Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Dwa różowe nożyki do brwi For your Beauty Brow Shaper w przezroczystym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,7
For Your Beauty
przyrząd do regulacji brwi 4 szt.
14,99 zł
1 szt. = 3,75 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
érnè Pimple Fighter Patches, białe opakowanie, różowy banner, 20 sztuk, Niacinamide, Zinc PCA, widok z przodu.
4,7
erne
plastry na wypryski, Panda, na dzień i na noc 20 szt.
5,39 zł
1 szt. = 0,27 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio wcierka pobudzająca wzrost włosów i ograniczająca wypadanie, butelka z pompką i kartonik, przód.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
wcierka do skóry głowy, pobudzająca 100 ml
14,99 zł
100 ml = 14,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glaze Glow krem nawilżająco-rozświetlający z ceramidami. Biała tubka i kartonik obok, przód.
4,7
Bielenda Glaze & Glow
krem do twarzy, nawilżająco-rozświetlający, glazed skin effect 50 ml
16,99 zł
100 ml = 33,98 zł
Najniższa cena: 28,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hydra ultranawilżająca odżywka do włosów, niebiesko-fioletowa butelka z napisem "hydra".
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
odżywka do włosów, w sprayu, nawilżająco-wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania chusteczek Alpenblume w odcieniach zieleni i błękitu, z abstrakcyjnym wzorem liści.
4,9
Alouette
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 100 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance szampon oczyszczający w brązowej butelce z pompką, gradientowa etykieta, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
rypacz-szampon do włosów, intensywnie oczyszczający 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Alouette papier toaletowy rumiankowy, 3-warstwowy, 8 sztuk. Białe opakowanie z kwiatami rumianku i logo Alouette.
4,8
Alouette
papier toaletowy, 3-warstwowy, Rumiankowy 8 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne, 90 sztuk. Niebiesko-białe opakowanie w wzór tie-dye, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 3-warstwowe, różne rodzaje 90 szt.
4,79 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Żółta torebka liofilizowanych truskawek w plastrach Genuss Plus, bez dodatku cukru, widok z przodu.
4,9
Genuss Plus
truskawki liofilizowane 25 g
6,79 zł
100 g = 27,16 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Cherry Pie toner do włosów, butelka i czerwone pudełko. Wegański, z wiśni, nadaje intensywny czerwony odcień.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Cherry Pie 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Herbal szampon do włosów w zielonej butelce z rumiankiem i szałwią, do włosów normalnych i przetłuszczających się, widok z przodu.
4,8
Isana Herbal
szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance żel mocny do stylizacji włosów kręconych, niebiesko-zielona tuba z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
żel do stylizacji włosów kręconych, mocny 200 ml
12,49 zł
100 ml = 6,25 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Onlybio Hair Balance odżywka humektantowa, tubka, gradient zieleni i fioletu, wegańska, z aloesem.
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Winston Ultra żwirek 6L, fioletowa torba z białym kotem, o zapachu pudru dla dzieci, widok z przodu.
4,9
Winston
żwirek bentonitowy, zbrylający, o zapachu zasypki dla niemowląt 6 l
14,99 zł
1 l = 2,50 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoróżowa gąbka do makijażu bez lateksu, o ściętym, jajowatym kształcie, do płynnych kosmetyków. Widok z przodu.
4,7
O!Bella Classica
gąbka do makijażu, 3D 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BIOÉLIXIRE Serum do włosów 3w1 z jedwabiem, witaminą A, ochroną UV/termiczną, widok z przodu.
4,8
Bioelixire
serum do włosów z Jedwabiem, Witaminą A i Ceramidami, 3w1; 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium Multiceramidowa emulsja do mycia i demakijażu, biała butelka, przód. Do skóry suchej.
4,9
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia i demakijażu twarzy, multiceramidowa 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Maxi, 100% bawełniane płatki kosmetyczne w fioletowo-białym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,9
Isana
płatki kosmetyczne, bawełniane 40 szt.
3,39 zł
1 szt. = 0,08 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Kiss Falscara Eyelash Bond & Seal: system do sztucznych rzęs z aplikatorem, bondem i sealem, widok z przodu.
4,0
Kiss Falscara Bond&Seal
klej do sztucznych rzęs 9 g
46,99 zł
100 g = 522,11 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Prokudent mouth spray ekstra świeżość w niebiesko-białej butelce, widok z przodu, z grafiką lodu.
4,8
Prokudent
spray do ust, Ekstra Świeżość 15 ml
4,59 zł
100 ml = 30,60 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance toner cherry cola, butelka i pudełko w barwie ciemnej wiśni, do brązowych włosów.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Cherry Cola 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Skrzypovita PRO szampon na wypadające włosy 250ml, biała butelka i pudełko z ofertą +25%, widok pod kątem.
4,8
Skrzypovita Pro
szampon do włosów, przeciw wypadaniu 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.