Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Szaro-czarna, wzorzysta rękawica peelingująca For Your Beauty z węglem aktywnym, częściowo wyjęta z opakowania.
4,9
For Your Beauty
rękawica do masażu, z węglem aktywnym 1 szt.
4,59 zł
1 szt. = 4,59 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Nawilżający Fluff Superfood krem do ciała, brzoskwinia i karmel. Jasnoniebieska tubka, widok z przodu.
4,4
Fluff Superfood
śmietanka do ciała, nawilżająca, Brzoskwinia z Karmelem 150 ml
9,99 zł
100 ml = 6,66 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Maska Banobagi Vita Genic Jelly Mask Cica w białym opakowaniu, z dużą turkusową kapsułą Centella Complex, kojąca i nawilżająca.
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, łagodząca, z kompleksem Centella 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Odżywka Curly Waves w białej butelce z pomarańczowym spodem, do włosów falowanych i kręconych, z bio olejem makadamia.
4,5
Alterra Curly Waves
odżywka do włosów kręconych 200 ml
9,49 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Dermo-Serum Na Noc z wegańskim PDRN i ceramidami, biała butelka z pudełkiem, widok frontalny.
5,0
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-serum do twarzy, na noc 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Otwarty pomarańczowy żelowy tint FaceBoom Water Jelly do ust i policzków, z widoczną czerwoną masą.
4,1
FaceBoom Make-Up Water Jelly
sztyft do makijażu oczu, ust i policzków, żelowy, tintujący, nr 03 Papaya 5 g
22,99 zł
100 g = 459,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Biała marmurkowa klamra do włosów Rossmann, widok z przodu na tekturce z błękitnym wieszakiem For Your Beauty.
4,6
For Your Beauty
klamerka do włosów, ozdobna, różne kolory 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy męskie BMW M 1972 EDT 100ml. Front szarego opakowania z logo i niebieskim paskiem, cytrusowo-korzenny zapach.
5,0
BMW M 1972
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
124,99 zł
100 ml = 124,99 zł
Najniższa cena: 222,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie altapharma Vitamin C 1000, wysoka dawka z D3 i cynkiem na odporność, biało-zielone, widok z przodu.
4,8
Altapharma
tabletki, Witamina C 1000, suplement diety 30 szt.
10,99 zł
1 szt. = 0,37 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie JAKI TAKI Leśne Smaki: paski dla psa bażant z żurawiną, zielono-brązowe, z leśną grafiką i bażantem.
4,9
Jaki Taki Leśne Smaki
karma uzupełniająca dla psów, Bażant z Żurawiną 70 g
8,49 zł
100 g = 12,13 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Mixer, maska do łagodnej koloryzacji 300ml. Czarny słoik z kolorowym logo i gwiazdkami, widok z przodu.
4,7
OnlyBio Hair In Balance
maska-mikser do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Normalizujący krem-żel do twarzy, biała butelka z pompką i pudełko z turkusowymi akcentami.
Your Kaya Sebum Control
krem-żel do twarzy, normalizujący 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Selfie Project Moisturizing Sheet Mask #LovelyAlpaca w turkusowej saszetce z alpakami, przód opakowania.
4,6
Selfie Project #LovelyAlpaca
maska w płachcie, nawilżająca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Szklany czajnik Ideenwelt z niebieskim podświetleniem LED, 1.7L, widok z przodu z pudełkiem na tle kuchni.
4,8
Ideenwelt
czajnik elektryczny, Szklany, podświetelnie LED, poj. 1,7l 1 szt.
79,99 zł
1 szt. = 79,99 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Cellular Expert Filler krem SPF 30, biało-fioletowe pudełko, widok z przodu, intensywna pielęgnacja.
4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
krem do twarzy, SPF 30, anti-age, na dzień 50 ml
38,99 zł
100 ml = 77,98 zł
Cena regularna:69,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Alnatura wegański krem orzechowo-daktylowy w szklanym słoiku, różowa etykieta z orzechami, widok z przodu.
4,9
Alnatura
krem z orzechów laskowych, daktyli i kakao, Bio 240 g
24,99 zł
100 g = 10,41 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Błękitna automatyczna kredka do oczu Lovely Creamy o ultra kremowej formule, z częściowo zdjętą skuwką.
4,7
Lovely Creamy
kredka do oczu, nr 3 1 szt.
8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Skin Filter Luminous Foundation, podkład rozświetlający w beżowej, szklanej butelce z srebrnym napisem, przód.
5,0
Wibo Skin Filter
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 4; 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
TYLKO U NAS
Pilnik do paznokci Ewa Schmitt safirowy 180/180, beżowo-fioletowy, w kolorowym opakowaniu pionowo.
4,6
Ewa Schmitt FunCare
pilnik do paznokci, szafirowy, 180/180; 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
Pomarańczowy pisak ze stemplem FaceBoom Make-Up, z ikonami emoji i gwiazdy, obok opakowanie z napisem "01 BLACK".
FaceBoom Make-Up
pisak ze stemplem, nr 01 Black 1 szt.
13,99 zł
1 szt. = 13,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały antyperspirant Borotalco Invisible Anti-Stains Dry w butelce roll-on 48h. Czerwone logo, widok z przodu.
4,9
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w kulce, 48h 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy Avon TTA Everlasting 50ml w fioletowo-różowej butelce i różowym kartoniku, widok z przodu.
4,8
Avon Today Tomorrow Always Everlasting
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
55,99 zł
100 ml = 111,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.