Wszystkie promocje

MEGA!TYLKO U NAS
JAKI TAKI Leśne Smaki dzik z jeżyną, saszetka na przekąski z dzikiem i leśnym tłem, 70g.
4,9
Jaki Taki Leśne Smaki
karma uzupełniająca dla psów, Dzik z Jeżyną 70 g
8,49 zł
100 g = 12,13 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda CERA LIPIDIUM kremowy drobnoziarnisty peeling do ciała, biała tuba z napisem ODBUDOWA + OCHRONA, widok z przodu.
4,7
Bielenda Cera Lipidium
peeling do ciała, kremowy, drobnoziarnisty 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WIBO Black Eyeliner long lasting w czarnej butelce z błyszczącym wykończeniem, z białym logo i napisem.
4,8
Wibo
eyeliner w płynie, Czarny 4 ml
9,49 zł
100 ml = 237,25 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka odżywki Green Pharmacy do włosów wypadających z łopianem, widok z przodu. Zawiera 200 ml.
4,8
Green Pharmacy
odżywka do włosów osłabionych, wypadających, z Łopianem 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Winston Adult sucha karma dla kota, fioletowa torebka z kotem i miską karmy, bogata w drób, 800 g.
4,8
Winston Deluxe Adult
karma pełnoporcjowa sucha dla dorosłych kotów, z drobiem 800 g
8,99 zł
100 g = 1,12 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Front opakowania chrupek BIO Genuss Plus Kids z pomidorem i oregano. Niebieskie, z rysunkowymi potworami.
4,9
Genuss Plus Kids
chrupki, z Pomidorem i Oregano, powyżej 3. roku życia 20 g
3,39 zł
100 g = 16,95 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Domol Simply Fresh zapas odświeżacza, różowa puszka Fresh Flowers, widok z przodu.
4,8
Domol Simply Fresh
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Fresh Flowers 250 ml
7,99 zł
100 ml = 3,20 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Pumeks Fuss Wohl z pianki szklanej w niebieskim opakowaniu, widok z przodu, bez mikroplastiku, twardość 2.
4,7
Fusswohl
pumeks do stóp ze szkła piankowego, różne kolory 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka szamponu WS Academy Yerba Balans Eliksir, dającego objętość, z czarną nakrętką, widok z przodu.
4,9
Wierzbicki & Schmidt
szampon do włosów, oczyszczający 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Serum NIVEA Cellular Epigenetics Odmładzające z Epicelline, biała butelka z pompką, widok z przodu, na tle mniejszej butelki i pudełka.
4,9
NIVEA Cellular Epigenetics
serum do twarzy, odmładzające 30 ml
57,99 zł
100 ml = 193,30 zł
Najniższa cena: 96,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Normalizujący krem-żel do twarzy, biała butelka z pompką i pudełko z turkusowymi akcentami.
Your Kaya Sebum Control
krem-żel do twarzy, normalizujący 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Pen Pomade w beżowym opakowaniu, otwarty z widocznym skośnym pędzelkiem aplikatora.
4,5
NAM
pomada do brwi, w pisaku, nr 01 Neutral Deep Brown 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
moremo HAIR TREATMENT 6 MIRACLE 2X, regenerująca maska w ciemnobrązowej tubie, różowe napisy, widok z przodu.
4,4
Moremo Hair Treatment Miracle 2X
maska do włosów, regenerująca 180 ml
47,99 zł
100 ml = 26,66 zł
Najniższa cena: 72,99 zł
TYLKO U NAS
Okrągła szczotka do modelowania włosów Rossmann Soft Touch, niebieski uchwyt, czarne włosie, w szarym opakowaniu.
4,8
For Your Beauty Style & Care
szczotka do włosów, do modelowania, duża 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne z recyklingu, 60 sztuk, 3-warstwowe, w opakowaniu z jesiennymi liśćmi.
4,7
Alouette Recycling
chusteczki kosmetyczne, 3- warstwowe, różne rodzaje 60 szt.
4,39 zł
1 szt. = 0,07 zł
Najniższa cena: 5,49 zł
TYLKO U NAS
Kiss Salon Acrylic French nude sztuczne paznokcie, 28 sztuk, beżowe pudełko z okienkiem, widok z przodu.
4,3
Kiss Salon Acrylic French Nude
sztuczne paznokcie + klej, KAN03 28 szt.
35,99 zł
1 szt. = 1,29 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowe opakowanie serum ISANA Arbuz z olejkiem, zawiera ekstrakt z arbuza, widok z przodu z butelką.
4,9
Isana
serum do twarzy, z olejkiem pielęgnującym, nawilżające i regenerujace, Arbuz 30 ml
11,99 zł
100 ml = 39,97 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Men Ultra Sensitiv pianka do golenia dla wrażliwej skóry, biała butelka, bez mikroplastiku, widok z przodu.
4,9
Isana Men Ultra Sensitive
pianka do golenia, do skóry bardzo wrażliwej, dla meżczyzn 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Okrągłe, turkusowe opakowanie Isana Ocean Alchemy Salz-Öl Peeling z białym napisem, widok z góry.
4,6
Isana
peeling do ciała, Ocean Alchemy 280 g
9,99 zł
100 g = 3,57 zł
Cena regularna:14,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
TYLKO U NAS
For Your Beauty masażer pleców z węglem aktywnym, ciemnoszary pas peelingujący z linami, w brązowym opakowaniu.
4,9
For Your Beauty
pas do masażu pleców, z aktywnym węglem 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biotinne Intensive Firming & Nourishing Body Care, balsam w białej tubie ze złotymi napisami, widok z przodu.
4,9
Biotinne Intensive Firming & Nourishing
balsam do ciała, ujędrniająco-odżywczy 250 ml
10,99 zł
100 ml = 4,40 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
L'Oréal Elseve Bond Repair naprawczy pre-szampon z kwasem cytrynowym, biało-srebrna butelka, widok z przodu.
5,0
L'Oréal Paris Elseve Bond Repair
pre-szampon do włosów, naprawczy 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff tone-correcting face cream chocolate, brązowy słoik i opakowanie z grafiką pączków, obok siebie.
4,7
Fluff
krem do twarzy, wyrównujący koloryt, Czekolada 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Soft Matt Lipstick Vintage Pink. Czarna kredka z różową końcówką i matowymi swatchami koloru.
4,5
Alterra Soft Matt
pomadka do ust, nr 02 Vintage Pink 3 g
8,79 zł
100 g = 293,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł

