Wszystkie promocje

Różowa kosmetyczka Hello Kitty z kratką, owalna, z czarnymi detalami i czerwoną kokardą, widok z przodu.
Hello Kitty
kosmetyczka damska, Różowa, Kratka 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Ciemnoróżowy lakier Eveline Gel Laque w szklanej butelce z czarną nakrętką i złotym logo, widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 207 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO ONLINE
Masażer GESKE Cool & Warm 7w1, czarno-złoty, jajowaty, stoi przed białym pudełkiem produktu.
Geske Cool & Warm
masażer do twarzy i oczu, 7w1, Szary 1 szt.
66,99 zł
1 szt. = 66,99 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Kenzo World EDP w niebieskim flakonie-oku z czarną nakrętką i złotą kulką, obok pudełko z grafiką oka.
Kenzo World
woda perfumowana dla kobiet 75 ml
279,99 zł
100 ml = 373,32 zł
Najniższa cena: 399,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Alpine White Whitening Toothpaste Sensitivity Relief, biała tubka i niebieskie opakowanie z błękitnym napisem, ujęcie pod kątem.
Alpine White Sensitivity Relief
pasta do zębów wrażliwych, wybielająca 75 ml
39,99 zł
100 ml = 53,32 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
Słoik proteinowego kremu z orzechami laskowymi Feel FIT, bez cukru, etykieta z orzechami, widok z przodu.
4,9
Feel Fit
proteinowy krem z Orzechami Laskowymi 200 g
16,49 zł
100 g = 8,25 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Granatowa czapka zimowa z pomponem i haftowanymi misiami. Widok z przodu, wyraźne detale wzoru.
Eloy
czapka dziecięca, Czarna, Misie 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
Purella Superfoods Mango Crispy Rice protein bar, żółte opakowanie, widok z przodu z widoczną chrupiącą teksturą.
4,8
Purella Superfoods Protein Crunchy
baton białkowy, Mango-Kokos 45 g
3,59 zł
100 g = 7,98 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!
Słoik BoboVita przecier jabłko-marchewka dla niemowląt po 4 miesiącu, pomarańczowa zawartość, zielona nakrętka.
4,8
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko z marchewką, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Serum d'Alba z białą truflą w przezroczystej butelce ze złotą zakrętką, warstwowy płyn, widok z przodu.
D'Alba Piedmont White Truffle
serum do twarzy, dwuwarstwowe, rewitalizujące 30 ml
119,99 zł
100 ml = 399,97 zł
Najniższa cena: 199,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
ZENZ Pure No. 06, beżowa butelka pasty do stylizacji włosów, wegańska, dodaje tekstury, widok z przodu.
5,0
Zenz Pure No.06
pasta do stylizacji włosów 130 ml
83,99 zł
100 ml = 64,61 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Arencia Rice Mochi Cleanser w jasnoróżowym słoiczku, z widoczną kremową, różową teksturą na wierzchu.
5,0
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi
pasta do mycia twarzy, kojąca 120 g
62,99 zł
100 g = 52,49 zł
Najniższa cena: 78,99 zł
TYLKO ONLINE
Trussardi Donna Eau de Toilette: przezroczysta butelka i białe pudełko z logo, widok z przodu, stojące pod kątem.
Trussardi Donna
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
Czerwona świeca zapachowa "OWOCOWA AURA" obok otwartego pudełka z ilustracją kobiety i kubkiem napoju.
Your Candle
świeca sojowa, Owocowa Aura 150 g
24,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
d'Alba White Truffle Double Serum & Cream w białym słoiku ze złotym paskiem, widok z przodu.
D'Alba Piedmont White Truffle
serum-krem do twarzy, nawilżająco-odżywczy 70 g
154,99 zł
100 g = 221,41 zł
Najniższa cena: 259,99 zł
MEGA!
Gąbeczka KillyS Shake My Make Up, biało-różowa marmurkowa, eliptyczna, do makijażu. Widok z przodu.
5,0
KillyS Shake My Make Up
gąbeczka do makijażu, 3D, Truskawka 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Słoik BoboVita, obiadek dynia z kurczakiem i ziemniaczkami dla niemowląt po 6. miesiącu, zielona etykieta.
4,9
BoboVita
danie w słoiczku, Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami, 6m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!
Czarny, błyszczący flakon męskiego zapachu Police w kształcie czaszki z metalową zawieszką, widok z przodu pod kątem.
4,9
Police To Be Bad Guy
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
54,99 zł
100 ml = 73,32 zł
Najniższa cena: 91,99 zł
Para beżowych, prążkowanych rękawiczek z ciepłej dzianiny, ułożonych płasko na czarnym tle, widok z góry.
Eloy
rękawiczki damskie, Beżowe 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
Cieliste podkolanówki Gabriella Medica 20 DEN z aloesem i masującą podeszwą, widok z tyłu na nogach.
5,0
Gabriella Medica
podkolanówki z efektem masażu, 20 den, Melisa 1 para
7,79 zł
1 szt. = 3,90 zł
Cena regularna:11,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!
Police To Be Born To Shine, złoty flakon perfum w kształcie czaszki, błyszczący, z łańcuchem i logo Police, widok pod kątem.
4,7
Police To Be Born To Shine
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
54,99 zł
100 ml = 73,32 zł
Najniższa cena: 91,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint TIRTIR Waterism Glow Tint Scotch Shot, błyszczyk z aplikatorem i smugą koloru. Brązowo-nude.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 05 Scotch Shot 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Energizer 2032 Ultimate Lithium baterie, dwupak w biało-niebieskim blistrze z funkcją Size Checker.
5,0
Energizer Ultimate Lithium
baterie litowe 3V, CR2032 2 szt.
15,99 zł
1 szt. = 8,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.