Wszystkie promocje

Pieluszki Pampers Active Baby rozmiar 4 (62), zielono-fioletowe opakowanie z baby i 'Stop & Protect'.
4,9
Pampers Active Baby
pieluchy, 4, 9-14 kg 62 szt.
54,99 zł
1 szt. = 0,89 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!
Syoss Glaze 3in1 Topcoat spray do włosów, czarna butelka z srebrnym logo i efektem laminacji, widok z przodu.
5,0
Syoss Glaze
spray do włosów z efektem laminacji, nabłyszczający, termoochronny 200 ml
20,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Undofen Aktywny Spray 48h do stóp i obuwia, biała butelka z niebieskim atomizerem, widok z przodu.
4,8
Undofen
spray do stóp i obuwia, aktywny, 48 h 150 ml
22,49 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Tesori d'Oriente Muschio Bianco dyfuzor w srebrnej butelce z patyczkami obok dopasowanego pudełka.
4,6
Tesori D'Oriente Muschio Bianco
patyczki zapachowe, White Musk 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!
Wilkinson Sword Barber's Style, czarne, okrągłe mydło do golenia w pojemniku, widok z przodu pod kątem.
4,6
Wilkinson Sword Barber's Style Classic Shave
mydło do golenia dla mężczyzn 125 g
16,99 zł
100 g = 13,59 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Fioletowy dezodorant Fa Mystic Passionflower, 48h ochrony, bez soli aluminium, z kwiatami passiflory, widok z przodu.
4,9
Fa Mystic Moments
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 48h, Passiflora 150 ml
10,99 zł
100 ml = 7,33 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Żółto-zielone opakowanie Schär Vanilla Creams. Widać dwa okrągłe, bezglutenowe ciastka waniliowe z kremem, jedno z boku.
4,6
Schär
ciastka z nadzieniem waniliowym, bezglutenowe 115 g
9,99 zł
100 g = 8,69 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Krem d'Alba White Truffle Double Moisture Cream w białej tubce ze złotym spodem, widok frontalny.
D'Alba Piedmont White Truffle Double Moisture
krem do twarzy, nawilżający, 2w1 60 ml
109,99 zł
100 ml = 183,32 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Matowy bronzer Revolution Mega Bronzer w okrągłym, miedzianym opakowaniu z widocznym logo.
Revolution Mega
bronzer, nr 01, Cool 15 g
24,99 zł
100 g = 166,60 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!
Veet PROFESSIONAL plastry z woskiem do depilacji bikini, skóra wrażliwa. Opakowanie z olejkiem migdałowym, widok z przodu.
4,2
Veet Professional
plastry z woskiem do depilacji bikini, skóra wrażliwa 16 szt.
17,49 zł
1 szt. = 1,09 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Miya cosmetics myWATERmask, intensywnie nawilżająca maska do twarzy i oczu w jasnoniebieskim słoiku.
4,8
Miya Cosmetics myWATERmask
maseczka do twarzy, intensywnie nawilżająca 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
Butelka napoju melonowego Jumi Jumi, biało-zielona, z plastrami melona i nata de coco w zielonym splashu.
4,6
Jumi Jumi
napój melonowy z kawałkami galaretki kokosowej 280 ml
4,99 zł
100 ml = 1,78 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!
Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil, nawilżający olejek do ust z dużym, różowym aplikatorem, widok z boku.
4,0
Rimmel Oh My Gloss!
olejek do ust, nr 001 Pink Flush 4,5 ml
37,99 zł
100 ml = 844,22 zł
Cena regularna:67,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
Brelok z dużą kokardą w panterkę, złotym sercem i ogniwem w szylkretowy wzór, widok z przodu.
5,0
Eloy
brelok, Kokardka, Panterka 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka OstroVit Witamina D3 4000 IU softgels, etykieta z pomarańczowo-złotymi akcentami, widok z przodu pod kątem.
OstroVit
kapsułki, Witamina D3 4000 IU, suplement diety 120 szt.
11,99 zł
1 szt. = 0,10 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
L'Oréal Men Expert BarberClub żel nawilżający do brody i skóry, brązowe pudełko z olejkiem cedrowym, widok przód.
4,9
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club
żel do twarzy i brody, nawilżający 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 56,99 zł
MEGA!
Bordowy, lśniący lakier do paznokci Eveline Gel Laque, szybkoschnący, żelowy efekt bez lampy UV. Widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 329; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Ekstrakt perfum unisex Nusuk Gladius, wyrazisty zapach. Flakon czarno-czerwony ombre, złoty korek. Obok pasujące pudełko.
Nusuk Gladius
ekstrakt perfum, unisex 100 ml
85,99 zł
100 ml = 85,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.