Promocje Rossmann – odkryj najlepsze okazje!

Odkryj aktualne promocje w Rossmannie na kosmetyki, perfumy, produkty do makijażu, pielęgnacji, włosów, czy artykuły do domu – wszystko w atrakcyjnych cenach.

Kiedy są promocje w Rossmannie? Regularnie aktualizujemy ofertę, dzięki czemu możesz kupić ulubione produkty i marki w niższej cenie. Bardzo często znajdziesz tu promocje na perfumy, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, produkty do włosów, kosmetyki do makijażu, środki czystości i wiele innych niezbędnych rzeczy do codziennej pielęgnacji i swojego domu.

Twój ulubiony produkt nie jest aktualnie w promocji? Nie zapomnij sprawdzić też naszej oferty z darmową dostawą - być może zamówisz go z dostawą za darmo do swojego domu lub punktu odbioru. Nie przegap najlepszych okazji – zaglądaj tu często i korzystaj z promocji, zanim znikną! W Rossmannie mamy też promocje z aplikacją - wybrane produkty z oznaczeniem “Cena z apką” kupisz taniej, skanując aplikację w drogerii lub zamawiając je online.

Promocje na perfumy w Rossmannie

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się promocje perfum damskich i męskich. Nie bez powodu! Perfumy to idealny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, a promocja to doskonała okazja, by uzupełnić kolekcję lub przetestować nowy zapach bez przepłacania.

Kosmetyki do makijażu w promocji

Rossmann oferuje ogromny wybór kosmetyków do makijażu w promocji. Niższe ceny obejmują produkty do makijażu twarzy, w tym popularne podkłady, produkty do makijażu ust oraz produkty do makijażu oczu (w tym promocje na tusze do rzęs). Dzięki atrakcyjnym rabatom możesz uzupełnić kosmetyczkę o produkty z każdej kategorii.

Promocje na produkty do pielęgnacji ciała i twarzy

Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa zdrowej i promiennej skóry. W kategorii pielęgnacja twarzy znajdziesz promocje na kremy do twarzy oraz inne kosmetyki niezbędne do podstawowej lub rozbudowanej rutyny pielęgnacyjnej. Panów zachęcamy do sprawdzenia kategorii z kosmetykami dla mężczyzn. Promocje na kosmetyki do pielęgnacji ciała często obejmują m.in.: żele pod prysznic, balsamy, czy peelingi. Promocja to też doskonały moment, by przetestować naturalne kosmetyki, produkty do koreańskiej pielęgnacji oraz wiele kosmetyków popularnych polskich marek – i to w wyjątkowo korzystnych cenach.

Pielęgnacja i koloryzacja włosów w promocyjnych cenach

W Rossmannie znajdziesz bardzo szeroki asortyment pielęgnacji włosów oraz niezbędnych produktów do domowej koloryzacji. Promocje obejmują nie tylko farby do włosów, ale mogą być to też odżywki koloryzujące lub tonery. Dodatkowo, regularnie pojawiają się oferty na produkty do mycia i pielęgnacji włosów - promocje na szampony, odżywki, maski i olejki – idealne dla każdego rodzaju włosów.

Niezbędne produkty do prania i sprzątania - ta sama skuteczność w niższej cenie

Rossmann to nie tylko kosmetyki, ale także bogata oferta produktów do utrzymania twojego domu w czystości . W promocjach znajdziesz płyny i spraye do powierzchni, żele do WC, kapsułki do prania, chusteczki, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a także ekologiczne środki czystości.

Jeśli nie chcesz przegapić nadchodzących promocji w Rossmannie – zaglądaj regularnie na naszą stronę, zapisz się do newslettera lub zainstaluj aplikację mobilną.