Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Opakowanie wielorazowych słomek do picia Rossmann, 10 szt., paski różowo-zielone, widok z przodu.
4,7
Flink&Sauber
słomki wielorazowe 10 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,58 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Eylure Salon Lash No.3, czarne sztuczne rzęsy 3/4 długości z 18-godzinnym klejem. Widok z przodu.
5,0
Eylure Salon Lash
sztuczne rzęsy, 3/4 długości, nr 3; 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy zestaw Donegal Bubble Raspberry z gąbeczką do makijażu w cylindrycznym etui, widok pod kątem.
5,0
Donegal Bubble Raspberry
gąbka do makijażu z etui 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarta pomadka Alterra Red Wine w niebieskiej tubie z metaliczną podstawą i smugą koloru. Naturkosmetik.
4,6
Alterra
pomadka do ust, nr 15 Red Wine 4,3 g
8,79 zł
100 g = 204,42 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Gold Goddess wypiekany rozświetlacz w złotej puderniczce, jasny, lśniący odcień z wytłoczonym wzorem. Widok z góry.
4,9
Lovely Gold Goddess
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, złoty blask 6 g
16,49 zł
100 g = 274,83 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwona matowa pomadka w płynie Wibo Million Dollar nr 4 w tubce, z precyzyjnym aplikatorem i smugą koloru.
4,6
Wibo Million Dollar
pomadka do ust, matowa, nr 4 3 ml
12,99 zł
100 ml = 433,00 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
TYLKO U NAS
Stars Browsphere automatyczna kredka do brwi D-shape 02 Medium Brown 2w1, obok beżowe opakowanie.
5,0
Stars Browsphere
kredka do brwi, nr 02 Medium Brown 0,14 g
13,49 zł
100 g = 9635,71 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Zamykana, czarna paleta Miss Sporty Quattro 415 Cool Unicorn. Cztery metaliczne cienie: kremowy, różowy, niebieski, fioletowy.
4,8
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 415 Cool Unicorn 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic brokatowy lakier do paznokci, jasnofioletowy, w szklanej butelce ze złotą nakrętką z logo. Widok z przodu.
4,3
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 01; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Mustela kojący balsam do nacierania klatki piersiowej, 40ml. Biało-niebieska tubka z dzieckiem i aromatem sosny.
4,7
Mustela
balsam kojący do nacierania klatki piersiowej, od 1. dnia życia 40 ml
17,99 zł
100 ml = 44,98 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Damska woda perfumowana Esotiq Chick Delight Marcelina Zawadzka: butelka i granatowy kartonik obok siebie.
4,9
Esotiq Marcelina Zawadzka Chick Delight
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
59,99 zł
100 ml = 119,98 zł
Najniższa cena: 105,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Pure Freshness patyczki zapachowe, białe pudełko i szklana butelka z drewnianymi patykami, widok z przodu.
4,6
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Pure Freshness 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Perfume & Style Aloha Orchidee room diffuser, clear bottle with sticks and pink orchid, on packaging.
4,4
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Aloha Orchidee 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Szara saszetka Selfie Project Perfecting Sheet Mask Red-Nosed Rudolph, z rysunkami reniferów i kobiety z maską-reniferem.
Selfie Project #Red-NosedRudolph
maska w płachcie, upiększająca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowa, wielofunkcyjna kredka w sztyfcie Handy, otwarta z widocznym rysikiem, pionowo na czarnym tle.
5,0
Lovely Handy Blurring Line
korektor do twarzy, w automatycznej kredce, nr 2; 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Golden Glow Contouring pressed powder, beżowy, w okrągłym kompakcie z wytłoczonymi gwiazdami, widok z góry.
4,8
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 04 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff czekoladowy nawilżający żel do mycia twarzy w brązowej tubce i kartoniku z donutami.
4,7
Fluff
żel do mycia twarzy, nawilżający, Czekolada 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna, matowa pianka do włosów WS Academy Strong Fusion, cylindryczna butelka, mocny chwyt i objętość, widok z przodu.
4,6
Wierzbicki & Schmidt Strong Fusion
pianka do włosów, utrwalająca, nawilżająca 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
flaff Glow Jelly Cleansing gel z Amber Extract i Vitamin C, pomarańczowo-różowa tubka i pudełko, widok z przodu.
Fluff In Your Soul Glow Jelly
żel do mycia twarzy, z ekstraktem z bursztynu i witaminą C 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy puder prasowany lovely Golden Glow Contouring, w okrągłym kompakcie, z wytłoczonym wzorem gwiazd, widok z góry.
4,7
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 03 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Okrągła, jasnozielona gąbka konjac Ilū do twarzy obok białego opakowania "Green Tea Konjac Sponge".
Ilu
gąbka do mycia twarzy, Konjac, Zielona 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Domol Mini-Spray Nachfüller Sweet Flowers, różowe opakowanie z piwonią, wkład odświeżacza, widok z przodu.
4,8
Domol
zapas do mini odświeżacza powietrza, Sweet Flowers 25 ml
3,99 zł
100 ml = 15,96 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Coco.glam Pro Mint naturalny proszek do wybielania zębów, czarny słoiczek z zieloną etykietą, widok pod kątem.
4,5
Coco Glam Pro Mint
proszek do wybielania zębów, z aktywnym węgielem i glinką bentonitową 30 g
41,99 zł
100 g = 139,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.