Wszystkie promocje

TYLKO U NAS
Alterra Soft Matt Lipstick Vintage Pink. Czarna kredka z różową końcówką i matowymi swatchami koloru.
4,5
Alterra Soft Matt
pomadka do ust, nr 02 Vintage Pink 3 g
8,79 zł
100 g = 293,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Otwarty pomarańczowy żelowy tint FaceBoom Water Jelly do ust i policzków, z widoczną czerwoną masą.
4,1
FaceBoom Make-Up Water Jelly
sztyft do makijażu oczu, ust i policzków, żelowy, tintujący, nr 03 Papaya 5 g
22,99 zł
100 g = 459,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Balsam Amo'ya Równowaga w jasnobeżowej tubce, z eleganckim różowym kwiatem, o zapachu bergamotki i wiśni.
4,8
Amo'ya Równowaga
aksamitny balsam do ciała 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Zielona prążkowana ścierka Rossmann Flink & Sauber z mikrofibry do okien, widok z przodu, opakowanie z tekstem.
4,9
Flink&Sauber
ścierka do czyszczenia okien z mikrofibry, rozm. 40 x 40 cm, różne kolory 1 szt.
3,79 zł
1 szt. = 3,79 zł
Najniższa cena: 4,69 zł
TYLKO U NAS
Invisibobble CLIPSTAR Eclipse, 2 duże klamry do włosów. Czarna i beżowa, marmurkowa, w blistrze.
4,3
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Neboa Jojoba Calmness Shower Gel w jasnofioletowej butelce, widok z przodu, z logo i informacją 96% Natural.
4,9
Neboa Jojoba Calmness
żel pod prysznic, łagodzący 100 ml
8,99 zł
100 ml = 8,99 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Ręcznik papierowy Regina Blitz, 3 warstwy, w niebiesko-białym papierowym opakowaniu, do domowych porządków. Frontalny widok.
4,8
Regina Blitz
ręcznik kuchenny, 3-warstwowy 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana serum rozświetlające Butterfly w butelce z pipetą. Różowa etykieta z motylami, dla każdego rodzaju skóry, widok z przodu.
4,6
Isana
serum do twarzy, rozświetlajace 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!
Garnier Men Invisible Protection 72h antyperspirant w kulce, czarna butelka z ciemnozieloną nakrętką, widok z przodu.
4,9
Garnier Men Invisible Protection
antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 72h 50 ml
12,99 zł
100 ml = 25,98 zł
Najniższa cena: 18,49 zł
TYLKO U NAS
FOR YOUR Beauty szklany, dwustronny pilnik do paznokci, widoczny przez przezroczysty blister z niebieską kartą.
4,7
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szklany, dwustronny 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wibo Skin Filter Luminous Foundation, podkład rozświetlający w beżowej, szklanej butelce z srebrnym napisem, przód.
5,0
Wibo Skin Filter
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 4; 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Serum érnè 10% Niacinamide + Zinc PCA w butelce z różowym płynem i białym pudełkiem, lekko pod kątem.
4,9
erne
serum do twarzy, 10% Niacinamide + 1% ZincPca 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Transparentny żel do brwi Wings of Color The Fixed Brow w jasnoróżowej oprawie, z wysuniętą szczoteczką.
4,7
AA Wings of Color Star Secrets
żel do brwi, ultrautrwalający 8 ml
21,49 zł
100 ml = 268,63 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny biustonosz ciążowy i do karmienia Mamas Babydream, widok na pudełko z modelką i złożony stanik.
4,8
Babydream Mamas
biustonosz ciążowy i do karmienia, rozm. XL, Czarny 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czarna wodoodporna kredka do oczu z odłożoną srebrną skuwką, widoczny jasny wkład, z kroplami wody.
4,6
Lovely
kredka do oczu, wodoodporna, Black 1,7 g
7,49 zł
100 g = 440,59 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Paleta cieni Miss Sporty Studio Colour Quattro 408 Smoky Rose, cztery metaliczne i matowe cienie w czarnym opakowaniu.
4,4
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 408 Smoky Rose 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Banobagi Vita Genic Jelly Mask Brightening Vitamin C, okrągłe opakowanie z pomarańczową kapsułką na białym tle.
5,0
Banobagi Vita Genic Jelly Mask
maska w płachcie, żelowa, rozświetlająca, z Witaminą C 30 g
9,99 zł
100 g = 33,30 zł
Cena regularna:12,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Ayurveda Skin Yoga pianka do mycia ciała Fire, słodka pomarańcza, czerwona butelka, widok z przodu.
4,4
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Fire
pianka do mycia ciała w żelu, Sweet Orange 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
St.Moriz Professional Tanning Mousse Dark z aloesem i witaminą E w białej butelce, widok z przodu.
4,6
St.Moriz Professional
mus do ciała, samoopalający, ciemny odcień 200 ml
32,99 zł
100 ml = 16,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
LAAB Dermo-Serum Na Noc z wegańskim PDRN i ceramidami, biała butelka z pudełkiem, widok frontalny.
5,0
AA LAAB PDRN Advanced Repair
dermo-serum do twarzy, na noc 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO U NAS
Batonik owocowo-zbożowy Babydream jabłko-mango, opakowanie z tygryskiem i owocami, od 1. roku, widok z przodu.
4,8
Babydream
batoniki owocowo-zbożowy Jabłko-Mango, od 1. roku życia 4x25 g
7,29 zł
100 g = 7,29 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomadka Miss Sporty Satin to Last Velvet Pink, otwarta, różowy sztyft, srebrny element, czarna obudowa i nakrętka.
4,6
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 108 Velvet Pink 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.