Wszystkie promocje

MEGA!
Head & Shoulders Classic Clean szampon przeciwłupieżowy z 3X Protect, biała butelka, niebieska zakrętka, przód.
4,8
Head & Shoulders Classic Clean
szampon do włosów, przeciwłupieżowy 625 ml
26,99 zł
100 ml = 4,32 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Intensive Antyperspirant spray, biała butelka z czerwoną zakrętką, 72h ochrony na nadmierne pocenie.
4,8
Borotalco Intensive Excessive Sweating
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Błyskawicznie Nawilżający balsam do ciała, biała butelka z niebieską pompką, 72h nawilżenie, widok z przodu.
4,9
NIVEA
balsam do ciała, błyskawicznie nawilżający, 72h 400 ml
23,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Men Sport 24H Fresh Effect żel pod prysznic 3w1, ciemnoniebieska butelka, widok z przodu.
4,9
NIVEA MEN Sport
żel pod prysznic, 3w1 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka YOUR+KAYA Otulający balsam do ciała w piance, z różowym paskiem, zapach białych kwiatów i figi, widok z przodu.
5,0
Your Kaya
balsam do ciała w piance, Białe Kwiaty i Piżmo 150 ml
26,99 zł
100 ml = 17,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum do ciała Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone w beżowej tubce, frontalny widok. Rozjaśnia skórę, redukuje przebarwienia.
4,8
Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone
balsam do ciała 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Killys PRO pędzel do konturowania, ciemne profilowane włosie, brązowa skuwka, czarna rączka, widok z przodu.
4,8
KillyS MakeUp PRO
pędzel do konturowania 1 szt.
18,49 zł
1 szt. = 18,49 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
TYLKO U NAS
Zielone pudełko patyczków zapachowych Muliair Soczyste Owoce 50ml, z rysunkami gruszki i cytryny.
4,1
Multiair
patyczki zapachowe, Soczyste Owoce 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
BMW The Scent of Bergamood, woda perfumowana 50ml. Przezroczysta butelka i białe pudełko, cytrusowa bergamotka.
5,0
BMW Bergamood
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
109,99 zł
100 ml = 219,98 zł
Najniższa cena: 189,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie JAKI TAKI Leśne Smaki: paski dla psa bażant z żurawiną, zielono-brązowe, z leśną grafiką i bażantem.
4,9
Jaki Taki Leśne Smaki
karma uzupełniająca dla psów, Bażant z Żurawiną 70 g
8,49 zł
100 g = 12,13 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Okrągła maska Banobagi Vita Genic Jelly Mask Vitalizing, biała, z kapsułką COLLAGEN, redukująca zmarszczki.
4,0
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, rewitalizująca, z Kolagenem 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Nivea Cellular Expert Filler krem SPF 30, biało-fioletowe pudełko, widok z przodu, intensywna pielęgnacja.
4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
krem do twarzy, SPF 30, anti-age, na dzień 50 ml
38,99 zł
100 ml = 77,98 zł
Cena regularna:69,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Front view: blue cat-shaped Happy Snacky cat treats pouch, Cod Flavor Cream, with four red 10g tubes inside. Colorful design.
4,7
Happy Snacky
karma uzupełniająca dla kotów, kremowa, Dorsz i Kurczak 4x10 g
6,49 zł
100 g = 16,23 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Krem rozświetlający Routines by Alkmie w beżowej butelce z czarną pompką, widok z przodu, z Illuminyl™ i kwasem hialuronowym.
4,1
Routines by Alkmie
krem do twarzy, rozświetlający, na dzień 50 ml
36,99 zł
100 ml = 73,98 zł
Najniższa cena: 61,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarta pomadka Miss Sporty Satin to Last Hot Rouge, satynowy różowy sztyft, czarna obudowa, srebrne detale.
4,9
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 109 Hot Rouge 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Duża klamra do włosów Berta Havanna, brązowa z szylkretowym wzorem, widok z przodu na opakowaniu.
4,7
For Your Beauty
klamra do włosów, Brązowa 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna matowa butelka WS ACADEMY suchego szamponu Extreme Volume 12h, widok z przodu na białą etykietę.
3,9
Wierzbicki & Schmidt Extreme Volume 12h
suchy szampon do włosów, zwiększający objętość 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Premium karma dla kotów, pasztet z wołowiną i drobiem w niebiesko-beżowej saszetce z kotem.
4,7
Winston Premium
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z wołowiną i drobiem 85 g
1,99 zł
100 g = 2,34 zł
Najniższa cena: 2,49 zł
TYLKO U NAS
Szaro-czarna, wzorzysta rękawica peelingująca For Your Beauty z węglem aktywnym, częściowo wyjęta z opakowania.
4,9
For Your Beauty
rękawica do masażu, z węglem aktywnym 1 szt.
4,59 zł
1 szt. = 4,59 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Selfie Project Moisturizing Sheet Mask #LovelyAlpaca w turkusowej saszetce z alpakami, przód opakowania.
4,6
Selfie Project #LovelyAlpaca
maska w płachcie, nawilżająca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
Okrągła szczotka do włosów dodająca objętości, ecru, z napisem Beauty, czarne nylonowe wypustki.
4,6
For Your Beauty
szczotka do włosów, nadająca objętość, okrągła, różne rodzaje 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka pasty do zębów Prokudent Brilliant White, widok z przodu, z niebieskimi literami i logo Rossmann.
4,8
Prokudent Brillant White
pasta do zębów, wybielająca 125 ml
4,19 zł
100 ml = 3,35 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały Borotalco Invisible antyperspirant spray, widok z przodu, czerwona etykieta, tekst "ANTI-STAINS DRY".
4,8
Borotalco Invisible Anti-Stains Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.