Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Ujędrniający krem Dermika Luxury Ceramides 70+ w białym słoiku obok pudełka ze złotym logo, widok z przodu.
4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Ujędrnienie, 70+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff Superfood Raspberry Nourishing Face Milk w różowej butelce z białym zakraplaczem i ilustracją maliny.
4,9
Fluff Superfood
mleko do twarzy, odżywcze, Malina 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona, teksturowana torebka Orzechy Nerkowca Genuss Plus od Rossmann, 150g, z rozsypanymi białymi orzechami. Widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
orzechy nerkowca 150 g
5,99 zł
100 g = 3,99 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny kartonik WS Academy Puder Stylizujący do włosów, widok z przodu. Zapewnia objętość i uniesienie u nasady.
4,7
Wierzbicki & Schmidt Tekstura + Objętość
puder do włosów, stylizujący 10 g
21,49 zł
100 g = 214,90 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides 70+ krem, turkusowo-złote pudełko z dwoma słoiczkami, widok z przodu.
4,7
Dermika Luxury Peptides
krem do twarzy, głęboko ujędrniający, 70+ 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Klej do rzęs Kiss Strip Lash Adhesive, bezlateksowy, przezroczysty, z pędzelkiem, w złotym flakonie.
4,8
Kiss
klej do rzęs, transparentny 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Biała szczoteczka do paznokci z ergonomiczną rączką, widok z przodu. Idealna do czyszczenia skórek.
4,8
For Your Beauty
szczoteczka do paznokci, z rączką, różne kolory 1 szt.
3,79 zł
1 szt. = 3,79 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała pasta do zębów Oral-B Pro-3D White Clinical Intensive Whitening w tubce obok kartonika, widok z przodu.
4,8
Oral-B Pro 3D White
pasta do zębów, wybielająca, Bright Brilliance 75 ml
19,99 zł
100 ml = 26,65 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream Premium Pants pieluchomajtki XXL, 16 szt., fioletowe opakowanie z lwem tenisistą, do 12h ochrony, 0% perfum.
4,9
Babydream Premium
pieluchomajtki, 7 XXL, 17+ kg 16 szt.
16,99 zł
1 szt. = 1,06 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Ewa Schmitt MP638 tarka z nano szkła z krowim wzorem, w różowo-brązowym opakowaniu i białym etui.
5,0
Ewa Schmitt FunCare
tarka do stóp z nano szkła 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Colgate Max White Luminous pasta do zębów w czerwonej butelce z pompką, z przodu, usuwa przebarwienia.
4,8
Colgate Max White Luminous
pasta do zębów z pompką 100 ml
15,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff nawilżające mleko do twarzy wanilia. Biała butelka z pipetą i beżowe pudełko z wanilią, z przodu.
4,8
Fluff
mleko do twarzy, nawilżające, Wanilia 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Pasta tołpa. kids 0-6 lat o smaku arbuza, bez fluoru, w pomarańczowej tubce i kartonie, widok z przodu.
4,9
Tołpa Smile ON Kids
pasta do zębów, 0-6 lat, Arbuz 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie białych rękawiczek nitrylowych Flink & Sauber, 60 sztuk, bezlateksowe, rozmiar 8/M, widok z przodu.
4,9
Flink&Sauber
rękawice nitrylowe, jednorazowe, rozm. M 60 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Pudełko chusteczek kosmetycznych Alouette XL, 200 sztuk, w zielono-różową szachownicę, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 200 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Sensodyne Clinical White pasta do zębów 75ml. Biało-niebieskie opakowanie i tubka 'Stain Protector', widoczne z przodu.
4,9
Sensodyne Clinical White
pasta do zębów z fluorkiem 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
TYLKO U NAS
Zielona pasta Tołpa Junior 6+ jabłkowa, bez fluoru, dla dzieci, w tubce i pudełku z rysunkiem zęba i jabłek.
4,9
Tołpa Smile ON Junior 6+
pasta do zębów, Jabłko 75 ml
12,99 zł
100 ml = 17,32 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania Babydream Schwimm-Pants M (9-15 kg) pieluchomajtek do pływania, błękitne z grafiką podwodnego świata.
4,6
Babydream
pieluchomajtki do pływania, Medium, 9-15 kg 12 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BMW M 2025 Eau de Toilette, szare opakowanie z czerwonym paskiem, loga BMW i M, widok z przodu.
4,7
BMW M 2025
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
124,99 zł
100 ml = 124,99 zł
Najniższa cena: 222,99 zł
TYLKO U NAS
Różowo-niebieskie pudełko wkładek Carefree Cotton Feel Flexiform 56+12 gratis, oddychające, z zapachem świeżości, widok z przodu.
4,9
Carefree Cotton Feel Flexiform
wkładki higieniczne, świeży zapach 68 szt.
15,49 zł
1 szt. = 0,23 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream Schwimm-Pants L (12-17 kg), opakowanie 12 szt. z delfinem, dopasowane, niepęczniejące.
4,7
Babydream
pieluchomajtki do pływania, Large, 12-17 kg 12 szt.
15,49 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie podkolanówek Marilyn Classic 20 DEN, transparentne, cieliste, z wizerunkiem nóg. Widok z przodu.
4,8
Marilyn Classic
podkolanówki 20 DEN, Visone 2 pary
8,29 zł
1 szt. = 4,15 zł
Najniższa cena: 9,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.