Wszystkie promocje

MEGA!NOWE
Krem Tołpa dermo sensi barierowy krem-komfort PDRN+madekasozyd. Biała butelka z różową nakrętką i pudełko z boku.
5,0
Tołpa Dermo Sensi
krem do twarzy, barierowy, regenerujący 50 ml
26,99 zł
100 ml = 53,98 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
MEGA!
Eveline SOS Lash Booster 5w1 serum do rzęs. Złoto-beżowe pudełko i tubka z czerwonym logo Swiss recipe, przód.
4,8
Eveline Cosmetics SOS Lash Booster
serum do rzęs, multifunkcyjne, 5w1 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Smoothing Serum do włosów w bordowej butelce z kulistą nakrętką, widok z przodu. Wygładza i chroni.
4,8
HEIKI HEIKI Smoothing
serum do włosów, wygładzająco-termoochronne, Marrakesh 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
fluff Raspberry Milkshake Shower Gel w różowej butelce z uchwytem i białą zakrętką, widok z przodu.
4,8
Fluff
żel do mycia ciała, Raspberry Milkshake 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Sunday Sugar Mood Perfume Mist, truskawka-marshmallow cukier, w jasnoróżowej butelce, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Sunday sugar mood 40°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Kwadratowa, jasnoróżowa paleta cieni Wings of Color x Magda Pieczonka Foxy Eyes Star Secrets z gwiazdami.
4,8
AA Wings of Color Star Secrets Foxy Eyes
paleta cieni do powiek 4 g
36,99 zł
100 g = 924,75 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy nawilżający krem KIMOCO SMART SKIN Calming Shield SPF50+ PA+++ w tubce i pudełku, z orchideą.
4,3
Kimoco Beauty
krem do twarzy, wygładzająco-nawilżający, SPF 50, na dzień 70 g
29,99 zł
100 g = 42,84 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Toner Marshmallow Blonde w butelce i pudełku, beżowy odcień do 8 myć, wegański.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Marshmallow Blonde 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA KOREAN SKINCARE Cream-to-Foam Cleanser z CICA BHA PHA w różowej tubce, widok z przodu.
4,6
Isana Korean Skincare
krem-pianka do mycia twarzy 150 ml
11,99 zł
100 ml = 7,99 zł
Cena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Toner brownie, nadający czarno-brązowy odcień włosom. Ciemna butelka z dozownikiem i pudełko, widok pod kątem.
3,9
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Brownie 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner do włosów OnlyBio Tiramisu, brązowobeżowy z tęczowym napisem, wegański, na beżowym tle, widok frontalny.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Tiramisu 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Bielenda Lip Care Sleeping Mask 2w1 arbuzowy balsam do ust + maska na noc, różowe opakowanie z efektem płynu, widok z przodu.
4,9
Bielenda Lip Care Sleeping Mask
balsam do ust + maska na noc 2w1, Arbuz 10 g
10,99 zł
100 g = 109,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Zielony worek Domol proszku do prania białego, z napisem "Aktiv ab 20°C" i bąbelkami, widok z przodu.
4,9
Domol
proszek do prania tkanin białych 1,35 kg
14,49 zł
1 kg = 10,73 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Eveline Advance Volumiere Eyelashes Activator 3w1 serum do rzęs, zielono-biała tubka i pudełko, widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics Advance Volumiére
serum do rzęs, skoncentrowane, 3w1 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Love Your Skin serum z 10% niacynamidem i gliceryną, białe pudełko i butelka z pipetą obok siebie.
4,8
Isana Love Your Skin
serum do twarzy z Niacynamidem 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Żel do prania Coccolino Wonder Wash Fruity Fiesta, żółta butelka z misiem, widok z przodu, do krótkich cykli.
4,8
Coccolino Wonder Wash
żel do prania, Fruity Fiesta 1 480 ml
29,99 zł
100 ml = 2,03 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner do włosów OnlyBio Hair in Balance mleczny blond, butelka z kroplomierzem i pudełko na białym tle.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Mleczny 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Cherry Plump, krem nawilżająco-wypełniający w różowej butelce z pompką i pudełku, widok z przodu.
4,6
Bielenda Cherry Plump
krem do twarzy, barierowy, nawilżająco-wypełniający 50 ml
21,49 zł
100 ml = 42,98 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Frontowy widok: różowe patyczki Cleanic I Love make-up w przezroczystym pojemniku, 160 sztuk, innowacyjne końcówki.
4,9
Cleanic I Love Make Up
patyczki higieniczne 160 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 6,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.