Wszystkie promocje

Grafika Hello Kitty: biała postać w liliowej sukience i różowej kokardzie, na różowo-brązowym tle.
5,0
Hello Kitty
koc, wym. 150x200cm 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!
Neno Frutta teether, BPA-free, on blue/pink packaging with fruit images. Front view of clear silicone pacifier.
4,9
Neno Frutta
gryzak do podawania owoców, 4m+ 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Złote perfumy Bugatti Bella Donna GOLD 60ml z czarną nakrętką i częściowo widocznym złotym pudełkiem, widok z przodu.
4,9
bugatti Bella Donna Gold
woda perfumowana dla kobiet 60 ml
65,99 zł
100 ml = 109,98 zł
Najniższa cena: 114,99 zł
TYLKO ONLINE
Beautifly Modello Body, elektryczna bańka masująca. Jasnoróżowe opakowanie z grafiką beżowego urządzenia, widok pod kątem.
5,0
Beautifly Modello Body
bańka masująca do ciała, elektryczna, rozgrzewająca 1 szt
379,99 zł
1 szt. = 379,99 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
NIVEA Watermelon Shine pomadka do ust 24h nawilżenia w różowym blistrze z arbuzem, widok przodu.
4,9
NIVEA
balsam do ust, Watermelon Shine 4,8 g
11,49 zł
100 g = 239,38 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
Hiskin Bali świeca sojowa, słodki zapach, w ciemnym słoiku z różową etykietą i tropikalnym krajobrazem. Widok z przodu.
4,8
Hiskin
świeca sojowa, zapachowa, Bali 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Brązowa czapka zimowa typu beanie, prążkowana, z białym haftem kokardki z przodu, widok od przodu.
Eloy
czapka damska, prążkowana, Czekoladowa z haftowaną Kokardą 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!
Niebieska saszetka Paw Patrol Colour Bath Tabs z Chase'em, Rubble'em, Skye; 9 wegańskich tabletek do kąpieli.
4,6
Paw Patrol
barwniki do kąpieli, różne wzory 9x16 g
9,49 zł
100 g = 6,59 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!
Gerber Potrawka z kurczakiem, słoik dla dzieci po 6. miesiącu, z grafiką kurczaka, dyni, ziemniaków.
5,0
Gerber
danie w słoiczku, Potrawka z kurczakiem, po 6. m-cu życia 190 g
4,59 zł
100 g = 2,42 zł
Najniższa cena: 6,19 zł
Beżowe figi Incognito Marilyn z wysokim stanem, laser cut, wyszczuplające talię, niewidoczne pod ubraniem.
4,6
Marilyn Incognito
figi damskie, cięte laserowo, skin, rozm. M 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!
Davidoff Adventure męska woda toaletowa drzewno-przyprawowa. Butelka 100 ml i brązowe pudełko, widok z przodu.
4,7
Davidoff Adventure
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
114,99 zł
100 ml = 114,99 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Creme Puff Pressed Powder: złoty kompakt i otwarta puderniczka z beżowym, matującym pudrem.
4,9
Max Factor Creme Puff
puder do twarzy, prasowany, matujący, nr 13 Nouveau Beige 14 g
21,49 zł
100 g = 153,50 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Klairs Midnight Blue Calming Cream, ciemna tubka 60g, z białym tekstem. Krem do intensywnej pielęgnacji kojącej.
Dear Klairs Midnight Blue Calming
krem do twarzy, łagodzący, na noc 60 g
69,99 zł
100 g = 116,65 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Perfumy Oriental Essence Ombre Gold, butelka i pudełko w złotych odcieniach, widok z przodu. Zapach balsamiczny gourmand.
5,0
Oriental Essence Ombre Gold
woda perfumowana unisex 30 ml
42,99 zł
100 ml = 143,30 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!
Neess Locked & Glued, mocny bezbarwny klej do paznokci w białej butelce z niebieską etykietą, widok z przodu.
3,4
Neess
klej do sztucznych paznokci i ozdób, z pędzelkiem, bezbarwny 7 g
10,99 zł
100 g = 157,00 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Opakowanie Dr. Beckmann Listki Piorące Kolor Fresh Blossom, 20 sztuk, biało-różowe z akcentami teal i złotym listkiem.
Dr. Beckmann Original Magic Leaves
listki piorące, Kolor 20 szt.
12,49 zł
1 szt. = 0,62 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Biała tubka Garnier Vitamin C Daily UV Invisible SPF50+ z żółtym dołem, widok z przodu.
4,7
Garnier Skin Naturals Vitamin C
fluid do twarzy rozświetlający, niewidoczny, SPF 50+ 40 ml
39,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO ONLINE
d'Alba First Spray Serum in clear bottle, gold cap, visible two-layer white truffle formula for hydrated skin, front view.
D'Alba Piedmont White Truffle
serum do twarzy, nawilżająco-rozświetlające 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!
Veet Minima hipoalergiczne plastry woskowe do depilacji twarzy, skóra wrażliwa, biało-różowe opakowanie, widok z przodu.
4,8
Veet Minima
plastry z woskiem do depilacji twarzy o żelowej formule 20 szt.
17,49 zł
1 szt. = 0,87 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Złote opakowanie perfum Mugler Alien Goddess EDP i złoty, metaliczny flakon o unikalnym kształcie, widok z przodu.
Mugler Alien Goddess
woda perfumowana dla kobiet, refillable 60 ml
349,99 zł
100 ml = 583,32 zł
Najniższa cena: 479,99 zł
TYLKO ONLINE
Jasnozielona tubka so!flow Normalizującego Peelingu Enzymatycznego melon & mango, dla cery tłustej i mieszanej, widok z przodu.
so!flow by Vis Plantis
peeling do twarzy, enzymatyczny, normalizujący 75 ml
16,49 zł
100 ml = 21,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.