Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Lou de pre Midnight Desert woda perfumowana, męska. Granatowo-błękitna butelka i pudełko ze złotym wzorem.
4,9
Lou De Pre Midnight Desert
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
49,99 zł
100 ml = 55,54 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Pasta do zębów Sensodyne Clinical White Enamel Strengthening 75ml, biała tubka i pudełko, widok z przodu.
4,8
Sensodyne Clinical White
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
TYLKO U NAS
Kremowa myjka do kąpieli z miękkiego frotte, widok z przodu. Funkcjonalna i dobrze dopasowana.
5,0
Manufaktura Piękna Bamboo
myjka do kąpieli, rękawica bambusowa 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cukrowy peeling do ciała 'Wakacje pod palmą' w szarym słoiku, biała etykieta z żółtym napisem.
5,0
Manufaktura Piękna Wakacje pod Palmą
peeling do ciała, cukrowy 250 g
19,99 zł
100 g = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Holograficzna tuba OnlyBio Hair in Balance Gloss krem wygładzający, z olejem tsubaki i papają, widok przód.
4,6
OnlyBio Hair In Balance Gloss
krem do włosów, ekstremalnie wygładzający, lustrzany efekt tafli 150 ml
16,49 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Warm milk bath Perfume Mist, karmel, miód, wanilia. Biała butelka z pomarańczową zakrętką, do ciała i włosów.
4,8
OnlyBio Warm milk bath 39°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa odżywka OnlyBio Gloss w tubce, wygładzająca z olejem tsubaki i papają, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Gloss
odżywka do włosów, wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana koncentrat peelingujący z kwasem salicylowym (BHA) + pantenolem, w butelce z zakraplaczem i pudełku.
4,8
Isana Love Your Skin
peeling-koncentrat do twarzy, z kwasem salicylowym 30 ml
9,99 zł
100 ml = 33,30 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon OnlyBio Hair In Balance Gloss, widok z przodu, z pompką, dla wygładzenia i blasku włosów.
4,7
OnlyBio Hair In Balance Gloss
szampon do włosów, wygładzający 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Cozy beige sweater Perfume Mist (lawenda, kakao), kremowa butelka z brązową ryflowaną nakrętką.
4,9
OnlyBio Cozy beige sweater 26°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
4 Long Lashes Eyelash Booster Serum: biała tubka i kartonik ze złotymi akcentami, nagroda Vogue, widok z przodu.
4,9
Long4Lashes
serum do rzęs, przyspieszające wzrost, na noc 3 ml
48,99 zł
100 ml = 1633,00 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!
Krem Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ w białej tubce i beżowym pudełku, widok z przodu.
4,9
Beauty of Joseon
krem do twarzy, SPF 50+ PA++++, Rice + Probiotics 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
MEGA!
Metaliczna, abstrakcyjna tekstura kredki Eveline Micro Precision Brow Pencil Soft Brown z poziomymi pasami.
4,8
Eveline Cosmetics Micro Precise
kredka do brwi, wodoodporna, nr 02 Soft Brown 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Eveline kredka do brwi Micro Precision Taupe. Metaliczne opakowanie ze srebrnym szczytem, złotą obręczą, napisem BROWS.
4,9
Eveline Cosmetics Micro Precise
kredka do brwi, wodoodporna, nr 01 Taupe 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Garnier Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej w przezroczystej butelce z różową nakrętką. Widok z przodu.
4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny do twarzy, 3w1, skóra wrażliwa 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana koncentrat peelingujący AHA 6% kwas glikolowy. Żółte pudełko i butelka z pipetą, widok z przodu, bez zapachu.
4,8
Isana Love Your Skin
koncentrat peelingujący z kwasami AHA, 6% kwasem glikolowym 30 ml
10,99 zł
100 ml = 36,63 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!
Różowa torba żwirku dla kotów Super Benek Optimum Line zbrylający, zapach Baby powder, 5L, z kotem na froncie.
4,9
Super Benek Optimum Line
żwirek dla kotów, zbrylający 5 l
11,99 zł
1 l = 2,40 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały słoik Isana Płatki Tonizujące Vitamin C z pomarańczową pokrywką i grafiką cytrusów, widok z przodu.
4,8
Isana Vitamin C
płatki do twarzy, tonizujące 60 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,17 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Lenor Spring Awakening, perełki zapachowe do prania w niebiesko-fioletowej butelce z kwiatami, widok z przodu.
4,9
Lenor
perełki zapachowe do prania, Spring Awakening 195 g
19,99 zł
100 g = 10,25 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Bioelixire Serum do Włosów z czarnuszką, brązowa butelka z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem z czarnuszki i ceramidami, 3w1 20 ml
3,99 zł
100 ml = 19,95 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Hairmate Kissy Oil, nabłyszczające serum do włosów z brokatem w butelce z różową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Hairmate Kissy Oil
serum do włosów suchych, puszących się, matowych 15 ml
10,99 zł
100 ml = 73,27 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO One more bite Perfume Mist o zapachu wiśni i cynamonu, w ciemnoczerwonej butelce z różową nakrętką, widok z przodu.
4,8
OnlyBio One more bite 33°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!
Beauty of Joseon Relief Sun Rice+B5 SPF50+ PA++++, kremowo-niebieska tubka z przodu.
4,9
Beauty of Joseon
krem do twarzy, SPF 50 PA++++, Rice + B5 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 zł
Najniższa cena: 74,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.