Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie Ardell Nail Addict Nail Strips w kolorze Sangria, 6 czerwonych pasków na paznokcie, widok z przodu.
4,2
Ardell Nail Addict
naklejki na paznokcie, Sangria 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie rajstop damskich Naris Classic matt effect 20 den, kolor naturalny, widok z przodu.
4,9
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Natural, rozm. 3; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy puder prasowany lovely Golden Glow Contouring, w okrągłym kompakcie, z wytłoczonym wzorem gwiazd, widok z góry.
4,7
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 03 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały dezodorant w sztyfcie Borotalco Invisible Anti-Stains Dry z czerwoną etykietą, widok z przodu.
4,9
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w sztyfcie, 48h 40 ml
15,49 zł
100 ml = 38,73 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Woda perfumowana Police Rich Girl dla kobiet, butelka w kolorze różowego złota z grawerowanym napisem RICH GIRL.
4,0
Police Rich Girl
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
54,99 zł
100 ml = 183,30 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Hagi Mama, naturalny prebiotyczny płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie, przód.
5,0
Hagi Mama
żel do higieny intymnej, nawilżająco-kojący 200 ml
22,49 zł
100 ml = 11,25 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Mini turkusowa szczotka do włosów z czarnymi włosiami, okrągły wałek, widok z przodu, uchwyt z otworem.
4,4
For Your Beauty
szczotka do włosów, okrągła, różne kolory 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides maseczka przeciwzmarszczkowa z ceramidami i 24k złotem, biała saszetka, widok z przodu.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
maseczka do twarzy z ceramidami i peptydami, przeciwzmarszczkowa 10 ml
5,99 zł
100 ml = 59,90 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Zamykana, czarna paleta Miss Sporty Quattro 415 Cool Unicorn. Cztery metaliczne cienie: kremowy, różowy, niebieski, fioletowy.
4,8
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 415 Cool Unicorn 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
Mediheal Madecassoside Blemish Repair maska w płachcie, biało-niebieska z liściem Centella Asiatica, butelką serum.
4,9
Mediheal Madecassoside
maska w płachcie 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, miękki turban do osuszania włosów z białymi uszami, zawieszony na wieszaku, widok z przodu.
5,0
MoMo Way Bath & home
turban do osuszania włosów, Różowy, Uszy 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Pędzel do pudru Killys PRO, czarne puszyste włosie, miedziana skuwka, czarny połyskujący uchwyt, widok z przodu.
4,9
KillyS MakeUp PRO
pędzel do pudru 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Maxi Latex Lipgloss, różowy błyszczyk z efektem lustra, aplikator wyjęty z butelki na białym tle.
5,0
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 11 Sunset Glow 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Męska woda perfumowana Lou De Pre Golden Safran w granatowej butelce i złoto-granatowym pudełku, widok z przodu.
4,8
Lou De Pre Golden Safran
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
49,99 zł
100 ml = 55,54 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw KillyS Makeup PRO: dwa pędzle do makijażu oczu w przezroczystym pudełku z grafitowymi elementami, widok z przodu.
4,9
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do rozcierania, blendowania i precyzyjny 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Coco.glam Pro Mint naturalny proszek do wybielania zębów, czarny słoiczek z zieloną etykietą, widok pod kątem.
4,5
Coco Glam Pro Mint
proszek do wybielania zębów, z aktywnym węgielem i glinką bentonitową 30 g
41,99 zł
100 g = 139,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NVM Pro Shaping wegański korektor do twarzy, beżowy odcień, z wyciągniętym aplikatorem.
5,0
NAM Pro Shaping
korektor do twarzy, nr 05C Cold Bronze 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Christian Laurent Dermoprecision Mezo-krem 60+ na owal twarzy z mikroigłami, słoik i złote pudełko.
4,8
Christian Laurent Dermoprecision
mezo-krem do twarzy, poprawiający owal twarzy, 60+; 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka nawilżającego balsamu do ciała w piance YOUR+KAYA, zapach sandałowca i wetiweru, widok z przodu.
4,7
Your Kaya
balsam do ciała w piance, Drzewo Sandałowe i Wetiwer 150 ml
26,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Teal kids bath foam with white pump, cartoon face, 'Bubble Gum' scent, 98% natural, front view.
4,4
Hiskin Crazy for Kids
pianka do mycia ciała i dłoni, Guma Balonowa 300 ml
13,99 zł
100 ml = 4,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Latex Lipgloss jasnoróżowy, otwarty, z lustrzanym połyskiem, wyciągnięty aplikator, widok z przodu.
4,7
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 9 Pearly Rose; 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Iron Hard Nail Hardener w przezroczystej butelce z białym aplikatorem, widok z przodu, biała etykieta.
4,9
Wibo Iron Hard
utwardzacz do paznokci 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Shakira ROJO Eau de Parfum: czerwona butelka z ozdobną, złotą nakrętką obok pasującego opakowania.
4,5
Shakira Rojo
woda perfumowana dla kobiet 80 ml
79,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Najniższa cena: 138,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.