Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Elegancka kosmetyczka Killys: granatowa ze złotym geometrycznym wzorem, złotym zamkiem i zawieszką, widok z boku.
4,9
KillyS
kosmetyczka, Koniczyna Marokańska, wym. 18x9,5x7,5 cm 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Christian Laurent Dermoprecision Mezo-krem 60+ na owal twarzy z mikroigłami, słoik i złote pudełko.
4,8
Christian Laurent Dermoprecision
mezo-krem do twarzy, poprawiający owal twarzy, 60+; 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Latex Lipgloss jasnoróżowy, otwarty, z lustrzanym połyskiem, wyciągnięty aplikator, widok z przodu.
4,7
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 9 Pearly Rose; 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Shakira ROJO Eau de Parfum: czerwona butelka z ozdobną, złotą nakrętką obok pasującego opakowania.
4,5
Shakira Rojo
woda perfumowana dla kobiet 80 ml
79,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Najniższa cena: 138,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna butelka ADBL Easy Quick Detailer z kolorowym logo i białym konturem sportowego samochodu, widok z przodu.
Easy By ADBL
nabłyszczacz do lakieru 450 ml
19,99 zł
100 ml = 4,44 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides maseczka przeciwzmarszczkowa z ceramidami i 24k złotem, biała saszetka, widok z przodu.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
maseczka do twarzy z ceramidami i peptydami, przeciwzmarszczkowa 10 ml
5,99 zł
100 ml = 59,90 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowa tubka Biotinne Care Hialuron Krem do ciała, Wygładzająco-Regenerujący, z kwasem hialuronowym, widok z przodu.
4,8
Biotinne Care Hyaluron
krem do ciała wygładzająco-regenerujący 250 ml
10,99 zł
100 ml = 4,40 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Iron Hard Nail Hardener w przezroczystej butelce z białym aplikatorem, widok z przodu, biała etykieta.
4,9
Wibo Iron Hard
utwardzacz do paznokci 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Babydream mus owocowy Erdbeere & Granatapfel w różowej saszetce z pandą i owocami, bez cukru.
4,8
Babydream
mus w tubce, Jabłko, Truskawka, Granat, od 1.roku życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Cellular Expert Lift Serum z bakuchiolem, różowo-złota butelka z pipetą obok opakowania, widok z przodu.
4,8
NIVEA Cellular Expert Lift
serum do twarzy, liftingujące 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Cena regularna:69,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Szampon BIO Morela nadający połysk, bez silikonów, na matowe i łamliwe włosy. Biała butelka z zieloną nakrętką.
4,6
Alterra
szampon do włosów, nadający połysk 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoszary, pluszowy turban MOMO do suszenia włosów z różowym uszkiem, złożony. Widok z przodu produktu.
4,7
MoMo Way Bath & home
turban do osuszania włosów, Czarny, Uszy 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Hand & Nail Balm Camomile w jasnozielonej tubce z kwiatami rumianku, widok z przodu.
4,8
Isana
balsam do rąk i paznokci, rumiankowy, intensywna pielęgnacja nawilżająca 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Colgate Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime pasta do zębów z fluorem, zielona tubka z limonkami, widok z przodu.
4,7
Colgate Max Fresh Fruit Fusion
pasta do zębów, Zesty Lime 75 ml
9,49 zł
100 ml = 12,65 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Biała gąbka konjac ilū do mycia twarzy obok kremowego opakowania. Na pudełku napis "WHITE KONJAC SPONGE".
Ilu
gąbka do mycia twarzy, konjac, Biała 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
Opiekacz do kanapek Ideenwelt, biało-czarny, otwarty, z dwoma tostami na nieprzywierających płytach. Widok z góry.
4,7
Ideenwelt
opiekacz do kanapek, 750W, różne kolory 1 szt.
67,99 zł
1 szt. = 67,99 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Dwa otwarte słoiczki Faceboom z kremowym różem i rozświetlaczem, jeden zamknięty z pomarańczową etykietą.
5,0
FaceBoom Make-Up
róż do policzków i rozświetlacz,, 2w1, nr 02 Pink 6 g
21,49 zł
100 g = 358,17 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Biały słoik Vilgain Multiwitamina dla kobiet, 90 kapsułek, wspiera odporność, energię i hormony. Widok z przodu.
Vilgain
kapsułki, Multiwitamina dla kobiet, suplement diety 90 szt.
74,99 zł
1 szt. = 0,83 zł
Najniższa cena: 89,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Silver rozświetlacz w żółtym kompakcie, chłodny srebrny puder z napisem Silver i Lovely, widok z góry.
4,7
Lovely Silver
rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biało-złote serum Dermika Luxury Ceramides, esencja odmładzająca na noc, butelka i pudełko, widok z przodu.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
serum-esencja do twarzy, na noc 60 ml
59,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Earth Sandal Wood Gel-to-mousse body wash, ciemnozielona butelka z mandalą.
3,8
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Earth
pianka do mycia ciała w żelu, Sandal Wood 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie wielorazowych słomek do picia Rossmann, 10 szt., paski różowo-zielone, widok z przodu.
4,7
Flink&Sauber
słomki wielorazowe 10 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,58 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie Eylure Salon Lash No.3, czarne sztuczne rzęsy 3/4 długości z 18-godzinnym klejem. Widok z przodu.
5,0
Eylure Salon Lash
sztuczne rzęsy, 3/4 długości, nr 3; 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.