Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
enerBiO Barista Caffè Crema, kawa ziarnista 100% Arabica 1000g, ciemnoniebieska torba z filiżanką kawy, widok z przodu.
4,8
enerBiO Barista Caffe Crema
kawa, całe ziarna, 100% Arabica, palona 1000 g
63,99 zł
100 g = 6,40 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski balsam Nivea Sun Protect & Bronze SPF 50 w sprayu, żółta pompka, chroni i aktywuje melaninę.
5,0
NIVEA SUN Protect & Bronze
spray do opalania aktywujący naturalną opaleniznę, SPF 50 250 ml
56,99 zł
100 ml = 22,80 zł
Najniższa cena: 84,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw wybielający Coco.glam z PAP+, biało-złote pudełko z otwartym wnętrzem i różowym urządzeniem LED.
4,0
Coco Glam Pap+
zestaw do wybielania zębów, biały 1 szt.
85,99 zł
1 szt. = 85,99 zł
Najniższa cena: 126,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Blue Matcha krople korygujące i zwężające pory, jasnoniebieska butelka z pipetą, widok z przodu.
4,8
Bielenda Blue Matcha
krople do twarzy, korygujące, zwężające pory 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Ciao Churu Chicken Recipe, kremowy przysmak dla kota w pomarańczowym opakowaniu z wizerunkiem białego kota i sosem.
4,9
Inaba Ciao Churu
karma uzupełniająca dla kotów, o smaku kurczaka 4 x 14 g
8,99 zł
100 g = 16,05 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitny żel pod prysznic Neboa Blue Lagoon w butelce, widok z przodu, z logo 96% naturalny i wegański.
4,5
Neboa Blue Lagoon
żel pod prysznic, odświeżenie i rewitalizacja 100 ml
8,99 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Maska Dermika Luxury Ceramides, biała saszetka ze złotym kwiatem, liftingująca maska bankietowa na twarz, widok z przodu.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
maska w płachcie, liftingująca 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines Jelly Face Wash, zielony żel do mycia twarzy z kwasami owocowymi i bioactive mandarynką, na froncie.
4,3
Routines Next Gen
galaretka do mycia twarzy 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Satynowa pomadka Miss Sporty Satin to Last w odcieniu Red Cherry, otwarta z czerwonym sztyftem, widoczna nakrętka.
4,9
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 103 Red Cherry 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Hottie Baked Blusher Fuego Flush, marmurowy różowo-beżowy róż w czarnej kasetce, widok z przodu.
4,5
Wibo Hottie
róż do policzków, nr 03 Fuego Flush 4 g
15,99 zł
100 g = 399,75 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Selfie Project Calming Sheet Mask #PrettyPom, front of purple sachet with cute Pomeranian dog motif.
Selfie Project #PrettyPom
maska w płachcie, łagodząca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
So!flow fioletowy dezodorant roll-on z betainą o zapachu owoców leśnych, widok z przodu.
4,5
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z betainą, Owoce leśne 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała maska LED do twarzy do fototerapii 7 kolorami, z falistymi liniami, widok z boku.
4,3
Ewa Schmitt
maska LED do twarzy, Terapia Światłem 1 szt.
82,99 zł
1 szt. = 82,99 zł
Najniższa cena: 139,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowa kosmetyczka Killys w złote kropki, zapinana na złoty suwak z brelokiem, widok z boku.
5,0
KillyS
kosmetyczka make up, różne rodzaje 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Jadeitowy masażer do twarzy z zielonego jadeitu i złotymi elementami, widoczny w czerwonym opakowaniu i luzem obok.
4,9
Ewa Schmitt
masażer do twarzy, jadeitowy 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały antyperspirant Borotalco Invisible Anti-Stains Dry w butelce roll-on 48h. Czerwone logo, widok z przodu.
4,9
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w kulce, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambusowa szczotka do masażu For Your Beauty z długim trzonkiem, częściowo w tekturowym opakowaniu z motywem liści.
4,9
For Your Beauty
szczotka do masażu ciała, bambusowa, średni efekt peelingu 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Cena regularna:26,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarny żel pod prysznic AXE Alaska 3w1 Feel Clean, z etykietą ośnieżonych gór i lasu, widok z przodu.
AXE Alaska
żel pod prysznic dla mężczyzn 400 ml
13,49 zł
100 ml = 3,37 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
Mediheal Hyaluronate Mask Ultra Hydration, białe opakowanie z kroplówką i ampułką w wodzie, zbliżenie.
4,9
Mediheal Hyaluronate
maska w płachcie, głęboko nawilżająca 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały krem LAAB PDRN do oczu i ust z biostymulatorem i ceramidami, w butelce z pompką, obok pudełka.
5,0
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-krem na okolice oczu i ust 15 ml
39,99 zł
100 ml = 266,60 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Ilū Basic Set: białe pędzle z błękitnymi skuwkami i białym, syntetycznym włosiem, obok błękitne etui.
Ilu Basic
zestaw 9 pędzli do makijażu z etui, Niebieski 1 szt.
51,99 zł
1 szt. = 51,99 zł
Najniższa cena: 87,99 zł
TYLKO U NAS
Miss Sporty Studio Colour Quattro Eye Shadow, czarna paletka z góry. Cztery metaliczne cienie: beżowy, taupe, ciemny śliwkowy, fioletowy.
4,9
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 402 Smoky Green Eyes 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik Sport Deodorant 24H Bio Trawa Cytrynowa, przezroczysta butelka z niebieską nakrętką, widok frontalny.
4,8
Alterra Sport
dezodorant w sprayu, Trawa Cytrynowa 75 ml
11,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.