do brwi, czarny kompakt z dwoma brązowymi panami: wosk i cień, pędzelek.
4,7
Rimmel Brow This Way
zestaw do brwi, nr 002 Medium Brown 2,4 g
17,49 zł
100 g = 728,75 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Pasta Colgate Total Active Prevention Wybielająca w tubie i kartoniku, z napisem XL na żółtym tle, widok z przodu.
4,8
Colgate Total Active Prevention
pasta do zębów, wybielająca 125 ml
9,49 zł
100 ml = 7,59 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Różowe opakowanie urządzenia Beautifly B-Derma Blush do mikrodermabrazji, widok z przodu, z widocznym urządzeniem.
Beautifly B-Derma Blush
urządzenie do mikrodermabrazji 1 szt.
179,99 zł
1 szt. = 179,99 zł
Najniższa cena: 299,99 zł
MEGA!
Srebrny Doppelherz aktiv Błonnik, suplement diety z babką jajowatą, wspomagający trawienie i jelita. Frontalny widok.
4,8
Doppelherz Aktiv
proszek, Błonnik, suplement diety 250 g
22,99 zł
100 g = 9,20 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie Plusssz Junior Odporność 3+ z żyrafą, widok z przodu. Wyróżnione wit. C, cynk, rutyna.
5,0
Plusssz Junior
tabletki musujące, Odporność, 3+, suplement diety 20 szt.
8,99 zł
1 szt. = 0,45 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO ONLINE
Lekki krem BB Holika Holika Aqua Petit SPF 25 PA++ w jasnozielonej tubce z fioletową zakrętką, widok z przodu.
Holika Holika Petit BB Aqua
krem BB do twarzy, SPF 25, PA++, lekki 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Cena regularna:41,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.