Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance, maska do włosów wysokoporowatych, brązowy słoik z kolorową etykietą, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
maska do włosów wysokoporowatych 400 ml
15,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Kryjący podkład Dubai Chocolate Alabaster, butelka z złotą nakrętką i etykietą z czekoladą i pistacjami.
4,5
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 01 Alabaster 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Toner Dragon Fruit, różowy odcień, butelka z aplikatorem i pudełko, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Dragonfruit 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
erne Cryo Collagen maska nawilżająca z efektem chłodzącym, biała saszetka, niebieska grafika twarzy.
4,4
erne Cryo Collagen
maska w płachcie, żelowa, nawilżająca 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pianka oczyszczająca YOUR KAYA z cytryną i zielonym jabłkiem, biała butelka z zielonym paskiem, widok z przodu.
4,9
Your Kaya
pianka do oczyszczania twarzy, lekka, Limonka i Zielone Jabłko 150 ml
21,49 zł
100 ml = 14,33 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner do włosów OnlyBio Borówkowy w ciemnoniebieskim opakowaniu, front, z opalizującym napisem, dla ciemnogranatowego odcienia.
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Borówkowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie 8 rolek 3-warstwowych ręczników Alouette Classic, niebieskie, z owocami, wybielane bezchlorowo.
4,9
Alouette Classic
ręcznik papierowy, 3-warstwowy 8 szt.
18,49 zł
1 szt. = 2,31 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Bielenda Skinclinic Professional Ceramidy serum odbudowujące, biała butelka z pipetą i pudełko, 50% więcej.
4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Ceramidy
serum do twarzy, odbudowująco-odżywcze, na dzień i na noc 45 ml
19,99 zł
100 ml = 44,42 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fluff Mango Gelato Body Wash Scrub w pomarańczowym kwadratowym słoiku z żółtą zakrętką, widok z przodu.
4,9
Fluff
peeling do mycia ciała, Mango Gelato 350 ml
15,99 zł
100 ml = 4,57 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Joanna Ultra Color Blond: rozjaśniacz do włosów na całą długość, do 9 tonów, z odżywką. Białe pudełko, ujęcie przodu.
4,8
Joanna Ultra Color Blond
rozjaśniacz do włosów + odżywka do włosów niwelująca żółte tony 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Isana szampon z olejem arganowym i żurawiną, bez silikonów, dla włosów zniszczonych, beżowa butelka, front.
4,8
Isana
szampon do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Niebieska paczka przysmaków Winston dla psów, z wołowiną i cielęciną, z beagle i smakołykami w kształcie łapy.
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, z wołowiną i cielęciną 200 g
3,39 zł
100 g = 1,70 zł
Najniższa cena: 4,19 zł
TYLKO U NAS
Różowa butelka mgiełki Fluff odżywcza malinowa i jej kartonik. Widok przodu z napisem nourishing face mist.
4,9
Fluff
mgiełka do twarzy, odżywcza, Malina 150 ml
13,49 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Oral-B Pro-3D White Clinical Intensive Whitening, biała tubka pasty i pudełko, napis "1 DZIEŃ", widok z przodu.
4,9
Oral-B Pro 3D White
pasta do zębów, wybielająca, Radiant White 75 ml
19,99 zł
100 ml = 26,65 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Bielenda Blue Matcha nawilżająco-oczyszczająca pianka do mycia twarzy 50ml WIĘCEJ, biała butelka, z przodu.
4,9
Bielenda Blue Matcha
pianka do mycia twarzy, nawilżająco-oczyszczająca 200 ml
12,99 zł
100 ml = 6,50 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!NOWE
Różowa maska kolagenowa Biotaniqe Peony, aktywator regeneracji skóry, widok z przodu opakowania.
3,6
Biotaniqe Professional
maska w płachcie, kolagenowa, Peony 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Frontalny widok zielonej kuli do kąpieli Plum! Czyściochowo (arbuz) z figurkami zwierząt i opakowaniem.
4,9
Plum! Czyściochowo
kula do kąpieli z zabawką, różne rodzaje 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne, 90 sztuk. Niebiesko-białe opakowanie w wzór tie-dye, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 3-warstwowe, różne rodzaje 90 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółty tusz do rzęs Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic z niebieskimi akcentami, pionowe ujęcie.
4,8
Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic
tusz do rzęs, podkreślający, wydłużający, Czarny 8 ml
8,99 zł
100 ml = 112,38 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Brązowa butelka szamponu Green Pharmacy z zieloną nakrętką, do włosów normalnych z pokrzywą, 350ml, widok z przodu.
4,8
Green Pharmacy
szampon do włosów normalnych, z Pokrzywą 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie Medisept chusteczek dezynfekujących do rąk i powierzchni, białe, z napisem Zabija 99.99%.
4,9
Medisept
chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni, Cashmere 15 szt.
4,19 zł
1 szt. = 0,28 zł
Najniższa cena: 6,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Lady Maszynka G Pace 6. Różowe opakowanie oraz sama maszynka z 6 ostrzami, widok przód.
4,9
Isana
maszynka do golenia, 6-ostrzowa, z obrotową główką, dla kobiet 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 zł
Najniższa cena: 33,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.