Wszystkie promocje

MEGA!
Police To Be Born To Shine, złoty flakon perfum w kształcie czaszki, błyszczący, z łańcuchem i logo Police, widok pod kątem.
4,7
Police To Be Born To Shine
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
54,99 zł
100 ml = 73,32 zł
Najniższa cena: 91,99 zł
TYLKO ONLINE
Mini tint TIRTIR Waterism Glow Tint Scotch Shot, błyszczyk z aplikatorem i smugą koloru. Brązowo-nude.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 05 Scotch Shot 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Energizer 2032 Ultimate Lithium baterie, dwupak w biało-niebieskim blistrze z funkcją Size Checker.
5,0
Energizer Ultimate Lithium
baterie litowe 3V, CR2032 2 szt.
15,99 zł
1 szt. = 8,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Czarne, pionowe opakowanie Syoss Intense Glaze Kuracja do Laminacji. Widok z przodu, z pompką, napis 15% Silicium-Shine-Complex.
3,3
Syoss Intense Glaze
kuracja do laminacji włosów 200 ml
15,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Venita Men Odsiwiacz Anti-Grey wosk do włosów, szary słoiczek z czarną nakrętką i dinozaurem, widok z góry.
5,0
Venita Men
wosk do włosów siwych, stylizująco-przyciemniający, średnie tony 75 g
14,49 zł
100 g = 19,32 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
Semilac Skin Tone Cover Base UV, baza hybrydowa mleczny róż, butelka i swatch paznokcia, widok z przodu.
4,7
Semilac Skin Tone
baza do lakierów hybrydowych, kryjąca, Milky Pink 7 ml
28,99 zł
100 ml = 414,14 zł
Najniższa cena: 43,99 zł
Olejek Sweet Dream do snu i relaksu, w ekologicznym pudełku i ciemnej szklanej butelce, widok z przodu.
4,8
Pachnąca Szafa
olejek eteryczny, Sweet Dream 10 ml
7,99 zł
100 ml = 79,90 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO ONLINE
Ministerstwo Róża-Malina krem do twarzy z komórkami macierzystymi jabłek, czarny słoiczek, widok z przodu.
Ministerstwo.
krem do twarzy, nawilżająco-wygładzający, Róża-Malina 50 ml
109,99 zł
100 ml = 219,98 zł
Najniższa cena: 134,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała butelka OstroVit Multivitamin dailyset, 90 tabletek, z kolorowym logo i opisem, widok z przodu.
OstroVit
tabletki, Multiwitamina, suplement diety 90 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowe perfumy Calvin Klein Euphoria Bold Elixir, butelka i pudełko z opalizującym wirującym wzorem, widok z przodu.
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir Intense
perfumy dla kobiet 100 ml
349,99 zł
100 ml = 349,99 zł
Najniższa cena: 499,99 zł
Patyczki zapachowe "Mrożona herbata" w biało-szarej butelce w kratę, drewniane patyczki, obok pudełka.
4,9
Dorota & Aroma Home
patyczki zapachowe, Mrożona Herbata 100 ml
27,99 zł
100 ml = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Perfumy damskie Guess Seductive w czarno-złotym pudełku i szklanej butelce z bursztynowym płynem, widok z przodu.
4,7
Guess Seductive
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!
LVLLINE GEL laque lakier do paznokci, w odcieniu złoto-beżowym z połyskiem, z efektem żelowym. Widok z przodu.
4,7
Eveline Cosmetics Gel Laque
lakier do paznokci, żelowy, nr 328; 8 ml
6,59 zł
100 ml = 82,38 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
Jasnoniebieska termiczna butelka Dafi Solid 0,5L z filtrem wody i uchwytem, widok z przodu.
4,6
Dafi Solid
butelka termiczna stalowa, filtrująca, poj. 500ml, różne kolory 1 szt.
62,99 zł
1 szt. = 62,99 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
TYLKO ONLINE
Erborian Centella Cleansing Gel, przezroczysta butelka z czerwoną pompką, front. Delikatny żel z Centella Asiatica.
Erborian Centella
żel do mycia twarzy, łagodny 180 ml
114,99 zł
100 ml = 63,88 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
TYLKO ONLINE
Beautifly Scrub Slim PRO, biały peeling kawitacyjny z różowozłotymi detalami, widok z przodu w pudełku.
Beautifly Scrub Slim PRO
peeling kawitacyjny 1 szt.
399,99 zł
1 szt. = 399,99 zł
Najniższa cena: 549,99 zł
MEGA!
Nestle Sinlac Banan, bezglutenowa kaszka w żółtym opakowaniu, miska z posiłkiem i bananami, przód.
4,9
Nestlé Sinlac
produkt zbożowy, bezglutenowy, o smaku Bananowym, po 6. m-cu życia 300 g
18,99 zł
100 g = 6,33 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
Nawilżający balsam do ust Carmex Strawberry SPF 15 w żółtej tubce, w blistrze, widok z przodu.
4,7
Carmex
balsam do ust, nawilżający, SPF 15, Strawberry 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Opakowanie Sambucol Extra Strong, syropu dla dorosłych z czarnym bzem i Antivirinem, na odporność.
4,9
Sambucol Extra Strong
syrop dla dorosłych, z Czarnym Bzem, suplement diety 120 ml
32,99 zł
100 ml = 27,49 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Eveline Diamond Plumping Lip Gloss Serum z efektem chłodzącym, przezroczyste z perłowym połyskiem, aplikator obok.
4,2
Eveline Cosmetics Diamond Plumping
błyszczyk do ust, nr 27 Holo Glow 4,5 ml
9,99 zł
100 ml = 222,00 zł
Najniższa cena: 16,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.