Wszystkie promocje

MEGA!
Hagi Men naturalny krem przeciwzmarszczkowy w ciemnoniebieskiej butelce z pompką, widok z przodu.
4,9
Hagi Men Ahoj Kapitanie!
krem do twarzy przeciwzmarszczkowy 50 ml
32,99 zł
100 ml = 65,98 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
MEGA!
Opakowanie herbaty Biofix Pu-Erh chińskiej czerwonej, 20 saszetek, z filiżanką ciemnej herbaty na pierwszym planie.
4,9
BiFIX PU-ERH
herbata czerwona, Chińska, ekspresowa 20x2 g
5,59 zł
100 g = 13,98 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!
Neess Fiber Base, hybrydowa baza do paznokci Milky Rose, w butelce z czarną nakrętką, widok z przodu.
5,0
Neess
baza do lakierów hybrydowych, Fiber Milky Rose 4 ml
10,99 zł
100 ml = 274,75 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Klairs Supple Preparation Unscented Toner 30ml, przezroczysta butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
Dear Klairs Supple Preparation Unscented
tonik do twarzy, nawilżający, bezzapachowy 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!
L'Oréal Paris Lumi Le Glass rozświetlacz w sztyfcie, beżowy, otwarty, z różową zatyczką obok, na jasnym tle.
4,6
L'Oréal Paris Lumi Le Glass
rozświetlacz do twarzy, w sztyfcie, nr 610 Pearl Eclat 7 g
37,99 zł
100 g = 542,71 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
TYLKO ONLINE
Matowy bronzer Dessi Palm Springs w złotym, otwartym kompakcie. Jasnobrązowy puder z logo DC na wierzchu.
Dessi
bronzer do twarzy i ciała, nr 02 Palm Springs 12 g
51,99 zł
100 g = 433,25 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
Ciepły szalik w granatowo-różową kratę z brązowymi i białymi liniami, zakończony ozdobnymi frędzlami.
5,0
Eloy
szalik damski, Krata, Róż 1 szt.
36,99 zł
1 szt. = 36,99 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
Welsom Ginger Shot Limonka, mała butelka z czerwoną etykietą, zielonym napisem i złotą zakrętką, widok z przodu.
4,9
Welsom Ginger Shot
napój typu shot, Limonka 60 ml
3,79 zł
100 ml = 6,32 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Opakowanie i tubka Moee Calm Hand, kojący krem do rąk 75 ml z Centella Ceramide, jasnoróżowe, przód.
Moee
kem do rąk, kojący z ekstraktem z Wąkroty Azjatyckiej i Ceramidem NP 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Czarne matowe podkolanówki FIORE Quebec w drobne kropki, na nogach modelki z widocznym opakowaniem.
5,0
Fiore Quebec
podkolanówki damskie, wzorzyste, 15 den, Black 1 para
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
Trzy czerwone świeczki w kształcie grzybków z białymi kropkami, zanurzone w białym wosku w szklanej osłonce, widok z przodu.
Eloy
świeca w szkle, Grzybki 165 g
19,99 zł
100 g = 12,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
Album na zdjęcia 10x15 cm, czarny, z białymi napisami: Happiness, Family, Friends. Twarda oprawa, widok z przodu.
4,7
Mes-Rota
album na 200 zdjęć o wymiarach 10x15 cm, Black & White 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Biała torebka prezentowa z satynowym, matowym wykończeniem, wzorem kwiatów i ptaków, różowe uchwyty, widok z przodu.
4,2
Nook
torba prezentowa, Ptaki, Różowa, wym. 26x32cm 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
Różowa kosmetyczka w białe groszki z solidnym złotym zamkiem i praktyczną kieszenią, widok z przodu.
5,0
KillyS
kosmetyczka damska, Różowa, Kropki, z Kieszonką 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Cacharel Amor Amor dla kobiet, kwiatowo-owocowa woda toaletowa. Czerwona butelka obok białego pudełka z różą.
4,9
Cacharel Amor Amor
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
119,99 zł
100 ml = 399,97 zł
Najniższa cena: 169,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Paleta cieni Revolution Bouncy Pop Aqua Splash: 4 brokatowe cienie – beżowy, zielony, turkusowy, pomarańczowy, w jasnoniebieskim etui.
Revolution Bouncy Pop
paleta cieni do powiek, Aqua Splash 3,7 g
18,99 zł
100 g = 513,24 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
Cillit Bang Expert Zero Tłuszczu Bez Szorowania, zielono-fioletowy spray, front, "New Formula" na etykiecie.
4,9
Cillit Bang Expert Zero Tłuszczu bez szorowania!
odtłuszczacz w sprayu 750 ml
16,99 zł
100 ml = 2,27 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Nude satynowa pomadka Rimmel Lasting Finish Golden Dust w czarno-srebrnym opakowaniu, otwarta, z nakrętką obok.
4,9
Rimmel Lasting Finish
pomadka do ust, trwała, satynowa, nr 901 Golden Dust 4 g
23,99 zł
100 g = 599,75 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
WOOM JUNIOR COLA pasta do zębów, białe opakowanie i tubka dla 6+ lat, z misiem i logo, widok z przodu.
Woom Junior
pasta do zębów dla dzieci, Cola 50 ml
16,49 zł
100 ml = 32,98 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.