Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Biała tubka odżywki Green Pharmacy z mniszkiem lekarskim, widok z przodu, do włosów suchych.
4,7
Green Pharmacy
odżywka do włosów zniszczonych, z Minszkiem 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem LAAB PDRN do oczu i ust z biostymulatorem i ceramidami, w butelce z pompką, obok pudełka.
5,0
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-krem na okolice oczu i ust 15 ml
39,99 zł
100 ml = 266,60 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Growth Booster odżywka przeciw wypadaniu włosów w biało-ceglastej tubce, widok z przodu.
4,7
L'Oréal Paris Elseve Growth Booster
odżywka do włosów przeciw wypadaniu, wzmacniająca 150 ml
27,49 zł
100 ml = 18,33 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Ilū Basic Set: białe pędzle z błękitnymi skuwkami i białym, syntetycznym włosiem, obok błękitne etui.
Ilu Basic
zestaw 9 pędzli do makijażu z etui, Niebieski 1 szt.
51,99 zł
1 szt. = 51,99 zł
Najniższa cena: 87,99 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro Eye Shadow, czarna paletka z góry. Cztery metaliczne cienie: beżowy, taupe, ciemny śliwkowy, fioletowy.
4,9
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 402 Smoky Green Eyes 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Kawa ziarnista ROSSO CREMA 500g w czarnej torbie, widok z przodu, z grafiką wschodu słońca i flamingami.
4,7
Coffee Time by Rosso Crema
kawa ziarnista 500 g
41,99 zł
100 g = 8,40 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Selfie Project Enzymatic Hydrogel Face Mask z papają i wit. C, niebieska saszetka z grafiką owoców.
Selfie Project
maska w płachcie, hydrożelowa, enzymatyczna, Vit.C & Papaya 1 szt.
8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Niebieskie opakowanie Rubin Eiswürfelbeutel, 10 worków na 240 kostek lodu, z grafiką napoju i lodu, widok z przodu.
4,6
Rubin
woreczki do lodu 10 szt.
2,79 zł
1 szt. = 0,28 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
TYLKO U NAS
Ados Crystalic brokatowy lakier do paznokci, fioletowy z opalizującym brokatem, złota zakrętka, widok z przodu.
4,9
Ados Crystalic
lakier do paznokci, nr 08; 6 ml
8,99 zł
100 ml = 149,83 zł
Najniższa cena: 13,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemna butelka wody perfumowanej Lou De Pre Dark Cedrus i kartonik w czarno-złotym wzorze, stojące obok siebie.
4,7
Lou De Pre Dark Cedrus
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
49,99 zł
100 ml = 55,54 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rękawica do masażu i złuszczania z naturalnej juty o szorstkiej teksturze, na kartonowym opakowaniu Feeling Good.
4,9
Feeling Good
rękawica do mycia ciała, z włókien z juty 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Brown House & Tea Strawberry Lemonade fruit tea w okrągłym, żółtym kartonie z truskawkami, widok z przodu.
4,5
Brown House & Tea
herbata owocowa z truskawkami 50 g
15,49 zł
100 g = 30,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NIVEA SUN Protect&Bronze spray SPF 30, niebieska butelka z pomarańczową nakrętką (95% recycled), widok z przodu.
4,8
NIVEA SUN Protect & Bronze
balsam do opalania w sprayu, aktywujący naturalną opaleniznę, SPF 30; 200 ml
46,99 zł
100 ml = 23,50 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO U NAS
Różowe opakowanie rajstop damskich Naris Classic matt effect 20 den, kolor naturalny, widok z przodu.
4,9
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Natural, rozm. 3; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Opiekacz do kanapek Ideenwelt, biało-czarny, otwarty, z dwoma tostami na nieprzywierających płytach. Widok z góry.
4,7
Ideenwelt
opiekacz do kanapek, 750W, różne kolory 1 szt.
67,99 zł
1 szt. = 67,99 zł
Najniższa cena: 81,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny, szeroki grzebień For Your Beauty Rossmann do rozczesywania i pasemek, w białym opakowaniu, widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
grzebień do włosów do pasemek, różne rodzaje 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Cena regularna:5,99 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski krem-tonik 2w1 Bielenda Blue Matcha Blue Water Cream w butelce ze sprayem, widok z przodu.
4,8
Bielenda Blue Matcha
krem-tonik do twarzy, 2w1, nawilżająco-tonizujący, dzień/noc 75 ml
15,49 zł
100 ml = 20,65 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO U NAS
Duża, czarna klamra do włosów typu berta z ząbkami, na opakowaniu For Your Beauty Rossmann.
4,6
For Your Beauty
klamra do włosów, Berta, Czarna 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Hair Essence Delightful Oil, bursztynowa butelka z różową etykietą, obok czarnego pudełka. Nadaje blask.
5,0
Moremo Hair Essence Delightful Oil
olejek do włosów, suche i zniszczone końcówki 70 ml
39,99 zł
100 ml = 57,13 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Kremowe mydło Mleko i Miód, żółte opakowanie z plastrami miodu i kroplami mleka, widok z przodu.
4,8
Isana
mydło w kostce, kremowe, Mleko i Miód 150 g
2,59 zł
100 g = 1,73 zł
Najniższa cena: 3,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Beżowy puder prasowany lovely Golden Glow Contouring, w okrągłym kompakcie, z wytłoczonym wzorem gwiazd, widok z góry.
4,7
Lovely Golden Glow
puder do twarzy, hipoalergiczny, nr 03 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały dezodorant w sztyfcie Borotalco Invisible Anti-Stains Dry z czerwoną etykietą, widok z przodu.
4,9
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w sztyfcie, 48h 40 ml
15,49 zł
100 ml = 38,73 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Woda perfumowana Police Rich Girl dla kobiet, butelka w kolorze różowego złota z grawerowanym napisem RICH GIRL.
4,0
Police Rich Girl
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
54,99 zł
100 ml = 183,30 zł
Najniższa cena: 95,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.