Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Granatowa aksamitna gumka do włosów scrunchie, umieszczona na jasnej tekturowej zawieszce.
4,7
For Your Beauty
gumka do włosów, Granatowa 1 szt.
4,69 zł
1 szt. = 4,69 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały dezodorant w sztyfcie Borotalco Original Extra Dry 48h z Active Vegetalc™, zieloną nakrętką, widok z przodu.
4,8
Borotalco Original Extra Dry
antyperspirant w sztyfcie, 48h 40 ml
15,49 zł
100 ml = 38,73 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Eveline O! My Cherry, różowa tubka mleczka do ciała z PDRN, intensywnie odżywcze, z grafiką czereśni, widok z przodu.
4,8
Eveline Cosmetics O! My Cherry
mleczko do ciała, hiper odżywcze 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Repair balsam ochronny do ust z witaminą E i masłem shea. Różowe opakowanie oraz tubka na jasnym tle.
4,5
Isana Repair
balsam do ust, ochronny 10 ml
5,79 zł
100 ml = 57,90 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Skin Filter Luminous Foundation, beżowy w szklanej butelce ze srebrną nakrętką, widok z przodu.
4,6
Wibo Skin Filter
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 2; 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Kids kule do kąpieli w turkusowej saszetce z kreskówkowymi zwierzętami, 3 kule: jabłko, banan, truskawka.
4,6
Isana Kids
kule do kąpieli 3 szt.
7,49 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
TYLKO U NAS
Drewniany grzebień o naturalnym kolorze, w plastikowym opakowaniu, widok z przodu, z metką i kodem kreskowym.
Manufaktura Piękna
grzebień do włosów, drewniany 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka kremu Isana Vital pod oczy dla dojrzałej skóry, z czerwonym paskiem i nazwą VITAL, widok z przodu.
4,7
Isana Vital
krem pod oczy, do skóry dojrzałej 15 ml
7,99 zł
100 ml = 53,27 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Złota saszetka maski Biotaniqe Snail & Gold 24k Firming Sheet Mask z grafiką maski i twarzy.
4,9
Biotaniqe Dermoskin Expert Snail Repair Therapy
maska w płachcie, ujędrniająca 15 ml
8,99 zł
100 ml = 59,93 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Granatowe Érnè Advanced Microneedle Hydro Patches z kwasem hialuronowym i niacynamidem, widok z przodu.
3,7
erne Advanced Microneedle Hydro
płatki do twarzy z technologią mikroigłową, nawilżające 2 szt.
8,79 zł
1 szt. = 4,40 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Flaff Dew Drops żel myjący, fioletowa tuba i pudełko z ekstraktem z ametystu i niacynamidem.
5,0
Fluff In Your Soul Dew Drops
żel do mycia twarzy, z ekstraktem z ametystu i niacynamidem 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Ocean Alchemy After Sun Duschgel, przezroczysta turkusowa butelka z efektem chłodzenia, widok z przodu.
4,7
Isana
żel pod prysznic, po opalaniu, Ocean Alchemy 300 ml
4,79 zł
100 ml = 1,60 zł
Cena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 5,69 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka szamponu Happy Care z pompką, czerwona etykieta, napis: Regenerujący Szampon, widok z przodu.
5,0
Happy Care
szampon do włosów, regenerujący 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
Mediheal Hyaluronate Mask Ultra Hydration, białe opakowanie z kroplówką i ampułką w wodzie, zbliżenie.
4,9
Mediheal Hyaluronate
maska w płachcie, głęboko nawilżająca 24 ml
10,99 zł
100 ml = 45,79 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra pomadka Fuchsia z olejkiem jojoba w błękitnej tubce, z wysuniętą różową szminką i swatch'em.
4,8
Alterra
pomadka do ust, nr 05 Fuchsia 4,3 g
8,79 zł
100 g = 204,42 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
STR8 Wild Beat XXL męski dezodorant, czarna puszka z niebieską grafiką pantery, '48h FRESHNESS', widok z przodu.
4,8
STR8 Wild Beat
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, 48h 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik Sport Deodorant 24H Bio Trawa Cytrynowa, przezroczysta butelka z niebieską nakrętką, widok frontalny.
4,8
Alterra Sport
dezodorant w sprayu, Trawa Cytrynowa 75 ml
11,99 zł
100 ml = 15,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Rexona Whole Body Deo Rio Coconut, 72H kontrola zapachu, 0% aluminium, widok z przodu.
4,6
Rexona Whole Body Deo Rio Coconut
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 zł
Cena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Zestaw czarnych, matowych spinek do włosów typu klamry na zawieszce For Your Beauty, widok frontalny.
4,8
For Your Beauty
klamerki do włosów, średnie, Czarne 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żółte perfumy Shakira Amarillo w butelce i pudełku, widoczne z przodu, ze złotą nakrętką i napisami.
3,9
Shakira Amarillo
woda perfumowana dla kobiet, 80 ml
79,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Najniższa cena: 138,99 zł
TYLKO U NAS
enerBiO Barista Caffè Crema, kawa ziarnista 100% Arabica 1000g, ciemnoniebieska torba z filiżanką kawy, widok z przodu.
4,8
enerBiO Barista Caffe Crema
kawa, całe ziarna, 100% Arabica, palona 1000 g
63,99 zł
100 g = 6,40 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty brązowa kredka do brwi 0.04 ze szczoteczką, pionowy widok na jasnym tle.
4,2
Miss Sporty
kredka do brwi, nr 004 Blonde 5 g
7,49 zł
100 g = 149,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski balsam Nivea Sun Protect & Bronze SPF 50 w sprayu, żółta pompka, chroni i aktywuje melaninę.
5,0
NIVEA SUN Protect & Bronze
spray do opalania aktywujący naturalną opaleniznę, SPF 50 250 ml
56,99 zł
100 ml = 22,80 zł
Najniższa cena: 84,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.