Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Pumeks Fuss Wohl z pianki szklanej w niebieskim opakowaniu, widok z przodu, bez mikroplastiku, twardość 2.
4,7
Fusswohl
pumeks do stóp ze szkła piankowego, różne kolory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Okrągła szczotka do włosów dodająca objętości, ecru, z napisem Beauty, czarne nylonowe wypustki.
4,6
For Your Beauty
szczotka do włosów, nadająca objętość, okrągła, różne rodzaje 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Wegańska, różowa gąbka do makijażu Blend&Co o ściętym kształcie, leżąca obok pasującego pudełka.
4,8
AA Wings of Color Blend & Go
gąbka do makijażu 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Serum NIVEA Cellular Epigenetics Odmładzające z Epicelline, biała butelka z pompką, widok z przodu, na tle mniejszej butelki i pudełka.
4,9
NIVEA Cellular Epigenetics
serum do twarzy, odmładzające 30 ml
57,99 zł
100 ml = 193,30 zł
Najniższa cena: 96,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Light pink box of every routine Gel-in-Ball Repair Cream, front view, with '4', barrier care, and hydration boost.
Every Routine 100 Gel-in–Ball
krem-żel do twarzy, regenerujący 70 g
48,99 zł
100 g = 69,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny biustonosz ciążowy i do karmienia Mamas Babydream, widok na pudełko z modelką i złożony stanik.
4,8
Babydream Mamas
biustonosz ciążowy i do karmienia, rozm. XL, Czarny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne z recyklingu, 60 sztuk, 3-warstwowe, w opakowaniu z jesiennymi liśćmi.
4,7
Alouette Recycling
chusteczki kosmetyczne, 3- warstwowe, różne rodzaje 60 szt.
4,39 zł
1 szt. = 0,07 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
KillyS pędzel MakeUp PRO do konturowania na mokro w czarnym opakowaniu z przeźroczystym oknem, widok z przodu.
5,0
KillyS MakeUp PRO
pędzel do konturowania 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
FOR YOUR Beauty szklany, dwustronny pilnik do paznokci, widoczny przez przezroczysty blister z niebieską kartą.
4,7
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szklany, dwustronny 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Zielona prążkowana ścierka Rossmann Flink & Sauber z mikrofibry do okien, widok z przodu, opakowanie z tekstem.
4,9
Flink&Sauber
ścierka do czyszczenia okien z mikrofibry, rozm. 40 x 40 cm, różne kolory 1 szt.
3,79 zł
1 szt. = 3,79 zł
Najniższa cena: 4,69 zł
Litorsal Zdrovit Grejpfrut, front pionowego opakowania 24 tabletek musujących, z grafiką rozpuszczającej się tabletki.
4,9
Zdrovit Litorsal
tabletki musujące, Grejpfrut, suplement diety 24 szt.
13,99 zł
1 szt. = 0,58 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna wodoodporna kredka do oczu z odłożoną srebrną skuwką, widoczny jasny wkład, z kroplami wody.
4,6
Lovely
kredka do oczu, wodoodporna, Black 1,7 g
7,49 zł
100 g = 440,59 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Tuli Labs Infinity Foundation Natural Beige, matujący podkład w butelce z pompką, widok z przodu, obok smuga.
4,8
Tuli Labs Infinity
podkład do twarzy, matujący, Natural Beige 30 ml
27,49 zł
100 ml = 91,63 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Vaseline Coconut Restore Body Gel Oil w przezroczystej butelce z niebieską nakrętką i żółtą etykietą, widok z przodu.
4,8
Vaseline Intensive Care Coconut Restore
olejek do ciała, regenerujący 200 ml
31,99 zł
100 ml = 16,00 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Duża klamra Invisibobble Cacao Cream, kształt spirali, wzór szylkretowy, na różowo-beżowym opakowaniu detalicznym.
4,0
Invisibobble Clipstar
klamra do włosów, Cacao Cream 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
KISS Salon Acrylic French, 28 beżowo-białych sztucznych paznokci w białym pudełku, widok z przodu.
5,0
Kiss Salon Acrylic French
sztuczne paznokcie, krótkie, KSA11C 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TYLKO U NAS
Balsam Amo'ya Równowaga w jasnobeżowej tubce, z eleganckim różowym kwiatem, o zapachu bergamotki i wiśni.
4,8
Amo'ya Równowaga
aksamitny balsam do ciała 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum érnè 10% Niacinamide + Zinc PCA w butelce z różowym płynem i białym pudełkiem, lekko pod kątem.
4,9
erne
serum do twarzy, 10% Niacinamide + 1% ZincPca 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna tuba tuszu do rzęs miss sporty STUDIO LASH DARK LASHER MASCARA ze złotym napisem i gwiazdą, widok z przodu.
4,8
Miss Sporty Studio Lash
tusz do rzęs, pogrubiający, Extra Black 8 ml
8,99 zł
100 ml = 112,38 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Balsam do ust FaceBoom Nutri Lemon Pie, rozświetlający, w żółtej tubce obok pudełka z cytrynami.
4,5
FaceBoom Nutri
balsam do ust, nawilżający, Lemon Pie 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Invisibobble CLIPSTAR Eclipse, 2 duże klamry do włosów. Czarna i beżowa, marmurkowa, w blistrze.
4,3
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Naris rajstopy classic matt effect 20 den, różowe opakowanie z widoczną częścią nogi modelki.
4,4
Naris Classic Matt Effect
rajstopy, 20 den, Natural, rozm. 4; 1 para
5,69 zł
1 szt. = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.