Wszystkie promocje

TYLKO ONLINE
Holika Holika Bouncing Petit BB krem w białej tubce z fioletową zakrętką, SPF 30 PA++, widok z przodu.
5,0
Holika Holika Petit BB Bouncing
krem BB do twarzy, SPF 30, PA++, lekki 30 ml
34,99 zł
100 ml = 116,63 zł
Cena regularna:41,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Miętowy sachet celulozy zapachowej Dorota & Aroma Home (Tymianek i Oliwa), z uśmiechniętą kobietą.
4,7
Dorota & Aroma Home
zawieszka zapachowa, Tymianek i Oliwka 1 szt.
4,49 zł
1 szt. = 4,49 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
MEGA!
Fioletowe opakowanie Always Daily Protect Long Fresh Scent, 48 sztuk, z białym wzorzystym wkładem, widok z przodu.
4,8
Always Daily Protect
wkładki higieniczne, Fresh Scent, Long 48 szt.
13,49 zł
1 szt. = 0,28 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO ONLINE
Okragłe wieczko Green Pharmacy Body Butter Fig + Argan Oil, ilustracje fig i arganu, 97% naturalne.
Green Pharmacy
masło do ciała, Figa i Olejek Arganowy 200 ml
12,99 zł
100 ml = 6,50 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowa paleta cieni do powiek Dessi Matte Palette, z matowymi brązami i beżami, beżowe obramowanie, widok z góry.
Dessi
paleta cieni do powiek, matowych 20 g
99,99 zł
100 g = 499,95 zł
Najniższa cena: 144,99 zł
Matujący podkład Lirene Dermoprogram ALL DAY MATT! w beżowej tubce z niebieskim wzorem, widok z przodu.
4,8
Lirene All Day Matt!
podkład do twarzy, matujący, bez efektu maski, nr 15 Tan 30 ml
15,49 zł
100 ml = 51,63 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO ONLINE
TRI-BIO ECO naturalne tabletki do zmywarki. Zielono-białe pudełko, 50 biodegradowalnych tabletek dla alergików.
Tri-Bio Natural
tabletki do zmywarki, hipoalergiczne 50 szt.
58,99 zł
1 szt. = 1,18 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
Chela-Mag B6+D3, biało-fioletowe opakowanie z 100 mg magnezu i 2000 j.m. witaminy D3, widok z przodu.
4,9
Olimp Labs Chela-Mag B6
kapsułki, Magnez + Witamina D3, suplement diety 30 szt.
26,49 zł
1 szt. = 0,88 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
KillyS sztuczne paznokcie stiletto ombre różowe, 24 sztuki, w blistrze, widok z przodu.
4,5
KillyS Salon Results
sztuczne paznokcie, Stiletto Ombre 24 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Biały słoik Delia Cosmetics Good Foot Kąpiel Perełkowa do Stóp z zieloną etykietą, 45% mocznika dla gładkości.
4,8
Delia Cosmetics Good Foot
sól do kąpieli stóp z mocznikiem, perełkowa 250 g
9,49 zł
100 g = 3,80 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!
Słoik Gerber Mintaj z warzywami, puree dla dzieci po 8 miesiącu, niebieska etykieta z ilustracjami ryby i warzyw, widok z przodu.
5,0
Gerber
danie w słoiczku, Mintaj z warzywami, po 8. m-cu życia, 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
MEGA!
White Eveline Cosmetics Gel Laque nail polish in clear glass bottle, black cap with gold label, front view.
5,0
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 200 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Syoss Glaze 3in1 Primer, czarna butelka wygładzającej bazy do włosów z efektem laminacji, widok z przodu.
4,8
Syoss Glaze
baza do włosów z efektem laminacji, wygładzająca, 3w1 150 ml
20,99 zł
100 ml = 13,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
HEITMANN Wäsche-Weiss, płynny wybielacz do tkanin, biała butelka z uchwytem i niebieską etykietą, widok z przodu.
5,0
Heitmann
wybielacz do tkanin, w płynie 500 ml
13,49 zł
100 ml = 2,70 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Podkład kryjący Lirene All Day Cover, ciepły beż 24, w beżowej tubce z witaminą E, trwałość do 14h, przód.
4,8
Lirene All Day Cover!
podkład do twarzy, kryjący, nr 24 Ciepły Beż 30 ml
15,49 zł
100 ml = 51,63 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka ZIELKO Płyn do płukania KWIATOWY 1000ml, zielone logo, niebieskie kwiaty, widok z przodu.
Zielko
płyn do płukania tkanin, Kwiatowy 1 l
19,99 zł
1 l = 19,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Grafika Hello Kitty: biała postać w liliowej sukience i różowej kokardzie, na różowo-brązowym tle.
5,0
Hello Kitty
koc, wym. 150x200cm 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Neno Frutta teether, BPA-free, on blue/pink packaging with fruit images. Front view of clear silicone pacifier.
4,9
Neno Frutta
gryzak do podawania owoców, 4m+ 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.